Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jaskinia Espilca

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorWiadomość
Espilce

Espilce


Posts : 479

Jaskinia Espilca - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Espilca   Jaskinia Espilca - Page 8 Icon_minitimeCzw Cze 30, 2016 1:59 pm

Spiorunowałem ją wzrokiem. Nie chciałem być obsceniczny ale ona chyba i tak wiedziała, o co mi chodzi, mimo że udawała, że jest inaczej.
- Tak? A czego niby nie potrafię wymówić na głos? - odbiłem piłeczkę. Bo skoro twierdziła, że nie wie o co mi chodzi, to ciekawe co teraz odpowie. Uśmiechnąłem się do niej z wyższością.
- Nie miałaś? I nigdy... nigdy nie byłaś z ogierem? - zdziwiłem się ale jednocześnie ucieszyłem. Czyżby dziewica mi się trafiła? A to ciekawe. Po chwili spróbowałem na nią naskoczyć ale ta stanęła dęba przez co po chwili z niej zleciałem.
- A co to ma niby być? Jak ty się zachowujesz? Spokój! - krzyknąłem na nią zirytowany jej zachowaniem.
Powrót do góry Go down
Amber Soul

Amber Soul


Posts : 39

Jaskinia Espilca - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Espilca   Jaskinia Espilca - Page 8 Icon_minitimeCzw Cze 30, 2016 2:04 pm

- Słowa które określa to co chciałeś właśnie zrobić. - powiedziała, po czym wystawiła mu język. Niech sobie nie myśli że jest łatwa, co to, to nie!
- Nie i nie. - dodała krótko, z beznamiętnym wyrazem pyska.
- Tak się robi, kiedy natrętny ogier cię molestuje, zboczuchu! - krzyknęła spokojnie, uśmiechając się niewinnie.
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

Jaskinia Espilca - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Espilca   Jaskinia Espilca - Page 8 Icon_minitimeCzw Cze 30, 2016 2:09 pm

Te gierki słowne, zaczynały mnie powoli irytować.
- Tak? A niby co chciałem właśnie zrobić? Nic nie chciałem - na pewno Ci się coś pomyliło. - prychnąłem, po czym lekko ugryzłem ją w łopatkę, czy gdzie tam sięgnąłem. Za wystawianie języka! Nie powinna się tak brzydko zachowywać. Za to uśmiechnąłem się słysząc, że jest dziewiczą. Świetnie. O ile oczywiście to prawda. Każdy ogier lubił dziewice.
- Zboczuchu? No wiesz ty co. Licz się lepiej ze słowami, bo nie będę tolerował takiego zachowania! - zwróciłem jej uwagę, po czym podszedłem do niej od boku i zacząłem wodzić chrapami po jej ciele.
- Masz być grzeczna bo inaczej sobie porozmawiamy! - upomniałem ją protekcjonalnym tonem. Takie gówniary jak ona to powinno się trzymać krótko. Pyskata smarkula!
- Albo będziesz grzeczna albo Ci zwiążemy nóżki. - ostrzegłem ją, kolejny raz zachodząc ją od zadu i wycierając się pyskiem o jej zad.
Powrót do góry Go down
Amber Soul

Amber Soul


Posts : 39

Jaskinia Espilca - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Espilca   Jaskinia Espilca - Page 8 Icon_minitimeCzw Cze 30, 2016 2:17 pm

- Oj, już nie udawaj świętego. Dobrze wiesz o co mi chodzi. - rzuciła, patrząc na niego z pogardą i pobłażliwością. Miała to szczęście, że była od niego wyższa, i to trochę, więc tak łatwo mu nie było na nią naskoczyć.
- A dlaczego? - Amber ułożyła usta w podkówkę, i zrobiła smutne oczka.
- To sobie wiąż, a nie gadaj. - prychnęła, po czym zaczęła machać ogonem.
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

Jaskinia Espilca - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Espilca   Jaskinia Espilca - Page 8 Icon_minitimeCzw Cze 30, 2016 2:26 pm

No dobrze, może i widziałem o co jej chodzi, ale nie zamierzałem się do tego przyznawać. Popatrzyłem się na nią niepewnym wzrokiem, jakbym naprawdę niczego nie rozumiałem.
- Dlaczego masz być grzeczna? Bo ja tak Ci każę! A złapałem Cię, więc jesteś moja i masz mnie słuchać! - przypomniałem jej.
- Co? - zdziwiłem się - Mam Cię wiązać? Stawiasz się?! Sama tego chciałaś! - prychnąłem zirytowany, po czym wziąłem jakieś liny. Skoro poprzednio klacz mi stanęła dęba, to rzuciłem się na nią że sznurami, próbując związać jej obie przednie nogi razem ze sobą, aby utrudnić jej stawianie dęba. Może wtedy będzie grzeczniejsza? I spokojnie na nią naskoczę i zrobię to, co zamierzałem? Na to liczyłem.
Powrót do góry Go down
Amber Soul

Amber Soul


Posts : 39

Jaskinia Espilca - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Espilca   Jaskinia Espilca - Page 8 Icon_minitimeCzw Cze 30, 2016 2:33 pm

- Nie jestem twoja! - prychnęła, po czym spojrzała na niego z wyższością.
- Nie. - powiedziała, a kiedy Espilce próbował związać razem jej przednie nogi, stanęła dęba i zaczęła go kopać przednimi kończynami, byleby tylko ją zostawił.
- Spadaj. - rzekła, nie okazując emocji, po czym zaczęła szarpać za obrożę, próbując ją wyrwać ze ściany, lub odpiąć z szyi.
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

Jaskinia Espilca - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Espilca   Jaskinia Espilca - Page 8 Icon_minitimeCzw Cze 30, 2016 2:40 pm

Nie jest moja?! A to się zaraz zdziwi! Byłem tego pewien!
- To się przekonamy! - prychnąłem, rzucając się na nią z linami. Ta stanęła dęba, uniemożliwiając mi związanie jej nóg. Kwiknąłem z bólu gdy zostałem kopnięty po czym szarpnięciem za łańcuch od jej obroży próbowałem ją zmusić do ponownego opadnięcia na wszystkie cztery nogi. A gdy to się w końcu stało, to ponowiłem próbę wiążąc w ramach możliwości obie jej przednie nogi ze sobą, albo chociaż jedną przywiązując do jakiegoś słupka - byle by nie mogła dalej stawać dęba.
- Spokój! Natychmiast! - krzyknąłem, po czym ugryzłem ją w szyję, próbując ją zmusić do zaprzestania tej szarpaniny. Nie chciałem, by udało jej się zerwać z łańcucha, bo by mi jeszcze zwiała.
Powrót do góry Go down
Amber Soul

Amber Soul


Posts : 39

Jaskinia Espilca - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Espilca   Jaskinia Espilca - Page 8 Icon_minitimeCzw Cze 30, 2016 2:48 pm

Klacz prychnęła ironicznie na jego słowa. Kiedy szarpnął za łańcuch, upadła na nogi, a fryzowi udało się przywiązać jej prawą przednią nogę. Natychmiast zaczęła się rzucać i kopać resztą nóg, by ich nie unieruchomił.
- Nie! - zakrzyknęła i kopnęła Espilce w łopatkę, a jeśli uniknął ciosu, ponowiła próbę.
- Zostaw mnie. - powiedziała bez barwy głosu, i zaczęła się rzucać.
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

Jaskinia Espilca - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Espilca   Jaskinia Espilca - Page 8 Icon_minitimeCzw Cze 30, 2016 6:09 pm

Szarpnąłem klacz za łańcuch, a gdy ta tylko się potknęła, natychmiast przywiązałem jej przednią nogę do posadzki. Ta co prawda zaczęła się rzucać i kopać nogami... ale najważniejsze, że nie mogła teraz za bardzo stawać dęba, skoro przednia noga było przyczepiona do jakiegoś palika.
- Zostawić Cię? Chyba śnisz. Za bardzo mi się podobasz. - stwierdziłem wprost. Rzucała się... więc na razie nie podchodziłem. Czekałem, aż się zmęczy i uspokoi. Gdy to nastąpiło, lub gdy się znudziłem czekaniem, to chwyciłem kolejne liny i rzuciłem się na jej zadnie nogi, je również próbując jakoś przywiązać do jakichś palików, które wychodziły z ziemi.
Powrót do góry Go down
Amber Soul

Amber Soul


Posts : 39

Jaskinia Espilca - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Espilca   Jaskinia Espilca - Page 8 Icon_minitimeCzw Cze 30, 2016 10:15 pm

Amber Soul prychnęła i przewróciła oczami. Rzucanie się nic nie dawało, toteż zaprzestała. Drań jednak chciał przywiązać i tylne nogi Amber, jednak ta strzeliła zadem, i zaczęła kopać nogami. Gdyby unieruchomił jej tylne nogi, nie mogłaby się już obronić, a tak miała jeszcze plan. Spojrzała na niego z wściekłością, i kłapnęła ostrzegawczo zębami.
- Oj, to szkoda, bo ty mi nie. - prychnęła, po czym spojrzała beznamiętnym wzrokiem na Espilce. Uśmiechnęła się ironicznie i złośliwie, a zarazem kobieco i uroczo, wręcz rozbrajająco.
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

Jaskinia Espilca - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Espilca   Jaskinia Espilca - Page 8 Icon_minitimeCzw Lip 07, 2016 8:55 pm

Ciężko westchnąłem widząc, że klacz zawzięcie strzela z zadu. Chyba nawet nie było sensu do niech podchodzić. Gdy kolejne próby nie dawały rezultatu, postanowiłem się na chwilę powstrzymać przed dalszymi atakami. A że kłapała zębami, to wolałem też zbyt blisko nie podchodzić.
- Twoje zdanie mnie gówno obchodzi! Nie jesteś kompetentna aby ocenić grzywę taką piękną jak moja! Nie znasz się! I jesteś głupią, pyskatą małolatą! - wydarłem się na nią. Zmieniłem taktykę i skoro zaczęła kopać, to zrobiłem na końcu liny pętlę zamieniając sznur w lasso, które z kolei starałem się zarzucić na jej zadnią nogę. Jeśli mi się udało, to przywiązałem drugi koniec liny do palika, by po chwili ponowić to samo z jej drugą nogą. A jeśliby przestała kopać... to po prostu się zbliżyłem do niej, przywiązując zadnią nogę do palika wystającego z posadzki. Niezależnie od jej prób buntu chyba w końcu powinno mi się to udać. A jeśli tak... to miałem ją!
Powrót do góry Go down
Amber Soul

Amber Soul


Posts : 39

Jaskinia Espilca - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Espilca   Jaskinia Espilca - Page 8 Icon_minitimeSob Lip 09, 2016 12:39 am

Espilce nie dawał za wygraną, ale po chwili przestał, bo chyba zrozumiał że nie zdziała za wiele. Ale drań znalazł inny sposób i rzucał lasso na nogi Amber. I jedną nogę udało mu się przywiązać, ale drugiej klacz strzegła jak ognia. Jeśli dalej rzucał lasso, spokojnie stała, a jeśli próbował podejść - strzelała kopytem na popadło.
- A myślisz że twoje obchodzi mnie? Może ja jestem małolatą, ale ty starszym dziadkiem z piękną grzywą! - dwa ostatnie wyrazy powiedziała z wyrażnie słyszalną kpiną w głosie. W jej oczach było widać ogniki złości, jak i co dziwne - radości.
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

Jaskinia Espilca - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Espilca   Jaskinia Espilca - Page 8 Icon_minitimeSob Lip 09, 2016 9:21 pm

W końcu udało mi się tej wściekłej klaczy przywiązać jedną zadnią nogę do posadzki. To już mi dawało pewien spokój. Najsilniejsze kopniaki to były te, w których się wyrzucało oba tyły naraz. Ta teraz nie mogła już tak robić, więc miałem ułatwione zadanie.
- Pewnie nie obchodzi. Ale jesteś teraz porwana, należysz do mnie, więc powinno Cię obchodzić. W końcu musisz mnie słuchać, czy Ci się to podoba czy nie! - przypomniałem jej podniesionym głosem. Ale ona mnie wkurzała. Rzuciłem się ponownie na nią, tym razem od przodu. Raz mnie już ona ugryzła... toteż nic dziwnego, że próbowałem jej wcisnąć kaganiec na pysk, w miarę możliwości zapinając ciasno paski od niego. Tak by była spokojniejsza i posłuszniejsza.
Powrót do góry Go down
Amber Soul

Amber Soul


Posts : 39

Jaskinia Espilca - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Espilca   Jaskinia Espilca - Page 8 Icon_minitimeNie Lip 10, 2016 8:57 am

Amber kolistymi ruchami przednimi kończynami, rozszerzała pętle, by łatwiej było jej się później uwolnić. Tylko ta noga psuła wszystko, bo gdyby nią także kręciła, Espilce mógłby zauważyć. Eee tam. Później nad nią pomyślę. Postanowiła zmienić taktykę. Skoro krzyki nic nie dawały, to trzeba było na chwilę być miłą.
- No dobra, dobra. - westchnęła ciężko. Ale gdy tylko przyszedł z kagańcem, klacz ugryzła go, uciekając najbardziej jak mogła w prawo, a później w lewo, i tak rzucała się na boki wymachując łbem na wszystkie strony świata.
- Ale nie przesadzaj! Będę grzeczna, ale bez takich.
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

Jaskinia Espilca - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Espilca   Jaskinia Espilca - Page 8 Icon_minitimeSro Lip 13, 2016 6:34 pm

A tak, czyli klacz miała przywiązaną jedną przednią i jedną zadnią nogę do posadzki. Nie udało mi się przywiązać drugich par nóg, wiec dla odmiany spróbowałem nałożyć jej kaganiec. Ta skupiła się na unikaniu go... więc ja z zaskoczenia spróbowałem przywiązać pozostałe dwie nogi do posadzki. Jeśli jednak ta znowu skupiłaby się na nogach, to spróbowałem nałożyć jej kaganiec. W końcu coś mi się powinno udać. Zostałem ugryziony, być może nawet kopnięty. I to nie raz. Za każdym razem kwikałem z bólu. No ale świadomość tego, że byłem coraz bliżej sukcesu, powoli mnie napędzała.
- Będziesz grzeczna? To daj sobie przywiązać nogi do posadzki. - zażądałem, raz za razem tego próbując, licząc że za którymś razem w końcu mi się uda. Musiałem to zrobić, by być w stanie do niej podejść czy na nią naskoczyć. Silna, zwinna i wysoka klacz była ciężkim obiektem do krycia - zwłaszcza, jeśli się rzucała.
Powrót do góry Go down
Amber Soul

Amber Soul


Posts : 39

Jaskinia Espilca - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Espilca   Jaskinia Espilca - Page 8 Icon_minitimeSro Lip 13, 2016 10:16 pm

Po dłuższej walce, wielce niezadowolona nosiłam na pysku kaganiec. Na całe szczęście metalowy. Ale na razie nie używała go. To będzie taka niespodzianka, taka wisienka na torcie który zaserwuje Espilce'owi. Jednak nóg nie dała sobie przywiązać. Co to, to nie.
- Tak będę grzeczna, ale mnie nie wiąż. Jak się jest mocno związanym jest niewygodnie robić... To. - powiedziała z czarującym uśmiechem i niewinnie popatrzyłam na fryza.
- Ile klaczy już tu... - nie umiała się wysłowić, nie była pewna czy wypowiedzieć to słowo - ...przeleciałeś? - popatrzyła mu w oczy z poważniejszą miną niż wcześniej.
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

Jaskinia Espilca - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Espilca   Jaskinia Espilca - Page 8 Icon_minitimeCzw Lip 14, 2016 7:56 pm

W końcu udało mi się wepchnąć jej kaganiec na pysk. To przynajmniej nie będzie mnie gryźć. A z przywiązaną do posadzki jedną nogą przednią i jedną zadnią, nie mogła też kopać, nie mówiąc już o obroży, którą miała na szyi. W sumie... w sumie to miałem ją! Nareszcie!
- Będziesz grzeczna? To dobrze. Spróbuj się rzucać to inaczej sobie porozmawiamy! - zagroziłem jej, zachodząc ją powoli od tyłu. Zacząłem się wycierać pyskiem o jej zad.
- Ile klaczy? A jakie to ma znaczenie? - spytałem - Ale jeśli chcesz wiedzieć... to sporo. Straciłem rachubę. - szczerze stwierdziłem, podgryzając ją delikatnie po nasadzie ogona.
- To co? Zaczynamy? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

Jaskinia Espilca - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Espilca   Jaskinia Espilca - Page 8 Icon_minitimeSob Sie 18, 2018 12:58 pm

Wszedłem do swojej jaskini niosąc na grzbiecie schwytaną, skrzydlatą klacz. Być może się rzucała, ale ze związanymi nogami, obwiązanym pyskiem a przede wszystkim oplątanymi skrzydłami nie mogła za wiele zrobić. Zaniosłem ją pod ścianę, gdzie zrzuciłem ją z grzbietu, by następnie założyć jej na szyję mocną obrożę, która grubym łańcuchem przymocowana była do pierścienia wystającego ze ściany. Wtedy w końcu mogłem się jej dokładnie przyjrzeć. Sprawiała wrażenie młodej, ale mimo wszystko silnej i zwinnej. Chyba była delikatnie wyższa ode mnie… albo przez skrzydła wydawała się wyższa.
- Kim jesteś? Co robiłaś na naszych terenach? Skąd masz skrzydła? – dopytywałem się jej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jaskinia Espilca - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Espilca   Jaskinia Espilca - Page 8 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jaskinia Espilca
Powrót do góry 
Strona 8 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Jaskinia Pustelnika
» Jadowita jaskinia
» Jaskinia Bursega
» Jaskinia Ness
» Księżycowa Jaskinia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Stado Czarnej Krwi :: Terytoria :: Wulkanisko-
Skocz do: