Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Złote Wzgórze

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Guest
Gość




Złote Wzgórze Empty
PisanieTemat: Złote Wzgórze   Złote Wzgórze Icon_minitimeSro Paź 21, 2015 4:35 pm

Miejsce to uzyskało swoją nazwę, dzięki temu że jest z piasku, a jednocześnie z daleka wygląda, jakby to było zwyczajne wzgórze porośnięte żółtawą trawą... Jest to teren bezdrzewny, obsypany głównie piaskiem z rzadkimi dla oka i skąpymi kępkami trawy. Nie ma tu jakichś szczególnych atrakcji, więc szanse na gości też są liche.
Powrót do góry Go down
Aliolia

Aliolia


Posts : 208
Age : 20

Złote Wzgórze Empty
PisanieTemat: Re: Złote Wzgórze   Złote Wzgórze Icon_minitimeCzw Lis 05, 2015 7:12 pm

Aliolia przebiegła tu i stanęła na wzgórzu na pięknym złotym wzgórzu zapatrzyła się w dal. Zobaczyła sarny pasące się na wzgórzu które znajduje się niedaleko tego podeszła trochę bliżej brzegu żeby przyjrzeć się sarną ale nadepneła na patyk i sarny przestraszone uciekły
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Złote Wzgórze Empty
PisanieTemat: Re: Złote Wzgórze   Złote Wzgórze Icon_minitimeCzw Lis 05, 2015 7:23 pm

Cenus biegł pięknym i płynnym galopem na usypane pisachem wzgórze. Jak góra złota-Pomyślał Arcennus. Podziwiał z zachwytem piękne widoki. Gdy wszedł na czubek wzgórza zastał klacz. Witaj. Jestem Arcennus. Arce lub Cenus w skrócie. Arce pięknie się uśmiechnął. Zaczął grzebać kopytem w złocistym piachu. Zdmuchnął z oczu swoją króciutką grzywkę. Popatrzył na siwą. Gdy się jej przyjrzał,uznał,że jest rasy shire. On bardzo chciał być rasowy,ale być...czymś. Czymś nie rasowym.
Powrót do góry Go down
Aliolia

Aliolia


Posts : 208
Age : 20

Złote Wzgórze Empty
PisanieTemat: Re: Złote Wzgórze   Złote Wzgórze Icon_minitimeCzw Lis 05, 2015 7:32 pm

Nagle z zadumy wyrwał ją ogier obróciła się i gdy się przedstawił ona także przemówiła Ja jestem Aliolia w skrócie Ali gdy mu się przyjżała Arce zobaczyła że jest ciekawą mieszanką ras Też bym chciała być taka oryginalna zafała mu pytanie Czy masz jakieś rodzeństwo ?
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Złote Wzgórze Empty
PisanieTemat: Re: Złote Wzgórze   Złote Wzgórze Icon_minitimePią Lis 06, 2015 11:48 am

Cenus zamyślił się,gdy usłyszał pytanie Ali.
Mam,ale nie widziałem rodziny od jakiegoś czasu. Wstchnął i leniwie się wyciągnął. A ty? Masz rodzeństwo. Arcennus uśmiechnął się do Alioli. Arce był wysokim i ciężkim koniem,więc trudno szło mu się po piasku. Chciał podejść bliżej do Ali,ale gdy stawiał kroki,to noga mu się "poślizgnęła". Ogier stracił równowagę. Nie wywrócił się,ale zrobił coś w stylu burzy piaskowej. Zrobił kwaśną minę gdy piach wleciał mu do oczu. Energicznie mrugał powiekami.Głupi piach.-Pomyślał. Odszedł od miejsca wypadku. Tym razem jego kroki były wielce delikatne i ostrożne. Odetchnął z ulgą,gdy już się zatrzymał. Popatrzył na Aliolę. Nie wiedział co ona teraz mogła pomyśleć. Nie potrafił wyczytać nic z jej mimiki,więc cierpliwie czekał na słowa.
Powrót do góry Go down
Aliolia

Aliolia


Posts : 208
Age : 20

Złote Wzgórze Empty
PisanieTemat: Re: Złote Wzgórze   Złote Wzgórze Icon_minitimePią Lis 06, 2015 4:27 pm

Gdy powiedział że ma rodzeństwo uśmiechnęła się, ale gdy on ją o to zapytał powiedziała smutno Nie wiem dużo pamięci straciłam ale wiem że mam rodziców. była ciekawa co on na to powie. Próbował do niej się zbliżyć ale mu to nie wychodziło gdy się przewrócił a potem odszedł Ali dobrotliwie się uśmiechnęła gdy na nią spojrzał spytała Czy nic ci się nie stało ?
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Złote Wzgórze Empty
PisanieTemat: Re: Złote Wzgórze   Złote Wzgórze Icon_minitimeWto Lis 24, 2015 9:44 am

Nie...-Odparł cicho. Popatrzył na Ali i uśmiechnął się ładnie. A co się stało, że straciłaś pamięć? Nie wiem co bym zrobił, gdybym nie pamiętał rodziny. To by bolało...
Budowa
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Złote Wzgórze Empty
PisanieTemat: Re: Złote Wzgórze   Złote Wzgórze Icon_minitimeNie Sty 24, 2016 6:29 pm

Weszłam tu za Rose rozglądając się, węsząc i strzygąc uszami. Nigdy tu nie byłam. Pachniało inaczej ale bardzo ładnie. Rzeczą, która mnie najbardziej zaskoczyła był kompletny brak drzew.Pewnie dlatego prawie nikogo tu nie ma. Próbowałam znaleźć konie podobne do niej ale jak mam szukać czegoś co nie wiem jak wygląda. Słuchaj, jak wyglądają twoi rodzice? Zapytałam patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
Rose

Rose


Posts : 163

Złote Wzgórze Empty
PisanieTemat: Re: Złote Wzgórze   Złote Wzgórze Icon_minitimePią Sty 29, 2016 2:14 pm

Po trudnej przeprawie przez śnieżne zaspy, Rose nareszcie dotarła z powrotem na tereny swojego stada. Halny Wiatr miał piękne tereny, to nie ulegało wątpliwościom. Jednak ją najbardziej ciągnęło właśnie do chłodnej, morskiej bryzy, niespokojnego oceanu, rozległych plaż o złotym piasku... To było jej miejsce. Spojrzała na starszą klacz, obracając uważnie uszka w jej stronę.
Moja mama jest jabłkowita, jej sierść lekko połyskuje złotem. Ma oczy w kolorze bursztynów. A tata ma sierść w kolorze czekolady i takie ciemne, łagodne oczy. - odpowiedziała z uśmiechem, rozglądając się za rodzicami.
A ty? Jak wygląda twoja rodzina? - zapytała po chwili, zwracając się do klaczy shire.
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Złote Wzgórze Empty
PisanieTemat: Re: Złote Wzgórze   Złote Wzgórze Icon_minitimePią Sty 29, 2016 4:15 pm

Słysząc pytanie na ułamek sekundy się zamyśliłam. Nie wiedziałam co mam odpowiedzieć. Spojrzałam łagodnie z odrobiną smutku w oczach. Cóż...Moja matka była bardzo podobna do mnie, miała tylko trochę jaśniejszą sierść. Ojciec był kary z białymi odmianami na głowie i nogach. A rodzeństwo miało różnokolorowe łaty, ale wszystkich nas łączyły ciemne oczy. Chwilę stałam w ciszy. Uśmiechnęłam się lekko do Rose by rozluźnić atmosferę. Zrobiłam mały krok do przodu i rozejrzałam się. Nie widzę tu nikogo pasującego do twojego opisu. Wróciłam wzrokiem do towarzyszki. Co teraz?
Powrót do góry Go down
Rose

Rose


Posts : 163

Złote Wzgórze Empty
PisanieTemat: Re: Złote Wzgórze   Złote Wzgórze Icon_minitimeSob Sty 30, 2016 7:58 pm

Smutny wzrok, który towarzyszył klaczy podczas opowiadania o swojej rodzinie zaniepokoił nieco małą. Klaczka trąciła lekko łbem starszą klacz w łopatkę, patrząc na nią uważnie.
A dlaczego jesteś smutna? - spytała ją po chwili, gdy ta skończyła odpowiadać.
Znów zaczęła się rozglądać, poszukując wzrokiem znajomej sylwetki. Niestety, nikogo nie było.
Pewnie moja mama jest gdzieś w pałacu. Jeśli nikt się nie zjawi to po prostu tam pójdę. - westchnęła cicho, wracając wzrokiem do gniadoszki.
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Złote Wzgórze Empty
PisanieTemat: Re: Złote Wzgórze   Złote Wzgórze Icon_minitimeSob Sty 30, 2016 11:30 pm

Spojrzałam na nią. Bo już ich nigdy nie zobaczę. Na przekór temu co czułam uśmiechnęłam się lekko, niepewnie. Nie chciałam by się martwiła. Również wróciłam do poszukiwań. By zmienić temat i nie męczyć się z poczuciem winy zapytałam. Może się przejdziemy? Nigdy tu nie byłam, a wzgórze wygląda naprawdę ciekawie. Stanęłam przodem do Rose oczekując odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Rose

Rose


Posts : 163

Złote Wzgórze Empty
PisanieTemat: Re: Złote Wzgórze   Złote Wzgórze Icon_minitimeNie Sty 31, 2016 8:42 am

Różyczka przytuliła się do starszej klaczy, aby jakoś dodać jej otuchy. Polubiła Skruszy, nie chciała, aby z jakiegoś powodu była smutna. Mimo uśmiechu widać było smutek i tęsknotę za czymś lub za kimś. Zapewne właśnie za rodziną...
Z rozmyślań wyrwał ją głos towarzyszki.
To może chodźmy na plażę? Tam jest o wiele ciekawiej i ładniej. - zaproponowała z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Złote Wzgórze Empty
PisanieTemat: Re: Złote Wzgórze   Złote Wzgórze Icon_minitimeNie Sty 31, 2016 7:01 pm

Czując ciepło Rose delikatnie pogłaskałam jej głowę i uśmiechnęłam się  szczęśliwsza. Już jest dobrze...Propozycja pójścia na plażę brzmiała zachęcająco. Z tobą pójdę wszędzie. Zrobiłam kilka kroków w przód pomachałam odrobinę uszami, ruszyłam ogonem poczym obejrzałam się i z uśmiechem zapytałam. Poprowadzi mnie Pani? .
Powrót do góry Go down
Rose

Rose


Posts : 163

Złote Wzgórze Empty
PisanieTemat: Re: Złote Wzgórze   Złote Wzgórze Icon_minitimeNie Sty 31, 2016 11:04 pm

Różyczka również się uśmiechnęła, widząc to samo na pysku starszej klaczy. W końcu na tym jej zależało, aby widzieć uczucie szczęścia w ciemnych oczach towarzyszki. Uśmiechnęła się jeszcze szerzej, słysząc słowa Skruszy. W tym momencie zaczęła wyszukiwać w pamięci obrazów najciekawszych miejsc na plaży. I w końcu zdecydowała się, w jakie miejsce warto by się udać. Ruszyła żwawym krokiem wraz z gniadoszką. Pani... to brzmiało tak... dorośle i dostojnie. - stwierdziła z dumą w myślach, przyspieszając jeszcze bardziej.


z/t
Dalej piszemy tu https://saffrin.forumpolish.com/t187-kreta-zatoczka
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Złote Wzgórze Empty
PisanieTemat: Re: Złote Wzgórze   Złote Wzgórze Icon_minitimePon Lut 01, 2016 12:19 am

Widząc zastanawiającą się młodą pomyślałam, że zna swoje tereny dość dobrze. Chciałam zobaczyć więcej i poznać ten świat lepiej. Posłusznie kłusowałam podążając za Rose w nieznane. Plaża, ciekawe jak tam będzie. Czułam się tu bezpiecznie. Bezpieczniej niż na swoich terenach. Może tam ich znajdziemy.

z/t
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Złote Wzgórze Empty
PisanieTemat: Re: Złote Wzgórze   Złote Wzgórze Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Złote Wzgórze
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pandemonium - burzliwy temperament i złote serce

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Morskie Nimfy :: kk-
Skocz do: