Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pamiętnik Dalli

Go down 
AutorWiadomość
Dalla

Dalla


Posts : 176

Pamiętnik Dalli Empty
PisanieTemat: Pamiętnik Dalli   Pamiętnik Dalli Icon_minitimePon Paź 26, 2015 3:51 pm

Pamiętnik Dalli
Powrót do góry Go down
Dalla

Dalla


Posts : 176

Pamiętnik Dalli Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Dalli   Pamiętnik Dalli Icon_minitimePon Paź 26, 2015 3:53 pm

Dzisiaj przybyłam na Saffrin z Herą nie wiem jak to sie stało
Ale dzisiaj Hera mnie wkurzyła, bo spotkała jakiegoś przystojniaka. Ja ją okłamałam że mam już chłopaka i sie calujemy haha! ale ze mnie spryciara. Mam nadzieje ze szybko ktos mnie pokocha bo nie lubie byc singlem to takie nudne!
Powrót do góry Go down
Dalla

Dalla


Posts : 176

Pamiętnik Dalli Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Dalli   Pamiętnik Dalli Icon_minitimeCzw Paź 29, 2015 8:20 pm

Moje przeżycia nie były zbyt miłe.. Ogólnie to poznałam kilka osób, ale akurat trafiłam na pewnego ogiera, Bursega, ciacho, ale niestety okazał się być bardzo brutalny. Zaciągnął mnie do lochów i mnie męczył, w dodatku pokrył. Nie wiem co teraz zrobię.. Nie jestem gotowa na żadnego źrebaka! Chciałam się uwolnić, ale nic z tego. Był ciężki, wtedy kiedy na mnie sobie leżał, wierzgałam i nic, potem byłam już tak zmęczona, że ledwo utrzymywałam go na nogach. Paskudny typ... Nie wiem co z tym źrebakiem. Naprawdę nie wiem.. Wstydzę się powiedzieć o tym Herze. Ale chyba powiem.
Powrót do góry Go down
Dalla

Dalla


Posts : 176

Pamiętnik Dalli Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Dalli   Pamiętnik Dalli Icon_minitimeSro Lis 04, 2015 6:39 pm

Fiordzka klacz bułanej maści
wpakowała się do przepaści
wlazła na tereny halnych
i spotkała bardzo nahalnych
uwolnić się było trudno
a w lochach było nudno
okropny ogierek arabski
z wyglądu bardzo babski
pokrył fiordkę bułaną
no i zrodzila się Fasila

Fasila jest cudowna! Może jednak dobrze, że trafiłam do lochów? kocham ją z całego serca! Jest słodka i śliczna! będe dla niej dobrą mamą, może odwiedzimy bursega..
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pamiętnik Dalli Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Dalli   Pamiętnik Dalli Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pamiętnik Dalli
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pamiętnik Seby-Papierowa głowa ogiera.
» Pamiętnik Nifry, Władczyni Orlej Pieśni
» Pamiętnik Ali
» Pamiętnik Vitalii
» Pamiętnik Amber Soul

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Wszystko o Saffrin :: Karty Postaci :: Pamiętniki-
Skocz do: