Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Skalista Plaża

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Aliolia

Aliolia


Posts : 208
Age : 20

Skalista Plaża Empty
PisanieTemat: Skalista Plaża   Skalista Plaża Icon_minitimeSro Lis 04, 2015 9:18 pm

Mała skalista plaża otoczona gęstym lasem pełnym niebezpieczeństw, ale plaża jest z reguły bezpieczna na skałach można spotkać wiele owoców morza i zwierząt morskich.
Powrót do góry Go down
Astra

Astra


Posts : 148
Age : 22

Skalista Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Skalista Plaża   Skalista Plaża Icon_minitimePon Lis 16, 2015 7:36 pm

Przyszła tu spokojnym, lekkim krokiem. Delikatnie i ostrożnie stawiała nogi, aby przypadkiem nie poślizgnąć się na jednym z wilgotnych kamieni. Powoli weszła na płytką wodę tak, że zakrywała jej ona nogi tylko do pęcin. Zgrabnie ominęła złocistą murenę, która leniwie odpoczywała pod powierzchnią słonej wody, tuż przy trochę wystającym kamieniu. Łuski drapieżnej ryby połyskiwały delikatnie w ciepłych promieniach słońca.
Po chwili wyszła z powrotem z wody i stanęła na suchym, kamienistym brzegu. Położyła się przy jednym z sporych głazów i z zainteresowaniem przypatrywała się niewielkiemu ślimakowi, którego spiralna muszla zwróciła na właściciela uwagę Astry.
Powrót do góry Go down
Aliolia

Aliolia


Posts : 208
Age : 20

Skalista Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Skalista Plaża   Skalista Plaża Icon_minitimePon Lis 16, 2015 7:55 pm

Aliolia przebiegła tu galopem, ale przed początkiem skał zachsmowała i ostrożnie przeszła do wody nagle zauważyła jakiegoś konia Zaraz przecież to jest....... Astra !!! Ali ucieszyła się i zawołała do Astry Hej Astro !!! Co tam ? Spytała miała nadzieję że u As są same dobre wieści u niej tak nie było Och ta okropna impreza jeszcze w uszach mi dzwoni ... Ali prawdę mówiąc miała dość ta impreza to dla niej była totalna porażka, ale swoim zachowaniem tego co myślała nie okazała, ale o coś musiała się spytać Astro, a co uważasz o imprezie ? Chciała o to zapytać i miała szczerą nadzieję że As ma takie same zdanie o tej "fatalnej" imprezie
Powrót do góry Go down
Astra

Astra


Posts : 148
Age : 22

Skalista Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Skalista Plaża   Skalista Plaża Icon_minitimeWto Lis 17, 2015 5:58 pm

Przatrzyła na morkie fale, rozbijające się o skalisty brzeg. Miły dla ucha szum morza, co jakiś czas skrzek mew, które krążyły nad kamienistą plażą, zapewne wypatrując poźywienia. Dźwięk morskiej wody, oderzającej o kamienie prawie całkowicie zlał się z innym, nowym dźwiękiem. Ktoś biegł w jej stronę. Odwróciła głowę w stronę, z której dobiegał odgłos i czujnie postawiła uszy. Rozpoznała białą klacz shire. Witaj, Aliolio. powiedziała ze szczerym uśmiechem, wstając z ziemi.
Postanowienie na następny raz: mniejsza ilość alkoholu... powiedziała tylko. Nie była zwolennniczką takich imprez, wolała bardziej spokojne. Po za tym uważała, że niektórzy zbytnio przesadzili z piciem...
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Skalista Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Skalista Plaża   Skalista Plaża Icon_minitimeSro Gru 23, 2015 7:12 pm

// sesja dawno nie ruszana więc daję tym dwom [z/t]

Słońce świeciło... Drobnymi, krokami z zawahaniem, podążała młoda, kasztanowata postać. Była wyraźnie spięta, nie szła jak normalny, wyluzowany koń, tylko sztywno i krótko. Ogon co chwila majtał we wszystkie strony, a oczy nerwowo mierzyły wszystko co się tu znajdowało.
Jak ja się tu znalazłam? Dlaczego nic nie pamiętam?- zaczęła pytać sama siebie, przyśpieszając kroku. Plaża była kamienista, przez co musiała również uważać, by nie potknąć się na nierównych kamieniach, bądź nie uszkodzić sobie kopyta na ostrych krawędziach. Uniosła głowę, mrużąc oczy. Morze szumiło, mewy skrzeczały, a Sansa truchtała po plaży.
Znalazła się tu ot tak. Niedawno się przebudziła, długo zajęło jej oswojenie się z myślą, że w nieznanych okolicznościach wylądowała na jakiejś plaży. Czy to wyspa? Jak stąd odpłynę?- zadawała sobie coraz więcej pytań. W sercu miała pustkę.. Jej rodzice nie żyli, to wiedziała i pamiętała. To musi być coś związanego z ich śmiercią..- pomyślała wciąż głowiąc się zagadką. W zamyśleniu, przez przypadek nadepnęła na czyhającego wśród skałek kraba. Zwierzątko się rozpłaszczyło mimo twardej skorupy, lecz przed tym zdążyło zranić nogę klaczy. -Ał!- krzyknęła zaskoczona. Uniosła kopyto i zajrzała pod nie.. Papka z kraba nie wyglądała ciekawie, na szczęścia noga w małym stopniu lekko krwawiła. Co jak mnie tu znajdzie jakiś psychopata?- naszły ją złe myśli..
Powrót do góry Go down
Solveig

Solveig


Posts : 149

Skalista Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Skalista Plaża   Skalista Plaża Icon_minitimeSro Gru 23, 2015 7:43 pm

Można by pomyśleć, że Morska Nimfa jest ogromnym fanem wszelakich krajobrazów morskich, fal uderzających o brzeg, mew, śpiewających nad wodą czy też samego duszącego zapachu morskiej wody.
Można by pomyśleć, że istota pachnąca samym morzem musi często przebywać nad nim, spędzając tu większość wolnego czasu. I robić to z przyjemnością, ogromną przyjemnością. Czerpać ją z samego faktu, że może podziwiać to cudo natury.
Solveig słysząc to wszystko roześmiałaby się głośno, z dozą podirytowania i jednocześnie rozbawienia.
Nie lubiła morza. Było w nim coś, co ją odpychało. "Jest... Jest zbyt gwałtowne", powiedziałaby, marszcząc delikatnie brwi i pogrążając się w zamyśleniu. Niepokoiło ją, ocean zresztą również, głównie przez swoją wielkość. Zdecydowanie wolała spokojne jeziora, rzeki. Są cichsze, a to sobie ceniła najbardziej. Mogła przy nich odpocząć, wsłuchać się w odgłosy natury, które nie były tak jednostajne, jak te panujące nad morzem.
Jednakże wyłoniła się z lasu, zwabiona tym wszystkim, za czym tak bardzo nie przepadała. Z początku przystanęła na skraju drzew i kamienistej plaży, chwytając wzrokiem to wszystko i ponownie się zamyśliła. Z początku dostrzeżenie kasztanowej klaczki zajęło jej sporo czasu, a gdy w końcu się ocknęła, wyrwała z objęć swoich myśli, przyglądała się źrebakowi. Z tej odległości ciężko było określić w jakim wieku była, lecz Solveig nie bardzo to interesowało.
Interesowało ją to, że wyglądała na zdezorientowaną, przestraszoną i... smutną? Zachowywała się dziwnie, szła sztywno i przyśpieszała, jakby przed czymś uciekała. Szara zmarszczyła brwi, lecz nie zbliżała się. Do momentu, aż obiekt jej zainteresowania się zatrzymał i krzyknął. Wtedy postanowiła się zbliżyć.
- C-co-coś si-się sta-stało? - wydusiła w końcu. Przez dłuższy czas do nikogo się nie odzywała, toteż głos zaczął szwankować. Mówiła nieco zbyt cicho jak na siebie, lecz tego akurat obca nie musiała wiedzieć. Przechyliła szaro-brązowy łeb i przyjrzała się jej z bliska. Nie mogła być wiele starsza od Solveig.
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Skalista Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Skalista Plaża   Skalista Plaża Icon_minitimeSro Gru 23, 2015 8:24 pm

Nie wiedziała, że już od chwili, ktoś ją tu obserwował. Raczej nie należała do tych super odnalezionych w terenie, zwinnych i sprytnych.. Była tylko niedoświadczoną, kasztanowatą klaczą, która mało co pamięta w tym momencie. Po prostu, ot tak, jej życie rozpoczęło się od nowa. Ale o tym miejscu.. Nie wiedziała nic.
Po chwili zauważyła jakiś ruch, a gdy odwróciła zgrabną głowę w tamtym kierunku, z lasu wyłoniła się postać. Rozpoznała w nim młodą klaczkę. Mimo wszystko, bardzo ją ro zaskoczyło, zwłaszcza że miała taki.. Była po prostu spięta już od kilku godzin. Zresztą, nic dziwnego, znalazła się w obcym miejscu, w obcej krainie, czy może wyspie, nie wiedziała, z obcą osobą! Poczuła w brzuchu lekki skurcz, bo tak już to miała w zwyczaju. Stanęła bardzo onieśmielona... Ale w końcu rozmowę trzeba było zacząć.
- Ja.. Chyba.. Nic mi.. Nic mi nie jest.- ułożyła bardzo niepoprawne zdanie, bo kompletnie nie wiedziała co powiedzieć w pierwszych słowach do tej osoby. Wyszło co wyszło, dobrze by było, jeśli Solveig się nie wykrzywi. Ja sobie zawsze narobię.. Wstydu.- pomyśłała zbita z tropu.
I co teraz? Miała się odezwać, ukłonić, położyć? Co miała zrobić? W jednej chwili zapomniała o wszystkich wykwintnych powitaniach jakich jej uczono. - Cześć..- powiedziała bezmyślnie i z zakłopotaniem, bo nic innego nie przyszło jej do głowy. Myszata klacz.. Nie wiedziała jak ją ocenić, ale plus był taki, że nie wyglądała na starszą od Sansy. To ją trochę uspokoiło. Jeśli dobrze pójdzie.. Może dzięki niej odnajdę się jakoś w tej krainie.. Czy może wyspie.. Klatce?
Powrót do góry Go down
Solveig

Solveig


Posts : 149

Skalista Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Skalista Plaża   Skalista Plaża Icon_minitimeCzw Gru 24, 2015 1:50 pm

Co typowe dla niej, miała zmarszczone brwi, gdy obserwowała zachowanie klaczki. Zastanawiała się nad jej zachowaniem, powodem, dla którego była taka spięta i przestraszona. Rozumiała poniekąd to, bo i ona tak często miała. Głównie w dużym towarzystwie, które niesamowicie ją stresowało. Ale obca była sama. Zgubiła się? Na taką wyglądała, ale dalej to były tylko przemyślenia. Solveig była niemalże pewna, że się myli.
Przyjrzała się podejrzliwie kasztanowej. Nie wypadła zbyt przekonująco, chociaż pewnie i tak pewnie by jej nie uwierzyła. Widziała, jak się zachowuje i stwierdzenie, że absolutnie nic się nie dzieje wydaje się być czymś absurdalnym w tym wypadku. Lecz mogła mieć powody, by o tym nie mówić. Szczególnie obcej osobie, którą Solveig była. Przechyliła nieco łeb, uśmiechnęła się z politowaniem.
- Je-je-jesteś pe-pewna? - zapytała miłym tonem, nie udając, że się tym przejmuje. - Wy-wygląda-dasz na-na spiętą i wystra-traszo-szoną. - Czasami dziwiła się, jak inni ją rozumieją, bo pewnie gdyby miała tego słuchać, to nie zrozumiała by nic.
Kiwnęła lekko głową na powitanie i uśmiechnęła się jeszcze szerzej.
- Dzień do-dobry - odparła wesoło.
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Skalista Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Skalista Plaża   Skalista Plaża Icon_minitimeSob Gru 26, 2015 1:27 pm

Może powinnam się uspokoić..- pomyślała szybko Sansa. W końcu.. Chyba myszata klacz nie miała co do niej złych zamiarów? Chyba nie chce zrobić mi krzywdy.. Nie, napewno nie.- starała się uspokoić. Nieznajoma nie wyglądała na zagubioną.. A kiedy młoda kasztana uspokoiła na chwilę se myśli, w jej głowie zaczęły się roić jakieś logiczne rzeczy. - Skoro ona tu jest, to znaczy, że inne konie też muszą tu być.. Czyli jest tu bezpiecznie?- zadawała sobie pytania. - Najlepiej będzie ją spytać o to.- pomyślała lekko przekrzywiając głowę. Jesień dawała się we znaki, zawiał lekki, chłodny wiaterek, który wzburzył gęstą, rudą grzywę Sansy.
Obejrzała się za siebie.. Nikogo tu nie było, słyszała szum morza i drzew, oddech jej i jej towarzyszki. Piasek przesypywał się między kopytami, kiedy nimi ruszała.
- Jestem Sansa.- zaczęła i uśmiechnęła się blado. - Ja.. Nie wiem, jak tu się znalazłam.- dodała tak na początek, by postawić Solveig w sytuacji, w jakiej ona jest. - No i.. Czy możesz mi powiedzieć co to za miejsce i co tu się dzieje? Bo myślę że same tu nie jesteśmy?- ciągnęła dalej, wierząc że Solveig wie więcej od niej.
Powrót do góry Go down
Rossuwa

Rossuwa


Posts : 529

Skalista Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Skalista Plaża   Skalista Plaża Icon_minitimeNie Gru 27, 2015 6:33 pm

Daję Solveig [z/t] ponieważ Sansa została usunięta

koniec postaci (*)
Powrót do góry Go down
https://saffrin.forumpolish.com
Guest
Gość




Skalista Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Skalista Plaża   Skalista Plaża Icon_minitimeCzw Sty 21, 2016 3:54 pm

Przybiegłam tu sprawnym kłusem. Nawet w zimę, wyglądałam olśniewająco. Moja piękna grzywa i ogon lśniły w słońcu, przebijającym się przez chmury.
Kiedy przyszłam ju na Skalistą Plażę, rozglądnęłam się do okoła, z nadzieją, ze spotkam tu jakiegoś fajnego ogiera, ale jak na złość nikogo nie było.
Westchnęłam. Ciekawe gdzie jest Dalla..-mruknęłam pod nosem. Bardzo dawno się z nią nie widziałam, a przecież to moja BFF..
Nudziło mi się, więc ruszyłam energicznym stępem, wzdłuż plaży.
Powrót do góry Go down
Jasyr

Jasyr


Posts : 15

Skalista Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Skalista Plaża   Skalista Plaża Icon_minitimeCzw Sty 21, 2016 4:04 pm

Przyszedłem tu spokojnym kłusem. Uważałem na to, by nie poślizgnąć się na oblodzonych kamieniach ukrytych pod białym puchem. Stanąłem gdy moim oczom ukazała się myszata klacz. Witaj. Spojrzałem w jej kierunku z przyjacielskim wyrazem pyska. Podszedłem bliżej,żebyśmy nie musieli do siebie wrzeszczeć. Spojrzałem na zamarźnięte fale. Zastygły w ruchu, tak że można by spokojnie przejść pod nimi gdyby były wyższe. Znów odwróciłem swój wzrok ku towarzyszącej mi klaczy. Jestem Jasyr. Uśmiechnąłem się do niej.
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Skalista Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Skalista Plaża   Skalista Plaża Icon_minitimeCzw Sty 21, 2016 4:21 pm

Szłam sobie zadowolona, rozmyślając o Dalli.. no i innych osobach.. Kiedy nagle usłyszałam głos, szybko się odwróciłam a moi pięknym oczkom ukazał się kasztanowaty osobnik. Ale ciacho.-pomyślałam rozmarzona. Uśmiechnęłam się do towarzysza, ruszając w jego stronę. Witaj.-powiedziałam melodyjnym głosem. Przez chwilę mu się przyglądałam, jednak szybko się opanowałam. Jetem Hajfa.-dodałam. Westchnęłam cicho. Dalla będzie mieć zazdro, kiedy jej opowiem.
Powrót do góry Go down
Jasyr

Jasyr


Posts : 15

Skalista Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Skalista Plaża   Skalista Plaża Icon_minitimeCzw Sty 21, 2016 4:52 pm

Kiedy mi odpowiedziała postanowiłem jakoś rozkręcić tę rozmowę, ale chyba nie wiedziałem za bardzo jak. Co tu robisz? Zapytałem radośnie. Ja przyszedłem nacieszyć się zimowym pięknem tego miejsca. Spojrzałem na zachodzące słońce, które było krwisto-czerwonego koloru. Zostawiało za sobą pomarańczową poświatę na niebie. Kraina w tym świetle wyglądała piękniej niż zwykle. Nagle zdałem sobie sprawę, że się trochę zamyśliłem. Spojrzałem znów na moją towarzyszkę.
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Skalista Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Skalista Plaża   Skalista Plaża Icon_minitimeCzw Sty 21, 2016 5:28 pm

Patrzyłam na niego rozmarzona. Trzeba przyznać, że jest dużo ładnych ogierów, ale takiego ciacha to ja dawno nie widziałam..
Miałam ochotę spotkać się z Dallą, i powiedzieć jej jakiego chłopa spotkałam. Jasyr, wydawał się być bardzo sympatyczny, i od razu go polubiłam.
Co robię? Ah.. sama nie wiem, ale przecież muszę mu coś odpowiedzieć. Ja? Hmm.. sama nie wiem, poszłam się gdzieś przejść i jakoś tu trafiłam.-odpowiedziałam, i spojrzałam na piękny zachód słońca..
Powrót do góry Go down
Jasyr

Jasyr


Posts : 15

Skalista Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Skalista Plaża   Skalista Plaża Icon_minitimeCzw Sty 21, 2016 5:48 pm

Spojrzałem na rozmarzoną Hajfę, i zacząłem się zastanawiać o czym myśli. Wyglądała na kogoś radośnie nastawionego na otaczający go świat. Być może się myliłem ale była całkiem sympatyczna. Zwiesiłem łeb i przejechałem chrapami po śniegu. Wzdrygnąłem się lekko, ale to było przyjemnie uczucie. Otrzepałem pysk z białego całunu uważając by nie 'ochlapać' nim klaczy. Spojrzałem na nią radośnie. Może wspólny kłus? Zapytałem trącając ją w łopatkę przy okazji ruszając. W kłusie jak na walijczyka przystało miałem bardzo sprężysty krok i unosiłem wysoko ogon. Wspólny bieg zimowym wieczorem po plaży...
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Skalista Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Skalista Plaża   Skalista Plaża Icon_minitimeCzw Sty 21, 2016 7:30 pm

Jej...ale on jest wspaniały!-pomyślałam radosna. Teraz kiedy, byłam przy takim przystojniaku, musiałam zachować pozory kultury. Jestem taka piękna, więc nie zdziwię się, jeśli się we mnie zakocha, w jakiej lasce, to na pewno..
Rozglądnęłam się z entuzjazmem do okoła. Ach.. jak ja kocham zimę. Właśnie wtedy wglądam najpiękniej, moja myszata sierść, długa grzywa, no i oczywiście ta figura! Z tobą zawsze.-puściłam mu oczko. Boże! dotknął mnie..-ruszyłam zadowolona kłusem.
Powrót do góry Go down
Jasyr

Jasyr


Posts : 15

Skalista Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Skalista Plaża   Skalista Plaża Icon_minitimeCzw Sty 21, 2016 8:37 pm

Kłusowaliśmy razem czując jak przyjemnie w nozdrzach świdrował wiatr. Spojrzałem kątem oka na Hajfę. Wyglądała na zadowoloną. Przyśpieszyłem nieco kłus zachęcając do kropli rywalizacji. Przeszliśmy do galopu. Słońce już zaszło a krainę oświetlał księżycowy blask. Zdałem sobie sprawę, że mogę się podobać klaczy. Miałem w naturze wyczytywanie emocji z oczu, a w jej oczach było zauroczenie. Nie powiem,było mi miło, ale nie znałem jej. Uśmiechnąłem się do niej dbając o to by nadążała i w razie potrzeby zwalniałem. Zatrzymałem się. To co? Remis? Uśmiechnąłem się do niej przyjacielsko i zaśmiałem się pod nosem.
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Skalista Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Skalista Plaża   Skalista Plaża Icon_minitimePią Sty 22, 2016 3:52 pm

Byłam tak bardzo podekscytowana! Na początku biegłam lekkim kłusem, jednak po chwili przyśpieszyłam do bardziej energicznego, chcąc biec na równi z Jasyrem. Kłusowałam jak najszybciej, jednak w końcu ruszyłam galopem, a Jasyr uczynił to samo.
Był taki szarmancki i kulturalny, idealna partia dla mnie! Ostatnimi czasy, dużo ćwiczyłam, jeśli chodzi o moją kondycję. Widocznie ciągle za mało. Powoli zwalniałam, aż w końcu się zatrzymaliśmy. Popatrzyłam na niego, i posłałam mu miły zalotny uśmiech.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skalista Plaża Empty
PisanieTemat: Re: Skalista Plaża   Skalista Plaża Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Skalista Plaża
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
»  Biała plaża
» plaża muszelkowa
» Namorzyny - tropikalna plaża

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Morskie Nimfy :: kk :: Słoneczne wybrzeże-
Skocz do: