Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mikkel i jego poszukiwania

Go down 
+3
Aliolia
Sebastianek
Solveig
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mikkel i jego poszukiwania   Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 22, 2015 2:51 pm

Znajoma? Przyjaciółka?
Powrót do góry Go down
Mikkel

Mikkel


Posts : 58
Age : 23

Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mikkel i jego poszukiwania   Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 22, 2015 2:53 pm

Przyjaźń?
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mikkel i jego poszukiwania   Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 22, 2015 2:56 pm

Nom... Ali pisze nad Wulkanicznym Bagnem czy ja mogę wpadać? Może chcesz trening?
Powrót do góry Go down
Mikkel

Mikkel


Posts : 58
Age : 23

Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mikkel i jego poszukiwania   Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 22, 2015 3:00 pm

No. Chętnie. Ale Vit go zmiażdży. XD
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mikkel i jego poszukiwania   Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 22, 2015 3:01 pm

No weź tylko troszkę...
Powrót do góry Go down
Mikkel

Mikkel


Posts : 58
Age : 23

Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mikkel i jego poszukiwania   Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 22, 2015 3:08 pm

Bardzo pocieszające...
Powrót do góry Go down
Kishan




Posts : 273

Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mikkel i jego poszukiwania   Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 22, 2015 3:19 pm

Może Kishanek na taką piękną męską przyjaźń... albo cokolwiek innego, byle nie partnerkę
Powrót do góry Go down
Mikkel

Mikkel


Posts : 58
Age : 23

Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mikkel i jego poszukiwania   Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 22, 2015 3:20 pm

Niech będą kumplami na zawsze. BFF Chociaż ten skrót mi się bardziej z dziewczynami kojarzy.
Powrót do góry Go down
Kishan




Posts : 273

Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mikkel i jego poszukiwania   Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 22, 2015 3:22 pm

Dobra. Możesz dołączyć do mnie i Ellie..? Albo gdzieś zacząć (ja nienawidzę zaczynać, ktoś musi robić to za mnie XP)
Powrót do góry Go down
Mikkel

Mikkel


Posts : 58
Age : 23

Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mikkel i jego poszukiwania   Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 22, 2015 3:23 pm

Ja mam tak samo. Daj link. :p
Powrót do góry Go down
Kishan




Posts : 273

Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mikkel i jego poszukiwania   Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 22, 2015 3:31 pm

Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mikkel i jego poszukiwania   Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 22, 2015 3:33 pm

Napisałam
Powrót do góry Go down
Mikkel

Mikkel


Posts : 58
Age : 23

Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mikkel i jego poszukiwania   Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 22, 2015 3:34 pm

Kish-zaraz napiszę
Vit-Właśnie odpisuje
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mikkel i jego poszukiwania   Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 22, 2015 3:35 pm

oki
Powrót do góry Go down
Mikkel

Mikkel


Posts : 58
Age : 23

Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mikkel i jego poszukiwania   Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 22, 2015 3:45 pm

Vit-Odpisane. Trochę krótko, ale tak wyszło
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mikkel i jego poszukiwania   Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 22, 2015 4:15 pm

Już
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mikkel i jego poszukiwania   Mikkel i jego poszukiwania - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mikkel i jego poszukiwania
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» poszukiwania Szafrana
» Poszukiwania Ali
» Poszukiwania Ali
» !!! POSZUKIWANIA !!!
» Poszukiwania....

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Wszystko o Saffrin :: Strefa użytkowników :: Poszukiwania-
Skocz do: