Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 USER na źrebaka poszukiwany!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Tormenta

Tormenta


Posts : 292
Age : 22

USER na źrebaka poszukiwany! Empty
PisanieTemat: USER na źrebaka poszukiwany!   USER na źrebaka poszukiwany! Icon_minitimeWto Lis 24, 2015 9:26 pm

Poszukiwany user na źrebaka Astry i Jaskra!
Płeć, maść (oczywiście jakiaś pasująca) i imię dowolne. Czystej krwi arabskiej księżniczka/książę urodzi się za 5-15 dni (jak przewiduje Encyklopedia:) )
Powrót do góry Go down
Sebastianek

Sebastianek


Posts : 150
Age : 23

USER na źrebaka poszukiwany! Empty
PisanieTemat: Re: USER na źrebaka poszukiwany!   USER na źrebaka poszukiwany! Icon_minitimeSro Lis 25, 2015 5:18 pm

Ja. Tylko klaczkę bym chciała, aczkolwiek tego od Was nie wymagań, ale byłaby szczęśliwa, lecz jak będzie to ogier to też się zgodę.
Powrót do góry Go down
Mistral

Mistral


Posts : 91

USER na źrebaka poszukiwany! Empty
PisanieTemat: Re: USER na źrebaka poszukiwany!   USER na źrebaka poszukiwany! Icon_minitimeSro Lis 25, 2015 7:56 pm

Ok, to świetnie Tak jak już wspomniałam, płeć jest obojętna. Imię jakieś masz?

~Astra
Powrót do góry Go down
Mikkel

Mikkel


Posts : 58
Age : 23

USER na źrebaka poszukiwany! Empty
PisanieTemat: Re: USER na źrebaka poszukiwany!   USER na źrebaka poszukiwany! Icon_minitimeCzw Lis 26, 2015 11:50 am

Imię...hmm...chyba nie za bardzo...albo w sumie! Hmm...mam dziwne pomysły. Nie chcę się narzucać. XD
No ale podam:
Nyks
Samira (Sam)
Cranbella
Pastella
Suzanna (Suzi)
Lukrecja
Samanta
Mellisandre
Stella
Jagoda
Bajka
Veronica
Vercua
Mint
Manta
Wendy
Carmella (Karmelka, Karmela, Karmen, Carmela, Karmi, Carmi)

A co do maści: Wy wybierzcie, ale mi chyba pasuje cremello (chociaż AS jest jabłkowita, a Jaś gniady, więc nie wiem skąd miałoby się to wziąć. XD).
Już mam aveczka. XD
USER na źrebaka poszukiwany! 1fca678504001314aa3fd826bc075653,62,37


~Seba
Powrót do góry Go down
Sponsored content





USER na źrebaka poszukiwany! Empty
PisanieTemat: Re: USER na źrebaka poszukiwany!   USER na źrebaka poszukiwany! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
USER na źrebaka poszukiwany!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» User na źrebaka!
» USER NA ŹREBAKA PILNE
» Poszukiwany, poszukiwana...
» ogier poszukiwany
» Wezmę źrebaka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Wszystko o Saffrin :: Strefa użytkowników :: Poszukiwania-
Skocz do: