Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!

IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Piszemy historyjkę!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Mianka

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Sro Lis 25, 2015 8:45 pm

z Klasztoru Zapalczywych
Powrót do góry Go down
Erenszkigal

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Sro Lis 25, 2015 8:51 pm

Którzy wszystkich denerwowali...
Powrót do góry Go down
Rossuwa

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Sro Lis 25, 2015 9:06 pm

Ludzie, piszemy razem i tylko dopisujemy, a nie wszystko w innych postach.. XD
Powrót do góry Go down
http://saffrin.forumpolish.com
Vitalia

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Czw Lis 26, 2015 11:39 am

//Przepraszam
i rozpalali ogień
Powrót do góry Go down
Rossuwa

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Czw Lis 26, 2015 1:01 pm

ZACZYNAMYOD NOWA
i tak jak mowiłam, wszystko razem i po prostu kopiujemy poprzedni post.

Pewien tajemniczy koń
Powrót do góry Go down
Rossuwa

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Czw Lis 26, 2015 1:01 pm

Pewien tajemniczy koń, o imieniu Zefir
Powrót do góry Go down
Arcana

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Czw Lis 26, 2015 5:04 pm

Pewien tajemniczy koń, o imieniu Zefir był tylko wymysłem
Powrót do góry Go down
Mianka

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Czw Lis 26, 2015 5:48 pm

Pewien tajemniczy koń, o imieniu Zefir był tylko wymysłem, zmyślonym przez małego
Powrót do góry Go down
Czarny Książę

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Pią Lis 27, 2015 7:22 pm

Pewien tajemniczy koń, o imieniu Zefir był tylko wymysłem, zmyślonym przez małego Melchiora którego skrzywdziła musztarda
Powrót do góry Go down
Vitalia

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Pią Lis 27, 2015 7:24 pm

Pewien tajemniczy koń, o imieniu Zefir był tylko wymysłem, zmyślonym przez małego Melchiora którego skrzywdziła musztarda najlepszej ligi klasy
Powrót do góry Go down
Mianka

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Pią Lis 27, 2015 7:40 pm

Pewien tajemniczy koń, o imieniu Zefir był tylko wymysłem, zmyślonym przez małego Melchiora którego skrzywdziła musztarda najlepszej ligi klasy, ponieważ zachowywał się
Powrót do góry Go down
Mikkel

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Pią Lis 27, 2015 8:18 pm

Pewien tajemniczy koń, o imieniu Zefir był tylko wymysłem, zmyślonym przez małego Melchiora którego skrzywdziła musztarda najlepszej ligi klasy, ponieważ zachowywał się bardzo głupio.
Powrót do góry Go down
Mianka

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Pią Lis 27, 2015 8:23 pm

Pewien tajemniczy koń, o imieniu Zefir był tylko wymysłem, zmyślonym przez małego Melchiora którego skrzywdziła musztarda najlepszej ligi klasy, ponieważ zachowywał się bardzo głupio. Był zielony, jak

Powrót do góry Go down
Czarny Książę

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Pią Lis 27, 2015 8:57 pm

Pewien tajemniczy koń, o imieniu Zefir był tylko wymysłem, zmyślonym przez małego Melchiora którego skrzywdziła musztarda najlepszej ligi klasy, ponieważ zachowywał się bardzo głupio. Był zielony, jak stara żaba ze stawu przy
Powrót do góry Go down
Mianka

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Pią Lis 27, 2015 9:29 pm

Pewien tajemniczy koń, o imieniu Zefir był tylko wymysłem, zmyślonym przez małego Melchiora którego skrzywdziła musztarda najlepszej ligi klasy, ponieważ zachowywał się bardzo głupio. Był zielony, jak stara żaba ze stawu przy Alei Tornad w
Powrót do góry Go down
Czarny Książę

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Pią Lis 27, 2015 9:38 pm

Pewien tajemniczy koń, o imieniu Zefir był tylko wymysłem, zmyślonym przez małego Melchiora którego skrzywdziła musztarda najlepszej ligi klasy, ponieważ zachowywał się bardzo głupio. Był zielony, jak stara żaba ze stawu przy Alei Tornad w sorisso gdzie rządy swe sprawował pewien zboczony potwór o imieniu
Powrót do góry Go down
Aliolia

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Pią Lis 27, 2015 9:57 pm

Pewnien tajemniczy koń, o imieniu Zefir był tylko wymysłem, zmyślonym przez małego Melchiora którego skrzywdziła musztarda najlepszej ligi klasy, ponieważ zachowywał się bardzo głupio. Był zielony, jak stara żaba ze stawu przy Alei Tornad w sorisso gdzie rządy swe sprawował pewien zboczony potwór o imieniu Fotimus zwany publicznie..
Powrót do góry Go down
Czarny Książę

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Pią Lis 27, 2015 10:04 pm

Pewnien tajemniczy koń, o imieniu Zefir był tylko wymysłem, zmyślonym przez małego Melchiora którego skrzywdziła musztarda najlepszej ligi klasy, ponieważ zachowywał się bardzo głupio. Był zielony, jak stara żaba ze stawu przy Alei Tornad w sorisso gdzie rządy swe sprawował pewien zboczony potwór o imieniu Fotimus zwany publicznie Misterem Falujących Tyłków 2015 który wygrał konkurs na....
Powrót do góry Go down
Arcana

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Sob Lis 28, 2015 10:00 am

Pewnien tajemniczy koń, o imieniu Zefir był tylko wymysłem, zmyślonym przez małego Melchiora którego skrzywdziła musztarda najlepszej ligi klasy, ponieważ zachowywał się bardzo głupio. Był zielony, jak stara żaba ze stawu przy Alei Tornad w sorisso gdzie rządy swe sprawował pewien zboczony potwór o imieniu Fotimus zwany publicznie Misterem Falujących Tyłków 2015 który wygrał konkurs na Najweselszego Zboczucha gminy Sosnowiec
Powrót do góry Go down
Mianka

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Nie Lis 29, 2015 8:15 pm

Pewien tajemniczy koń, o imieniu Zefir był tylko wymysłem, zmyślonym przez małego Melchiora którego skrzywdziła musztarda najlepszej ligi klasy, ponieważ zachowywał się bardzo głupio. Był zielony, jak stara żaba ze stawu przy Alei Tornad w sorisso gdzie rządy swe sprawował pewien zboczony potwór o imieniu Fotimus zwany publicznie Misterem Falujących Tyłków 2015 który wygrał konkurs na Najweselszego Zboczucha gminy Sosnowiec, gdzie zwyciężył również
Powrót do góry Go down
Guest
Gość

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Nie Lis 29, 2015 8:35 pm

Pewien tajemniczy koń, o imieniu Zefir był tylko wymysłem, zmyślonym przez małego Melchiora którego skrzywdziła musztarda najlepszej ligi klasy, ponieważ zachowywał się bardzo głupio. Był zielony, jak stara żaba ze stawu przy Alei Tornad w sorisso gdzie rządy swe sprawował pewien zboczony potwór o imieniu Fotimus zwany publicznie Misterem Falujących Tyłków 2015 który wygrał konkurs na Najweselszego Zboczucha gminy Sosnowiec, gdzie zwyciężył również wygrał konkurs na najtwardszego orzecha.
Powrót do góry Go down
Vitalia

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Nie Lis 29, 2015 8:36 pm

Pewien tajemniczy koń, o imieniu Zefir był tylko wymysłem, zmyślonym przez małego Melchiora którego skrzywdziła musztarda najlepszej ligi klasy, ponieważ zachowywał się bardzo głupio. Był zielony, jak stara żaba ze stawu przy Alei Tornad w sorisso gdzie rządy swe sprawował pewien zboczony potwór o imieniu Fotimus zwany publicznie Misterem Falujących Tyłków 2015 który wygrał konkurs na Najweselszego Zboczucha gminy Sosnowiec, gdzie zwyciężył również wygrał konkurs na najtwardszego orzecha laskowego wszech czasów.
Powrót do góry Go down
Mianka

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Nie Lis 29, 2015 8:47 pm

Pewien tajemniczy koń, o imieniu Zefir był tylko wymysłem, zmyślonym przez małego Melchiora którego skrzywdziła musztarda najlepszej ligi klasy, ponieważ zachowywał się bardzo głupio. Był zielony, jak stara żaba ze stawu przy Alei Tornad w sorisso gdzie rządy swe sprawował pewien zboczony potwór o imieniu Fotimus zwany publicznie Misterem Falujących Tyłków 2015 który wygrał konkurs na Najweselszego Zboczucha gminy Sosnowiec, gdzie zwyciężył również wygrał konkurs na najtwardszego orzecha laskowego wszech czasów. Pewnego dnia nawiedził
Powrót do góry Go down
Rossuwa

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Pon Lis 30, 2015 12:25 pm

Pewien tajemniczy koń, o imieniu Zefir był tylko wymysłem, zmyślonym przez małego Melchiora którego skrzywdziła musztarda najlepszej ligi klasy, ponieważ zachowywał się bardzo głupio. Był zielony, jak stara żaba ze stawu przy Alei Tornad w sorisso gdzie rządy swe sprawował pewien zboczony potwór o imieniu Fotimus zwany publicznie Misterem Falujących Tyłków 2015 który wygrał konkurs na Najweselszego Zboczucha gminy Sosnowiec, gdzie zwyciężył również wygrał konkurs na najtwardszego orzecha laskowego wszech czasów. Pewnego dnia nawiedził Saffrin, jako zboczony duch
Powrót do góry Go down
Mianka

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Pon Lis 30, 2015 7:58 pm

Pewien tajemniczy koń, o imieniu Zefir był tylko wymysłem, zmyślonym przez małego Melchiora którego skrzywdziła musztarda najlepszej ligi klasy, ponieważ zachowywał się bardzo głupio. Był zielony, jak stara żaba ze stawu przy Alei Tornad w sorisso gdzie rządy swe sprawował pewien zboczony potwór o imieniu Fotimus zwany publicznie Misterem Falujących Tyłków 2015 który wygrał konkurs na Najweselszego Zboczucha gminy Sosnowiec, gdzie zwyciężył również wygrał konkurs na najtwardszego orzecha laskowego wszech czasów. Pewnego dnia nawiedził Saffrin, jako zboczony duch, który starał się zgwałcić
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Piszemy historyjkę!   Today at 3:10 pm

Powrót do góry Go down

Piszemy historyjkę!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next