Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Więzienie Cieni (MG)

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Więzienie Cieni (MG) Empty
PisanieTemat: Więzienie Cieni (MG)   Więzienie Cieni (MG) Icon_minitimeNie Lis 29, 2015 7:07 pm

Wchodzisz tu... Widzisz w tajemniczy sposób rozmazaną krew, a cienie tu żyją własnym ciałem. Rząd krat, zamykane na parzące zamki, żeby każdy cwaniaczek nie wydostał się z tego więzienia. Dowódcą, o dziwo jest materialny, czarny wilk - często nazywany Cieniem. Na sobie ma złote szaty, poplamione czerwoną i ciemną krwią. Przy sobie wiedzie cztery mniejsze wilki - sługi. Warczą na każdego zawsze i są naprawdę sprytne. Nie tak łatwo tu uciec. Za tym więzieniem jest komnata - niby zwyczajna, ale leży tam srebrne berło. Może do czegoś Ci się przysłuży?
Powrót do góry Go down
Ingrid




Posts : 466

Więzienie Cieni (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie Cieni (MG)   Więzienie Cieni (MG) Icon_minitimeSob Gru 12, 2015 3:58 pm

Przyszła tu sztywnym, energicznym kłusem z wysoką akcją nóg, pokonując przy tym spore odległości. Nie przeszkadzało jej to w dokładnym obejrzeniu sobie tego miejsca, choć nie szczególnie przypadło jej do gustu. W powietrzu czuć było zapach krwi, a na ścianach też było jej dość sporo, a gniada od razu to zauważyła. Prychnęła. Nie lubiła przepadać w takich miejscach, choć to miejsce miało coś w sobie, że zamiast stąd uciec, szła dalej. Rozglądała się do okoła, nie pewnym wzrokiem, nie chcąc trafić na coś niebezpiecznego. Gdzieś dalej dostrzegła jakąś ciekawą rzecz, chciała koniecznie wiedzieć co to jest więc, zaczęła iść w tą stronę.
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Więzienie Cieni (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie Cieni (MG)   Więzienie Cieni (MG) Icon_minitimeSob Gru 12, 2015 4:09 pm

Czarny wilk od razu zarejestrował ruch w jego więzieniu. Dawno nie było tu smakowitych koników. Oblizał się łakomie i zawołał swoje sługi krótkim wyciem. Stukot pazurów rozlegał się po całym budynku. Przed berłem stanęły dwa wilki, a za klaczą dowódca z dwoma innymi. Śmiały się cicho. Cień wziął berło do łapy. Tego szukasz? - spytał i nagle wokół nich pojawiło się mnóstwo przypadkowych cieni z całej krainy. Kilkanaście źrebiąt, wyraźna sylwetka Espilca i Arcany. 
Powrót do góry Go down
Ingrid




Posts : 466

Więzienie Cieni (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie Cieni (MG)   Więzienie Cieni (MG) Icon_minitimeSob Gru 12, 2015 5:20 pm

Szła wzdłuż długiego, ciemnego korytarzu, nastawiała uszy, i nie pewnie rozglądała się do okoła. Widziała jakieś świecące rzeczy, i koniecznie chciała sprawdzić o co chodzi, i co to jest. Gdy usłyszała rozlegający się dźwięk głosu wilka. Poprawka! Wilków! . Parsknęła, czując ich obrzydliwy zapach. Nie twój interes-Odpowiedziała z szyderą w głosie, i chamskim spojrzeniem. Objechała wszystkich chłodnym spojrzeniem. Mogłaby stąd uciekać, nie wiadomo czemu tego nie zrobiła.Trochę adrenaliny się Przyda..-pomyślała, uśmiechając się do siebie, i modląc by się jej nic nie stała, i wróciła spokojnie na do stada...
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Więzienie Cieni (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie Cieni (MG)   Więzienie Cieni (MG) Icon_minitimeNie Gru 13, 2015 7:12 pm

Ja myślę, że jednak mój, skoro stąpasz po moim terenie. - tu zaczął krążyć wokół niej. Wydawał się jeszcze większy, gdy był naprawdę blisko. Reszta wilków zacieśniała krąg, a Ty jeśli próbowałaś je kopnąć, czy coś w tym stylu to każdy wilk zupełnie jak duch - rozszerzał swoje czeluści. Ale ich jakby energia trzymała Cię w okręgu. One mogły Cię dotknąć, ale Ing nie mogła. Tym kręgiem przesuwali się w kierunku największej celi. Jeśli się stawiałaś to byłaś rażona prądem, albo tym podobnym...
Powrót do góry Go down
Ingrid




Posts : 466

Więzienie Cieni (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie Cieni (MG)   Więzienie Cieni (MG) Icon_minitimePon Gru 14, 2015 7:46 pm

Zapytałeś czy tego szukam, wiec odpowiedziałam Ci, tak jakie jest moje zdanie, a to, że jestem na twoim terenie, jest czystym przypadkiem.-odpowiedziała, uśmiechając się sarkastycznie. Obierzdzała go wzrokiem, widząc przy tym każdy jego dokładny ruch..No to jestem w pułapce..-pomyślała, i kiwnęła głową. Zaczęła kopać, jednak po chwili przestała, stojąc prosto, i próbując nie reagować na wilka. Zaczęli się do niej zbliżać, klacz położyła uszy po sobie, i zachowywała się tak, jakby ich tu nie było.
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Więzienie Cieni (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie Cieni (MG)   Więzienie Cieni (MG) Icon_minitimeSro Gru 16, 2015 4:47 pm

Wilki zawyły jednocześnie, a wiatr w ostatniej chwili również się przyłączył. Oj, mała, nieporadna i głupiutka klaczka. Czy Ty wiesz kim jestem? - i tu wgryzł się w jej nogę, a chwilę potem puścił. Szybko przemienił się w ducha-cienia, jeśli ta spróbowała mu oddać. Reszta zachowywała się tak samo. Gryzły ją, chciały ją osłabić. Czy łatwo jest gadać z osłabionym wojownikiem? Jak najbardziej!
Powrót do góry Go down
Ingrid




Posts : 466

Więzienie Cieni (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie Cieni (MG)   Więzienie Cieni (MG) Icon_minitimeCzw Gru 17, 2015 4:52 pm

O nie..-pomyślała. Tak na prawdę była zamknięta w pułapce, i nie mogła na to nic poradzić, choć próbowała udawać nieugiętą. Spojrzała na niego, marszcząc brwi (gdyby je miała) i odpowiedziała: Nie.. I jakoś nie mam ochoty się dowiadywać.-uśmiechnęła się. Kwiknęła z bólu, kiedy poczuła w swojej nodze szczękę wilka. Chciała stąd jak najszybciej uciec. Stanęła dęba, po czym wierzgnęła i próbowała uciec. Na szczęście się jej to udało.

z.t
Powrót do góry Go down
Flover

Flover


Posts : 274

Więzienie Cieni (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie Cieni (MG)   Więzienie Cieni (MG) Icon_minitimePią Sty 08, 2016 7:56 pm

Weszła do jaskini. Było słychać szmery, pazury i czuć kre, tak przyjemną woń... Jej kopyta stukały po posadzce, a sama była czarna, jak wszystko tutaj. Można ją porównać do cieni, które przemykały po ścianach. Czuła się, jakby bywała tu miliony razy. Może w snach? Kto wie... nawet sama nie pamięta. W słowach była silna, w logice też... może. Jeśli chcesz, możesz wszystko, nie zawsze, ale spróbować nie zaszkodzi. Rozglądała się po korytarzach, szukając jednego. W cieniu widziała jedno - coś, co nie było codzienne.
Powrót do góry Go down
http://envelope.forumpolish.com
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Więzienie Cieni (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie Cieni (MG)   Więzienie Cieni (MG) Icon_minitimePią Sty 08, 2016 8:10 pm

Pięć wilków wyłoniło się zza rogu, blokując klaczy przejście, ona bujała się w obłokach. Ich ostre żyletki uśmiechnęły się w pogardliwym uśmieszku. Czego? - zapytał, wydymając swoje nieugięte basowo słowa. Jedna klacz uciekła, ale to dopiero początki. Wilki rosły w cieniu, a sam władca panoszył się w swojej fortecy, skrywanej przed światem i znanej tylko przez wszystkich niematerialnych i ciemnych.
Powrót do góry Go down
Flover

Flover


Posts : 274

Więzienie Cieni (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie Cieni (MG)   Więzienie Cieni (MG) Icon_minitimePią Sty 08, 2016 8:18 pm

Zobaczyła wilki, które wyłoniły się z cienia. Odwzajemniła uśmiech, trochę sarkastycznie.
- Nie uczyli cię manier? - Odezwała się trochę zdziwiona. Władca? Czy kto? Nie, napewno nie władca. Oni mają maniery, nie mówią od razu "czego". Przewróciła teatralne oczami i uśmiechnęła się lekko, jak zwykle z sarkazem.
- Jestem Flover - powiedziała cicho. Nie weźmie jej za cień... chyba, że jednak jest to możliwe. Możliwe, nie konieczne, ani nie powiedziane, że tak, czy też nie. Rozglądnęła się po tym, co jeszcze zostało z... tego czegoś, czym to było. Na pewno nie kamnata z kryształam, chociaż i tak spodziwała się ponurych korytarzy.
Powrót do góry Go down
http://envelope.forumpolish.com
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Więzienie Cieni (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie Cieni (MG)   Więzienie Cieni (MG) Icon_minitimePią Sty 08, 2016 8:23 pm

Wilk zaczął głośniej warczeć, a sługi mu wtórowały. Uczyli, uczyli. Lecz gdy się włada cieniami można być oszczędnym w słowa.- powiedział, jak zwykle on jeden gadał. Po co się przedstawiasz, skoro wiem kim jesteś?- spytał sarkastycznie i berłem, które trzymał, przywołał jej energiczny cień, hopsający po całej ścianie. Lubisz go? Chodzi za Tobą za dnia, a w nocy ci ucieka.- mruknął.
Powrót do góry Go down
Flover

Flover


Posts : 274

Więzienie Cieni (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie Cieni (MG)   Więzienie Cieni (MG) Icon_minitimePią Sty 08, 2016 8:37 pm

Popatrzyła na niego, ledwo mu wierząc. Ahh... samolubność mu pewnie niekiedy doskwiera.
- Bo chcę, jestem kulturalna w porównaniu do co poniektórych, w ogóle nie będę się tłumaczyć, jak "wiesz". - Stwierdziła spokojnym głosem. Jak wie, po co pyta? Sam się plącze. Uśmiechnęła się i powiedziała:
- Kochany, nie takie rzeczy się lubiło, poza tym, głupia nie jestem, wiem co robi. A mógłbyś uciszyć swoje sługi? Rozmawiać się nie da, takie echo robią. - Chociaż tu też możnaby mu zadać pytanie: po co, jak wiesz? Ale można sobie podarować. A te jego sługi, biedaki, uzależnione od pracodawcy, rabią to co on, tak jak on. No cóż, każdy lubi co innego. Znów, przez dosłownie parę sekund, uśmiechnęła się z sarkazmem, ale zaraz przestała. Nie miała na celu urażenie wszechwiedzącego.
Powrót do góry Go down
http://envelope.forumpolish.com
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Więzienie Cieni (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie Cieni (MG)   Więzienie Cieni (MG) Icon_minitimePią Sty 08, 2016 8:53 pm

Basior zakręcił się wokół własnej osi. Skoro to takie ważne... Jestem Cień, cienia nie mam, sam nim jestem.- wyrecytował znudzony. Dał znak, by reszta się uciszyła. Póki co próbuję być miły, ale działasz mi na nerwy.- syknął, złoszcząc się troszkę i wyjrzał przez małą szparkę w kutej skale. Dziura zaświeciła mocno, a z niej wypadł mały przedmiot - a mianowicie moneta, ludzka - no dobrze - elfia. Chcesz?- tu wilki - sługi stały ponuro.
Powrót do góry Go down
Flover

Flover


Posts : 274

Więzienie Cieni (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie Cieni (MG)   Więzienie Cieni (MG) Icon_minitimePią Sty 08, 2016 9:05 pm

Patrząc tak na niego, nie bardzo wyglądał na taki typowy cień. Nie ważne, drobiazg.
- Ja w sumie tak samo - mruknęła, ledwo słyszalnie. Odwróciła wzrok na chwilę i znów na niego spojrzała.
- Nie. Nie po to jestem... a po co pytasz? - Nie, nie, nie moneta. Nie potrzebna jej, nie uwierzy mu w opowiastki o niej, czy coś. Ma inny obiekt na celu.
Miło z jego strony, że uciszył swoje pieski. Lubiała wilki, ale... nie muszą być czasem takie upierdliwe. A ten Cień, jak chciał potrafił być miły. Mimo okoliczności uśmiechnęła się, by złagodzić sprawę, czy coś tam.
Powrót do góry Go down
http://envelope.forumpolish.com
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Więzienie Cieni (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie Cieni (MG)   Więzienie Cieni (MG) Icon_minitimeSob Sty 09, 2016 9:17 pm

Wilk zaczął ją okrążać. Gdybyś była nie materialna to była byś idealnym władcą cieni, lecz nie umiesz gadać z cieniami.- mruknął, cmokając swoimi zaszpilowanymi wargami z niezadowolenia. Więc po co tu jesteś?- spytał, przeszywając ją wzrokiem i naturalnie wyciągając lekko do przodu berło jego, kochane. Przywołał inne cienie, hasające powoli po ścianach i podłogach.
Powrót do góry Go down
Flover

Flover


Posts : 274

Więzienie Cieni (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie Cieni (MG)   Więzienie Cieni (MG) Icon_minitimeSob Sty 09, 2016 9:27 pm

Miło z jego strony, ale ona tu nie zostanie. Gdy zostanie cieniem, wszystko będzie inaczej, teraz tego nie chce. Przecież wiesz - pomyślała, patrząc mu w oczy. Może ma jakiś słaby punkt? Tylko jaki? Raczej go nie zdrzadzi.
- Po to - spojrzała na berło. Cienie jej nie pomogą, posłuchają berła i tego... Cienia. Nie postawią się mu, nie ma opcji.
- Co proponujesz? - Coś w zamian? Nie, po co mu.... To cień, coś co... boi się światła, tak. Tylko skąd je wziąć? Tu jest ciemno, nie ma "cienia" szansy. Ale raczej berło jest materialne, czyli jak on je trzyma, też musi być materialny. Ah, logika... Obserwowała każdy jego ruch, wszystkiego.
- Dogadamy się?
Powrót do góry Go down
http://envelope.forumpolish.com
Flover

Flover


Posts : 274

Więzienie Cieni (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie Cieni (MG)   Więzienie Cieni (MG) Icon_minitimeCzw Sty 14, 2016 5:35 pm

Z pewnego powodu.
z/t
Powrót do góry Go down
http://envelope.forumpolish.com
Sponsored content





Więzienie Cieni (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Więzienie Cieni (MG)   Więzienie Cieni (MG) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Więzienie Cieni (MG)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Tereny Niczyje :: Jeziora géminé-
Skocz do: