Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Świątynia Zwierząt (MG)

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Świątynia Zwierząt (MG) Empty
PisanieTemat: Świątynia Zwierząt (MG)   Świątynia Zwierząt (MG) Icon_minitimeSob Gru 12, 2015 11:34 am

Nad morzem znajduje się spory klif, którego szczyt wystaje niebezpiecznie nad wodą i wydaje się że może w każdej chwili się odłamać i wylądować w morzu. Na dodatek, gdy wieje mocny wiatr, jest ryzyko stracenia równowagi i wpadnięcia do morza. Patrząc w dół z klifu widać fale rozwijające się o strome i wysokie brzegi, ale to nie koniec. W wodzie widać rekiny, najlepszego agresywnego zachowania. Lecz jeśli spróbuje się przejść tędy, wchodząc na powietrze to logicznie jest to niemożliwe, ale dzieją się tu cuda. Na najbliższym brzegu widać wielką świątynię. Jest ustrojona na złoto, a nie można do niej się dostać z innych stron. Jest to taka "latająca" wyspa. Rzeczywiście, wyspa unosi się lekko nad wodą i z jej góry płynie wodospad, który nagle gdzieś rozpływa się w powietrzu. 
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Świątynia Zwierząt (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Zwierząt (MG)   Świątynia Zwierząt (MG) Icon_minitimeSob Gru 12, 2015 11:47 am

Kiedy wędrowałem przez tereny niczyje, skierowałem się na wschód. Chciałem eksplorować, uczyć się i zdobywać, ot tak, sam dla siebie. Po dłuższej podróży ujrzałem coś niesamowitego. Czułem się, jakby wokoło mnie panowała jakaś magiczna aura. Zaciekawiony zacząłem podchodzić do klifu, ale trzymałem głowę nisko, nogi w pełni gotowości. Wiatr był strasznie porywisty, wiec wolałem zachować rozsądek. Spojrzałem w dół.. Ostra przepaść i agresywnie bijące fale. odwróciłem się i dopiero teraz ujrzałem świątynie, która malowała się na horyzoncie.
Czegoś takiego się nie spodziewałem.. To miejsce wyraźnie zrobiło na mnie wrażenie, wiec postanowiłem się tam niezwłocznie udać. Zdumiałem się jednak, widząc że nie ma tam żadnego logicznego dojścia. Zacząłem brnąć na przeciw wiatru i kierowałem swe kroki do budynku.
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Świątynia Zwierząt (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Zwierząt (MG)   Świątynia Zwierząt (MG) Icon_minitimeSob Gru 12, 2015 12:17 pm

Gdy zacząłeś kierować swoje kroki w kierunku świątyni, nagle woda się wzburzyła, a ty postawiłeś nogę na kolumnie wody, która utrzymywała twoją nogę jakby na ziemi, ale to już była woda. Co by się stało, gdyby znikła? Spadłbyś do wody z rekinami... Chwilę potem wystrzeliła kolejna kolumna wody i tak przez kilka sekund. Gejzery zatrzymały się przed obłokiem, o zarysie wielkiego shire'a. Po co tu przybywasz? - zapytał. W swoim kopycie trzymał włócznię. O dziwo mogła zranić kogoś, ale duch nie zostanie zraniony. Za kilka minut podleciał jeszcze bliżej, a gejzery znikały pod jego obłokiem.
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Świątynia Zwierząt (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Zwierząt (MG)   Świątynia Zwierząt (MG) Icon_minitimeSob Gru 12, 2015 12:23 pm

Nie za bardzo wierzyłem w to co się dzieje, jednak nie zamierzałem teraz zostawić tego miejsca. Może za chwile wybudzę sie z tego dziwnego snu? A może to wszystko dzieje się na prawdę? Widząc gejzery postanowiłem zaryzykować. Raz się żyje! Zacząłem wchodzić po nich i kierować się w stronę świątyni. Kiedy zauważyłem shire, zawahałem się. Jego długa broń trochę mnie zaskoczyła. Po sekundzie zmieszania postanowiłem brnąc dalej. Przybywałem w pokoju, nie chciałem nikogo niepotrzebnie krzywdzić. Cały czas miałem na oku ducha, który się przybliżał. Kiedy usłyszałem jego pytanie, uniosłem wyżej głowę.
- Chciałbym odwiedzić to magiczne miejsce. - Stwierdziłem pewnie, zachrypłym głosem. Widziałem dziwne rzeczy w życiu, ale to przebijało wszystkie.
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Świątynia Zwierząt (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Zwierząt (MG)   Świątynia Zwierząt (MG) Icon_minitimeSob Gru 12, 2015 1:19 pm

Shire machnął włócznią przed nosem ogiera. Kto Cię tu przysłał? -siwo-jabłkowity shire był nastawiony źle do przybyszów. Szczerze mówiąc zastanawiał się czy przypadkiem go nie zabić. Z świątyni wypłynęła piękna kara klacz. Guerrens, zostaw go - rozkazała, we własnej osobie Nirvana. Miała na sobie złotą, krótką pelerynkę, a na nogach znalazła się branzoleta. Ona również leciała jako duch, ale chwile potem przemieniła się w materię, a razem z nią siwek. Czego tu szukasz? Masz dla nas jakieś wiadomości z prawdziwego świata? - klacz rozpoczęła rozmowę, ale ciągle shire ściskał kurczowo włócznię.
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Świątynia Zwierząt (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Zwierząt (MG)   Świątynia Zwierząt (MG) Icon_minitimeSob Gru 12, 2015 1:26 pm

Uniżyłem się nieco, słysząc te spektakularne imiona. Machnąłem ogonem i stanąłem pewniej, pomimo tego, że gejzery na których lewitowałem, nie dawały mi tego poczucia.
-Przybywam w pokoju. Właściwie to całkowicie nieświadomy ogromu sprawy. Wieści ze świata przynoszę jedynie takie, że wszystko toczy się spokojnym życiem. Miedzy stad nie ma wyraźnej wrogości ani wojny.- Podsumowałem i spojrzałem na piękna klacz. Zaraz po tym geście zerknąłem na ogiera i położyłem jedno ucho do tyłu. Byłem niepewny tego co mam zrobić, wiec czekałem na osąd, delikatnie uniżony. W końcu byli Bogami.
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Świątynia Zwierząt (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Zwierząt (MG)   Świątynia Zwierząt (MG) Icon_minitimeSob Gru 12, 2015 2:04 pm

Oba boskie konie mroziły wzrokiem ogiera, a Wielki Bóg wojny śledził jego każdy ruch. Pod jedną z twoich nóg zgasł gejzer. Chodźcie, niedługo wlecimy do wody, jeśli zostaniemy. - powiedziała kara, karcąc wzrokiem Azazela za to, że tak sobie po prostu na nią patrzy. Bogowie natychmiast przemienili się z powrotem w duchy, stanowiąc eskortę dla nowego przybysza. Wyłączali swą duchowością wodę, która utrzymywała śmiertelników i ich przemienioną materię. Odeskortowały go do wejścia, a potem nagle znikły. Jeśli wszedłeś - widać było mnóstwo ołtarzy, a przed nimi tysiące duchów-z śmiertelników. Najważniejsi bogowie stanowili postać cielesną. Znajdowali się tam wszyscy, ale nie zabrakło pięciogłowego, mięsożernego osiołka Nirvany. Zasyczał na ogiera.
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Świątynia Zwierząt (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Zwierząt (MG)   Świątynia Zwierząt (MG) Icon_minitimeSob Gru 12, 2015 2:18 pm

Spokojnie wtoczyłem się do środka, czując, że każdy krok może być moim ostatnim. Machnąłem uchem i kiedy mięsożerny na mnie zasyczał, nie ugiąłem się. Wiedziałem, że drapieżnikom nie należy okazywać strachu. Prychnąłem trochę zbity z tropu i zacząłem się zastanawiać co ja tu w ogolę robię. Rozejrzałem się po całym przedstawieniu i chłonąłem scenkę jak gąbka, starając się zapamiętać wszystko. Przeciąłem ogonem powietrze z ostrym świstem i napiąłem mieśnie starajac się być pewny swoich czynów.
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Świątynia Zwierząt (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Zwierząt (MG)   Świątynia Zwierząt (MG) Icon_minitimeSob Gru 12, 2015 3:51 pm

Tak, więc piesek Nirvany zaczął syczeć jak kot, a jego ogon był przepełniony wężami, w dodatku jadowitymi. Jego sierść płonęła. Za uszy miał również węże, ale one również płonęły. Szczeknął i zagonił ogiera do kąta, wkrótce do lochów, jeżeli się stawiał to parzył achała swoim ogniem. Nagle wyskoczył i złapał za jego nogę. Nie chciał puszczać. To z pewnością jego przyszłe żarełko.
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Świątynia Zwierząt (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Zwierząt (MG)   Świątynia Zwierząt (MG) Icon_minitimeSob Gru 12, 2015 4:00 pm

Nie zamierzałem być jego jedzeniem, o nie. Zaciągnął mnie do lochów, bo tyle dałem sobie zrobić, ale parzony już kilkanaście razy, położyłem uszy z poirytowaniem. na mojej sierści i skórze zostawały nieprzyjemne ślady. Nie byłem pierwszym lepszym smakołykiem, który mógł sobie od tak pożreć. Miałem silną wole i nie poddawałem się ani trochę. Kiedy złapał mnie za nogę, przewróciłem się na grzbiet dość zaskoczony, ale dostałem ataku wściekłości. Za długo byłem samotnikiem, żeby nie nauczyć się jakieś podstawowej samoobrony. Kopnąłem go kopytem w pysk tak, ze zmuszony był puścić moją poranioną przez niego nogę. Położyłem uszy a moja mina była bardzo zdesperowana i agresywna. Warga mi drżała i spokojnie czekałem na kolejny ruch, żeby zachować jak najlepszą pozycje przed nim. Wstałem natychmiast gdy miałem do tego okazje i odskoczyłem na ranne nogi.
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Świątynia Zwierząt (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Zwierząt (MG)   Świątynia Zwierząt (MG) Icon_minitimeSob Gru 12, 2015 4:15 pm

Nagle w drzwiach stanęła Nirvana. Cyber, co ty robisz? To nie jest sarna! - bogini zwróciła uwagę psiaka. Chyba... - szepnęła sama do siebie. Uśmiechnęła się. Nic Ci się nie stało? - mutant był już daleko, skruszony i zhańbiony. Niedługo potem stanął tam Guerrens. Uśmiechał się pogardliwie. Miałem nadzieję, że przyszedłeś się tu szkolić. - powiedział niby zawiedzony. Ale chyba się myliłem. Jesteś kompletną ciamajdą! - tu bogini uciszyła go lodowatym wzrokiem. 
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Świątynia Zwierząt (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Zwierząt (MG)   Świątynia Zwierząt (MG) Icon_minitimeSob Gru 12, 2015 4:30 pm

Stałem patrząc na psa z rozwścieczonym wzrokiem karcąc go za to co zrobił. Kiedy bogini weszła do pomieszczenia, spojrzałem na nią, jednak odwlokłem wzrok. Z mojej rany ciekła krew a ja sam utrzymywałem się na bolącej nodze. Dawałem rady, moja powieka tylko delikatnie drgnęła. Przeciąłem ogonem powietrze i uniosłem głowę wyżej.
Szkolić? To pytanie przebiegło mi przez myśl, kiedy Ogier to wypowiedział. Zmieszałem się nieco, myślałem, że to świątynia a nie pole bitewne.
-Jedynie czego mogę się uczyć to obrony. Nie jestem stworzony po to, by zagrażać innym.- Stwierdziłem pewnie i spojrzałem ogierowi w oczy odwijając nieco drżącą nogę.
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Świątynia Zwierząt (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Zwierząt (MG)   Świątynia Zwierząt (MG) Icon_minitimeNie Gru 13, 2015 7:05 pm

Widzę, że jesteś za słaby. Może to nie pole bitwy, ale moje boskie oblicze potrzebuje zmiennika. - powiedział z uśmiechem, który wyzywał do przyjęcia propozycji i nawet walki. Zagrażając innym, bronisz samego siebie. Czyż nie tak? A może się boisz? Pobiegniesz do byle klaczy? - spojrzał na Nirvanę - Bez urazy. - wyraźnie się zagalopował. To idziesz czy nie? - znowu zamienił się w ducha i chciał, by ten za nim poszedł.
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Świątynia Zwierząt (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Zwierząt (MG)   Świątynia Zwierząt (MG) Icon_minitimeNie Gru 13, 2015 7:16 pm

Na moim pysku pojawił się grymas niezadowolenia, ale w moim sercu coś zapłonęło. Jakby to nazwać.. Rywalizacja? Cóż, można by było pomyśleć, że upadłem na głowę przez sama myśl o tym. Ale tak.. Właśnie poczułem chęć współzawodniczenia z Bogiem przed którym jeszcze chwile temu się kłaniałem. Dlaczego tak było? Nagły przypływ adrenaliny? Emocje? Cokolwiek to było, dało mi determinacji. Odpowiedziałem na uśmiech ogiera i zacząłem za nim iść, dość pewnie. Nawet jeśli miałbym tu dzisiaj zginąć, to przynajmniej zginę w walce w domu Wspaniałego. Uniosłem trochę wyżej ogon i skinąłem Nirvanie kiedy obok niej przechodziłem. Bądź co bądź, wciąż była klaczą, więc należał się jej nie tylko boski szacunek ale i osobisty.
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Świątynia Zwierząt (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Zwierząt (MG)   Świątynia Zwierząt (MG) Icon_minitimeSro Gru 16, 2015 9:08 pm

Nirvana uśmiechnęła się złowieszczo, gdy mały, zupełnie nieboski ogierek skinął jej głową. Jej oczy stały się pożądliwe krwi. Zawołała swojego Cyberka. Idź, zabij go, ale zanim to zrobisz, urządź go na bitwie. Na nią prowadzi go Wielki Pan Wojowników. - pies natychmiast podążył za idącymi. A wracając do Guerrens'a. Nagle zniknął. Azazel został sam w sali, ponownie z psem. Obserwowali go z góry modlący się, a on był w betonowym wąwozie o stromych ścianach. 
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Świątynia Zwierząt (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Zwierząt (MG)   Świątynia Zwierząt (MG) Icon_minitimeSro Gru 16, 2015 11:37 pm

Kiedy nagle znalazłem się w zupełnie innym miejscu niż byłem, wywróciłem jedynie oczami.
Bogowie i te ich tanie filmowe sztuczki. Podsumowałem w myślach a potem westchnąłem patrząc na psa. Przemawiała przeze mnie jakaś dziwna determinacja, jakby coś w głąb mnie wlazło i nie zamierzało wyjść. Zmrużyłem oczy i machnąłem ogonem, czekając na ruch psa i studiując wszystkie jego najmniejsze ruchy by umieć zareagować odpowiednio. Widownia napawała mnie większą odwagą. Moje serce dudniło, czułem przyśpieszony puls w uszach.
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Świątynia Zwierząt (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Zwierząt (MG)   Świątynia Zwierząt (MG) Icon_minitimeSob Gru 26, 2015 3:44 pm

Pies warczał, a nagle pod Tobą ziemia się osunęła. Spadłeś kilka metrów w dół. Stała tam Nirvana. Uciekaj, bo będzie próbował Cię ścigać. - powiedziała z oczami jak błyskawice. Jesteś wybranym ... - i tu zanim dokończyła, pies rzucił się w dół. Nirv pociągnęła kolejną dźwignię i rzuciła jeszcze na pożegnanie 3 rubiny (dodaj sobie sam). Wpadłeś do wody, przy zatoce, a z świątyni usłyszałeś dzikie wycie. Mogłeś bezpiecznie odejść.


// Odejdź i wtedy skończymy, teraz.

Vitalio, nie możesz kierować Bogami. Proszę żebyś następnym razem nie pisała nimi jako MG.
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Świątynia Zwierząt (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Zwierząt (MG)   Świątynia Zwierząt (MG) Icon_minitimeSob Gru 26, 2015 4:13 pm

Już przygotowywałem się do kolejnego ruchu zwierzęcia kiedy nieoczekiwania poczułem jak ziemia zaczyna się osuwać. Nie tracąc czujności odskakiwałem coraz bardziej w bok, uciekając przed zapadaniem gruntu. Nie dałem rady fizycznie już dalej tego przeciągać, zanurkowałem w otchłań nim pies zdążył doskoczyć mi do gardła. Poczułem mocne uderzenie w wodę i natychmiast wysunąłem głowę ponad jej taflę. Spojrzałem na Nirvanę i kiwnąłem do niej jedynie głową. Nie chciałem tchórzyć, ale pozbawiając mnie ringu, uniemożliwiła mi jakąkolwiek defensywę. Chwyciłem rubiny i podziękowałem jej jedynie skinieniem głowy. Usłyszałem coś o wybrańcu, nie wiedziałem w jaki sposób się to miało do mnie odnosić ale myślałem o tym cały czas, gdy wracałem do domu.
/z.t.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Świątynia Zwierząt (MG) Empty
PisanieTemat: Re: Świątynia Zwierząt (MG)   Świątynia Zwierząt (MG) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Świątynia Zwierząt (MG)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Tereny Niczyje :: Jeziora géminé-
Skocz do: