Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!

IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Nyks

PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Sob Gru 19, 2015 2:37 pm

To w takim razie zgłaszam się i ja.

Poprosiłabym o smukłą, białą arabkę bez przesadnie gęstej grzywy i ogona. Aczkolwiek wyraz pyska może wyrażać bądź nawet złość... Tło mroczne, aby ona sama dobrze się na nim odcinała. Wybacz, że daje ci tak mało wskazówek, ale ciężko mi pisać posty na telefonie.
Powrót do góry Go down
Azazel

PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Nie Gru 20, 2015 5:35 pm

Kishan

Głos Azazela
Powrót do góry Go down
Kishan

PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Nie Gru 20, 2015 5:50 pm

Thank you
Powrót do góry Go down
Azazel

PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Nie Gru 20, 2015 5:52 pm

Podoba się?

Głos Azazela
Powrót do góry Go down
Kishan

PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Nie Gru 20, 2015 6:06 pm

Oczywiście (;
Powrót do góry Go down
Azazel

PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Pon Gru 21, 2015 11:20 am

OGŁOSZENIA PARAFIALNE!~
OD JUTRA TJ. 22 GRUDNIA DO 2.01.16 AVATARNIA BĘDZIE NIECZYNNA PONIEWAŻ BĘDĘ W DOMU I TAM MAM TYLKO SZAJSKIEGO LAPTOPA. PO UPŁYWIE TEGO CZASU ZAMÓWIENIA BĘDĄ REALIZOWANE PONOWNIE!

Głos Azazela
Powrót do góry Go down
Azazel

PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Pon Gru 21, 2015 11:58 am

Nyksiu.

Głos Azazela
Powrót do góry Go down
Nyks

PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Pon Gru 21, 2015 2:56 pm

Dziękuję! <3
Powrót do góry Go down
Azazel

PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Pon Gru 21, 2015 3:09 pm

Jakaś opinia? ^.^"

Głos Azazela
Powrót do góry Go down
Solveig

PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Pon Gru 21, 2015 9:36 pm

Moja opinia - pięknie ci wyszło, Azazelku, więc przybiegam po avatar i ja

Tak jak prosiłaś, opiszę ci jako tako mimikę - generalnie miłoby było, gdyby Solveig wyglądała na taką zamyśloną, może nieco przestraszoną/smutną (tylko nie do przesady :v). Najlepsza by była mimika taka, żeby od razu kojarzyła się z kimś właśnie często zamyślonym, zamkniętym we własnym świecie źrebaczkiem :v

Pewnie nie pomogłam i na mnie na krzyczysz, ale co tam B) Powodzonka!
Powrót do góry Go down
Azazel

PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Wto Gru 22, 2015 7:18 pm

Dzieciaczki, Azazelek spróbuje się wyrobić na jutro. Będę rysować na laptopie, więc to droga usłana kolcami, ale hej, kocham was no nie?

Głos Azazela
Powrót do góry Go down
Mefisto

PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Czw Gru 31, 2015 2:01 pm

Prześliczne te twoje avki, więc poproszę o jeden dla Mefisia^^

Płomiennokasztanowy, oczy duże, ciemne, mała gwiazdka na czole. Wyraz pyska może być trochę arogancki. Pysk jest o profilu trochę szczupaczym, ale jednocześnie pełen wyrazu. Sierść z połyskiem. Uszy zwrócone ku sobie końcami. Grzywa dość gęsta, trochę falowana. Dasz radę...? Obojętnie ile bym nie czekała, mogę poczekać
Powrót do góry Go down
Sanguinema

PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Sro Sty 06, 2016 5:26 pm

Cześć, to znowu ja <3

Tym razem prosiłabym o jakiś avatar dla Sanguinemy. Wyraz pyska? Cóż, pozbawiony emocji najlepiej. Chciałabym, żeby tak wpatrywała się przed siebie, bez żadnych uczuć. Dałoby się? B)
Powrót do góry Go down
Sebastianek

PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Czw Sty 07, 2016 6:46 pm

Heloł ic mi.

Teraz coś dla Seby. Siwy Hunter Irlandzki z czarnymi oczami. Wyraz twarzy jakiś przyjazny i milutki. W grzywie może jakieś ozdoby...obręcze...trawa? Coś tam wedle Twojego wyboru. I może jakieś drobne ranki zrób.

Opis nie jest zbyt długa, ale tu chodzi o to, że nie ma co za dużo opisywać. Reszta p prostu jak Ci wygodniej.
Powrót do góry Go down
Meropam

PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Nie Sty 17, 2016 6:05 pm

Mogłabym przygarnąć avatar Białego Wilka? Bo widzę, że nieużywany, a taki śliczny ;-;
Powrót do góry Go down
Azazel

PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Wto Sty 19, 2016 11:42 am

Mógłbyś. Dzisiaj sie zabiorę za rysowanie wszystkich!

Głos Azazela
Powrót do góry Go down
Sebastianek

PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Sob Sty 23, 2016 7:23 am

Jeśli jeszcze nie masz ava dla Seby, to odwołuję zamówienie. Wkrótce zamówię...ale inną postacią.
Powrót do góry Go down
Fiin

PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Nie Sty 24, 2016 2:58 pm

Ja bym chciała avek dla Fiinka po opętaniu. Maść siwa jabłkowita, SP więc właściwie obojętny wygląd, i... umiesz rysować opętane konie? Właściwie wystarczą jakieś obłąkane oczy czy coś... zdam się na twoją inicjatywę. No i ma być smutny. Dodatkowo na pysku rozległa blizna.

Z góry dzięki!
Powrót do góry Go down
Darken Angel

PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Sro Sty 27, 2016 2:02 pm

Ja dla Dark też bym chciała!
Kara klacz Mustang, ale nie z taką typowo mustangową głową, tylko z taką troszkę arabkową . Najlepiej wyraz taki najlepiej taki lekko smutny, ale bez łez. Wiem, wiem... Mało opisu... No ale zdaję się na Ciebie :). Ale jeszcze chcę, aby miała długą falowaną grzywę
Powrót do góry Go down
Lumen

PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Pon Cze 06, 2016 8:17 pm

Takie śliczne te twoje avki że poproszę
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   

Powrót do góry Go down

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2