Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Szukajki Viserii!!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Viseria

Viseria


Posts : 147

Szukajki Viserii!! Empty
PisanieTemat: Szukajki Viserii!!   Szukajki Viserii!! Icon_minitimePon Gru 21, 2015 6:13 pm

A więc szukam osoby na popisanie!
Powrót do góry Go down
Flover

Flover


Posts : 274

Szukajki Viserii!! Empty
PisanieTemat: Re: Szukajki Viserii!!   Szukajki Viserii!! Icon_minitimeWto Gru 22, 2015 1:03 pm

To ja mogę ^^
Powrót do góry Go down
http://envelope.forumpolish.com
Ingrid




Posts : 466

Szukajki Viserii!! Empty
PisanieTemat: Re: Szukajki Viserii!!   Szukajki Viserii!! Icon_minitimeWto Gru 22, 2015 2:29 pm

Oki bardzo chętnie, to może zaczniesz?
Powrót do góry Go down
Ingrid




Posts : 466

Szukajki Viserii!! Empty
PisanieTemat: Re: Szukajki Viserii!!   Szukajki Viserii!! Icon_minitimeWto Gru 22, 2015 8:38 pm

Czy ja mam zacząc?
Powrót do góry Go down
Flover

Flover


Posts : 274

Szukajki Viserii!! Empty
PisanieTemat: Re: Szukajki Viserii!!   Szukajki Viserii!! Icon_minitimeWto Gru 22, 2015 8:51 pm

Oh sory, możesz ty, wyleciało mi z głowy. Wybacz xp
Powrót do góry Go down
http://envelope.forumpolish.com
Ingrid




Posts : 466

Szukajki Viserii!! Empty
PisanieTemat: Re: Szukajki Viserii!!   Szukajki Viserii!! Icon_minitimeWto Gru 22, 2015 9:49 pm

Ok nie ma sprawy, mogę zacząc
Powrót do góry Go down
Viseria

Viseria


Posts : 147

Szukajki Viserii!! Empty
PisanieTemat: Re: Szukajki Viserii!!   Szukajki Viserii!! Icon_minitimeWto Gru 22, 2015 10:08 pm

Powrót do góry Go down
Ingrid




Posts : 466

Szukajki Viserii!! Empty
PisanieTemat: Re: Szukajki Viserii!!   Szukajki Viserii!! Icon_minitimeSro Gru 23, 2015 8:34 am

Powrót do góry Go down
Viseria

Viseria


Posts : 147

Szukajki Viserii!! Empty
PisanieTemat: Re: Szukajki Viserii!!   Szukajki Viserii!! Icon_minitimeSro Gru 23, 2015 6:59 pm

Mogłabym też kogoś porwać itp..
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szukajki Viserii!! Empty
PisanieTemat: Re: Szukajki Viserii!!   Szukajki Viserii!! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Szukajki Viserii!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukiwanie Viserii ^.^
» Szukajki <3
» Szukajki *_*
» Maxiowe szukajki ^.^
» Szukajki Mistrala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Wszystko o Saffrin :: Strefa użytkowników :: Poszukiwania-
Skocz do: