Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Główny plac

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Rossuwa

Rossuwa


Posts : 529

Główny plac Empty
PisanieTemat: Główny plac   Główny plac Icon_minitimeNie Gru 27, 2015 3:46 pm

Jest to dość spore miejsce, koło wśród obozowiska.ELfy często rozpalają tu ognisko albo mają narady.
Powrót do góry Go down
https://saffrin.forumpolish.com
Gość
Gość




Główny plac Empty
PisanieTemat: Re: Główny plac   Główny plac Icon_minitimeSro Gru 30, 2015 3:20 pm

Fortissimus dalej osiodłany i okiełznany przygalopował tu unosząc jeszcze wyżej swój dumny ogon. Słyszał trzask ogniska. Zarżał, od razu się zdradził. Przyszedł jeszcze bliżej. Był w żałobie. Biedny blondyn. Został zabity, ale dalej chciał być jeszcze z ludźmi. Czy elfami jak kto woli. Zarżał i potulnie stał. W szyi miał wbitą strzałę. Wciąż był przymulony. Położył się, brudząc siodło.
Powrót do góry Go down
Tormenta

Tormenta


Posts : 292
Age : 22

Główny plac Empty
PisanieTemat: Re: Główny plac   Główny plac Icon_minitimeCzw Gru 31, 2015 8:13 pm

Przygalopowała do głównego obozowiska tych okropnych człowiekowatych z jednego powodu. Będąc w pobliżu wyczuła znajomy zapach, a właściwie dopiero niedawno poznany. Jednak krwisty to krwisty, nie zostawia się swoich. Po chwili go zobaczyła.
Co ty tutaj robisz? Zaraz cię znajdą i będzie po tobie. - powiedziała cicho, patrząc na ogiera. Starała się być dość cicho, aby przypadkiem się tutaj nie zjawiły te elfy. Zatrzymała się przed wygasłym ogniskiem i na próbę złamała kilka gałęzi. Niektóre z nich były już częściowo spopielone, łatwo się łamały, czemu towarzyszył trzask. Po chwili podeszła bliżej, rozglądając się dookoła.
Rusz się, musimy się zmywać. - powiedziała do niego.
Nagle odwróciła się i odbiegła kawałek. Z wściekłością zaczęła pokolei eliminować pozostałości po pobycie w tym miejscu. Gdy tylko tutaj wrócą, będą mieli dowody na to, że nikt ich tu nie chce. Zakłócali porządek w krainie, więc trzeba było go przywrócić. Najlepiej zacząć od drobnych rzeczy, takich jak zniszczenie ich "dzieła". Nie zwracała nawet uwagi na to, że ktoś mógłby ją usłyszeć. Proszę, niech się zjawiają. Ona już nawet miała dla nich przygotowaną niespodziankę...
Powrót do góry Go down
Rossuwa

Rossuwa


Posts : 529

Główny plac Empty
PisanieTemat: Re: Główny plac   Główny plac Icon_minitimeNie Sty 10, 2016 3:10 pm

Znajdowały się tu 2 wierzchowce.. I nikt poza nimi. Wszyscy byli zajęci.
Rumaki to wiedziały, wiedziały że są tu same.
Fortissimus wciąż miał w sercu gorycz, za zamordowanie elfa o blond włosach. Był przyjacielem. Jego i innych koni..
Coś go opętało. Poczuł jak spieniona ślina napływa mu do pyska. Coś kazało mu się ruszyć.
I ruszył.
W pełnym galopie, kuląc uszy i rżąc, pognał, wiedział gdzie. Biegł przez namioty, przez drewniane słupki, przeskakiwał i okrążał. Aż dobiegł do bariery.
Całą swoją siłą, wpadł w barierę między światami, aż ta pękła jak lustro przy brzydkiej twarz.
Po chwili poczuł kłucie. Coś zaczęł go wciągać to była bariera..
- Zagłada.- były to ludzkie słowa.. Ale je zrozumiał..


________________________________________________________
EVENT LEŚNI ŁOWCY ZAKOŃCZONY!

Powrót do góry Go down
https://saffrin.forumpolish.com
Mortal

Mortal


Posts : 88

Główny plac Empty
PisanieTemat: Re: Główny plac   Główny plac Icon_minitimeWto Lut 16, 2016 9:15 pm

Szedł stępem wzdłuż ogrodzenia. Dawno wywietrzały zapach elfów już nie unosił się w powietrzu. Powoli, krok za krokiem, szedł do wejścia na tą elficką arenę do szkolenia koni. Grzywa na oczach nie utrudniała mu widoku; jak zawsze. Czarny koń snuł się powoli, przechodząc przez granicę do obozowiska...
Pod kłopotami miał twardą, ubitą ziemię. Gdzieniegdzie były stare ślady koni, które zapewne tu były. Z daleka patrzył również na siodła i ogłowia, stare, zakurzone pyłem. Zataczal powoli koła, czekając na jakąś żywą, lub I nie, duszę.
Powrót do góry Go down
Ombat

Ombat


Posts : 12

Główny plac Empty
PisanieTemat: Re: Główny plac   Główny plac Icon_minitimeSro Lut 17, 2016 12:32 pm

Włócząc kopytami po ziemi wlokłem się po zapachu innego ogiera. Najwyraźniej był z mojego stada. Wiało od niego mroźnym powietrzem. Byłem nowy.. A on mógłby mnie wdrożyć w stado.. Postanowiłem być wobec niego miły, mimo iż raczej nie miałem tego w zwyczaju..

Przyspieszyłem nieco tępa i wysiliłem się do uprzejmej reakcji na jego widok. Stanąłem kilka metrów przed nim. Witaj. Wydusiłem z siebie potulnym głosem. Hmm potulnym? Nie po prostu "miłym". Wokoło czuć było zapach.. Zapach krwi i męczarni..

Odwróciłem wzrok w stronę ogiera. Był atletycznej budowy. Jego czarna grzywka spoczywała na ledwo dostrzegalnych oczach. Hmm nie miałem ochoty zgrywać przyjemniaczka, więc znów mój pysk nabrał wyrazu złowieszczości. Zagościł znów na nim szyderczy uśmieszek.

Nie wiem, czego się po mnie spodziewał, ale na pewno nie powinien był się spodziewać uprzejmości. Jestem tu.. hm świeży i oczekuje od ciebie "pomocy". Wypowiedziałem to tak, jakbym żałował, że to mówię. Przejechałem go wzrokiem niezauważalnie. Pewnie nie był usatysfakcjonowany takim obrotem wydarzeń, ale cóż..
Powrót do góry Go down
Mortal

Mortal


Posts : 88

Główny plac Empty
PisanieTemat: Re: Główny plac   Główny plac Icon_minitimeSro Lut 17, 2016 4:33 pm

Za nim podążał jakiś ogier. Najwidoczniej czegoś szukał, jak okazało się później. Nie zwracał na niego uwagi, jakby go ignorując. Był zajęty swoimi myślami, w sumie jak zwykle, gdy chodzi gdzieś sam. A takich wypraw było wiele, czasem długich, a czasem zaledwie do przedrożnego drzewa.
Zetknęli się na środku placu. Morte, nadal rozmyślając, nie zwracał uwagi na osobnika. Gdy ten się odezwał, on jedynie westchnął cicho i odwrócił się w jego stronę.
- A co byś chciał wiedzieć? - Mruknął obojętnie, znów poświęcając swój wzrok przestrzeni. Wyczekiwał spotkania po tylu długich dniach z ukochaną, nikim innym. Na nią cały czas czekał, co mógłby robić wiekami, by tylko znów ujrzeć jej uśmiech.
Od nieznajomego było czuć woń Inkwizycji. Nowy, świetnie. Im więcej Nas, tym lepiej. Teraz skierował wzrok na niego, uważnie się mu przyglądając. Jakby oceniając go w myślach i uzasadniać to jego zachowaniem. Wojowników nigdy za wiele, nawet jeśli wypadną słabo. Obcy był od Mortala znacznie niższy, lecz po wzroście nie ocenia się innych, jak i po wyglądzie. Musiałby pokazać jaki jest, jak sprawuje się w walce; wtedy jest czas na ocenę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Główny plac Empty
PisanieTemat: Re: Główny plac   Główny plac Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Główny plac
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Główny hol
» Plac treningowy
» Plac Treningowy
» Plac Pięciu Królów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Off Topic :: Archiwum :: Obozowisko elfów-
Skocz do: