Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Oceń avatar i podpis usera powyżej...

Go down 
+12
Polemos
Lunara
Aedion
Rose
Medaglia d'Oro
Biały Wilk
Kishan
Erenszkigal
Arabia
Światło Poranka
Vitalia
Whisper
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Melisandre

Melisandre


Posts : 73

Oceń avatar i podpis usera powyżej... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis usera powyżej...   Oceń avatar i podpis usera powyżej... - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 07, 2016 8:00 pm

7/10
obróbka jest ładna, ładne napisy, ale zdjęcie mi się niezbyt podoba, koń też by lepiej wyglądał w większym kawałku
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Oceń avatar i podpis usera powyżej... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis usera powyżej...   Oceń avatar i podpis usera powyżej... - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 07, 2016 8:45 pm

7/10

U ciebie też koń wyglądałby lepiej gdyby było go więcej.
Pasek naszyjnika wydaje się być lekko niedopracowany.
Na podpisie ta kobieta ma taką dziwną pozę.
Powrót do góry Go down
Erenszkigal

Erenszkigal


Posts : 1087

Oceń avatar i podpis usera powyżej... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis usera powyżej...   Oceń avatar i podpis usera powyżej... - Page 2 Icon_minitimePon Lut 08, 2016 10:49 am

7/10 Ten koń stoi... Jakoś nie ten tego.
Powrót do góry Go down
Nyks

Nyks


Posts : 182

Oceń avatar i podpis usera powyżej... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis usera powyżej...   Oceń avatar i podpis usera powyżej... - Page 2 Icon_minitimePon Lut 08, 2016 11:31 am

Dają pełną 1o, ponieważ na innym forum miałam przez bardzo długi czas tego konia na avie i bardzo się mi podobał. Złota czcionka i jej styl bardzo pasuje do całego tła.
Powrót do góry Go down
Melisandre

Melisandre


Posts : 73

Oceń avatar i podpis usera powyżej... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis usera powyżej...   Oceń avatar i podpis usera powyżej... - Page 2 Icon_minitimePon Lut 08, 2016 5:04 pm

5/10

ładna sceneria, ale arab wygląda tu jak kucyk, trochę koślawo.. No i prezenterka psuje efekt dzikiego konia
Powrót do góry Go down
Medaglia d'Oro




Posts : 42

Oceń avatar i podpis usera powyżej... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis usera powyżej...   Oceń avatar i podpis usera powyżej... - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 09, 2016 7:02 pm

Nie lubię rysunkowych avów na takich forach + tło kompletnie nie pasuje do klimatu rysunku, takie real-dig średnio wygląda. Plus czerwone oczy, meh. 3/10
Powrót do góry Go down
Dalla

Dalla


Posts : 176

Oceń avatar i podpis usera powyżej... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis usera powyżej...   Oceń avatar i podpis usera powyżej... - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 09, 2016 11:28 pm

5/10
obróbka jest ładna ale mi sie zdj nie podoba za bardzo.. no i koń ma dziwną pozę. nie w moim guście
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Oceń avatar i podpis usera powyżej... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis usera powyżej...   Oceń avatar i podpis usera powyżej... - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 13, 2016 9:37 pm

7/10

Cóż na avie jest tak bardzo zwyczajnie a i konia nie widać aż tak wiele, chociaż zdjęcie całkiem ładne. Dodatkowo brak podpisu obniżył ci lekko ocenę.
Powrót do góry Go down
Erenszkigal

Erenszkigal


Posts : 1087

Oceń avatar i podpis usera powyżej... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis usera powyżej...   Oceń avatar i podpis usera powyżej... - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 13, 2016 9:58 pm

8/10
Przynajmniej wygląda jakoś realistycznie.
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Oceń avatar i podpis usera powyżej... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis usera powyżej...   Oceń avatar i podpis usera powyżej... - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 20, 2016 12:50 am

10/10
Kolory bardzo do siebie pasują, koń też ładnie się ustawił
Gdy pierwszy raz zobaczyłam podpis prawie się tarzałam ze śmiechu na podłodze. "O co chodzi?"
Powrót do góry Go down
Boreasz
Władca
Boreasz


Posts : 131

Oceń avatar i podpis usera powyżej... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis usera powyżej...   Oceń avatar i podpis usera powyżej... - Page 2 Icon_minitimePon Cze 13, 2016 2:36 pm

hmm niech mi ktoś oceni C:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Oceń avatar i podpis usera powyżej... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis usera powyżej...   Oceń avatar i podpis usera powyżej... - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Oceń avatar i podpis usera powyżej...
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Poszukiwanka usera...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Off Topic :: Gry i zabawy-
Skocz do: