Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Otwórz książkę...

Go down 
+13
Ingrid
Aedion
Ramsess
Światło Poranka
Solveig
Fiin
Nyks
Kishan
Mianka
Vitalia
Polemos
Erenszkigal
Pożeracz Światów
17 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Pożeracz Światów

Pożeracz Światów


Posts : 71

Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 1:30 pm

Zabawa najprostsza z możliwych, a polega na tym, że:

1. Bierzemy książkę leżącą najbliżej nas.
2. Otwieramy na stronie, którą wskazał nam nasz poprzednik.
3. Przepisujemy z niej pierwsze zdanie (jeśli jego część znajduje się na poprzedniej stronie, to razem z nim).
4. Piszemy stronę, na której ma otworzyć kolejna osoba.


Ja zacznę! :3
Strona 16.
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 1:37 pm

"Odkryłam to przypadkiem, że tak to może zadziałać"~B. Rosiek 'Pamiętnik Narkomanki'

Strona: 45
Powrót do góry Go down
Pożeracz Światów

Pożeracz Światów


Posts : 71

Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 1:39 pm

"Wieloimienny, coś z Kadmosa domu
Przysporzył chwały dziewczynie,
Synu ty Zeusa, pana burz i gromu!"


Strona 210.
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 1:42 pm

Czuję w ich gestach potępienie, lęk.

Strona:
367
Powrót do góry Go down
Pożeracz Światów

Pożeracz Światów


Posts : 71

Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 1:44 pm

"Jednak usunięcie desek okazało się równie ciężkim zadaniem, jak wcześniej przybicie ich."


Strona 145!
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 1:49 pm

Ludzie wyczuwają gwałtowne zmiany we mnie i nie rozumieją, nie są w stanie pojąć, jaką walkę toczę ze sobą nieustannie, w każdej chwili słabości, kiedy nie mogę krzyczeć, tylko przywieram do ściany, bo zdaje mi się, że zaraz wszystko runie jak zamek z piasku nad brzegiem morza.

str: 2
Powrót do góry Go down
Erenszkigal

Erenszkigal


Posts : 1087

Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 2:05 pm

"Chłopak uśmiechnął się szeroko. Zdaniem Clary wyglądał całkiem normalnie jak na bywalca Pandemonium"

str: 69
Powrót do góry Go down
Pożeracz Światów

Pożeracz Światów


Posts : 71

Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 2:08 pm

"Lana leżała w ciemności i patrzyła na gwiazdy."


Strona 54.
Powrót do góry Go down
Erenszkigal

Erenszkigal


Posts : 1087

Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 2:40 pm

"- Może i jestem zabójcą, ale przynajmniej o tym wiem - odparł Jace. - Czy ty możesz powiedzieć to samo o sobie?"
(Na laptopie inaczej się to układa jakoś. W książce to jest dopiero gdzieś w środku.)
str. 78
Powrót do góry Go down
Polemos

Polemos


Posts : 322

Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 5:45 pm

"A mówią, że to ja mam zły wzrok."

str. 231
Powrót do góry Go down
Pożeracz Światów

Pożeracz Światów


Posts : 71

Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 5:50 pm

"Mówię, że możecie wziąć sałatę i jajka, ciasta i mleko, bo niedługo minie im termin przydatności, ale oszczędzamy na przykład zupy w puszkach i w ogóle rzeczy, które się nie psują."

Strona 401.
Powrót do góry Go down
Erenszkigal

Erenszkigal


Posts : 1087

Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 5:58 pm

"Na zewnątrz piętrzyły: stosy toreb z jedzeniem, brudne papierowe talerze, plastikowe sztućce, które zatrzeszcały nieprzyjemnie pod jego butami, kiedy odwrócił się i na nią spojrzał. Clary przypomniała sobie wierz, który czytała na lekcji angielskiego: ,,Myślę - jesteśmy w szczurzym zaułku. Gdzie zmarli ludzie pogubili kości" (Ja to tłumaczę sooo... Nie gryźcie mnie, kiedy czasami mi nie wyjdzie)

Strona: 119
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 6:40 pm

"...mu, by dostać się do pilnie strzeżonej stajni..."
str. 162
Powrót do góry Go down
Erenszkigal

Erenszkigal


Posts : 1087

Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 6:50 pm

"- Powiedziałem...
- Słyszałam, co pan powiedział! Moja matka nie należałaby do czegoś takiego. Do organizacji, która sieje nienawiść.
- To nie była... - zaczął Jace, ale Hodge mu przerwał.
- Watpię, żeby miała duży wybór. - rzekł wolno, jakby te słowa sprawiały mu ból.
Clary wytrzeszczyła oczy.
- O czym pan mówi? Dlaczego nie miałaby wyboru?
- Bo była żoną Valentine'a. - odparł Hodge." DUM DUM DUUUUUUUUUUM!

Strona: 84
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 6:52 pm

"... ona pyta: "Kochanie bardzo przytyłam?" to choć by darli z ciebie pasy, broń Boże nie możesz potwierdzić."
str. 99
Powrót do góry Go down
Erenszkigal

Erenszkigal


Posts : 1087

Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 6:55 pm

"Na pomarańczowej ławce w głębi wagonu siedziały dwie nastolatki i chichotały. Tego rodzaju dziewczyn Clary nie lubiła w St. Xavier: różowe klapki i sztuczna opalenizna. Zastanawiała się przecz chwilę, czy nie śmieją się z niej, ale z zaskoczeniem stwierdziła, że patrzą na Jace'a."

Strona: 9
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 6:57 pm

"Na liczniku mercedesa było jak zwykle 160."
str. 64
Powrót do góry Go down
Pożeracz Światów

Pożeracz Światów


Posts : 71

Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 7:00 pm

"Gdzie?"
Cóż XD

Strona 11!
Powrót do góry Go down
Erenszkigal

Erenszkigal


Posts : 1087

Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 7:02 pm

"Chyba jaja sobie ze mnie robisz - rzucił bramkarz, zaplatając ręce na potężnej piersi"

Strona: 55
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 7:03 pm

- W takim razie, dlaczego nie możesz z nami jechać? - zapytała...
str. 34
Powrót do góry Go down
Pożeracz Światów

Pożeracz Światów


Posts : 71

Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 7:04 pm

"Niech myśli, czyny knuje on zuchwałe -
Ale tych dziewek nie wyrwie on śmierci."


Strona 187
Powrót do góry Go down
Erenszkigal

Erenszkigal


Posts : 1087

Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 7:10 pm

" - Wolałbym, żebyś przestałą tak rozpaczliwie próbować zwrócić na siebie moją uwagę. - Powiedział. - To staje się krępujące.
- Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni. - oświadczyła Clary."

Strona: 37
Powrót do góry Go down
Pożeracz Światów

Pożeracz Światów


Posts : 71

Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 7:12 pm

"Zmarłych czcić - czcigodny czyn,
Ale godny kaźni błąd -
Łamać prawo, walić rząd."


Strona 80
Powrót do góry Go down
Mianka

Mianka


Posts : 246
Age : 20

Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 7:16 pm

"A on się roześmiał i rzekł: Tak cennego przyjaciela nie godzi się zjeść za jednym posiedzeniem."

str. 132
Powrót do góry Go down
Erenszkigal

Erenszkigal


Posts : 1087

Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 7:18 pm

" - Zdecydowanie. To zupełnie jak "Dungeons & Dragons", tylko że w realu"
Jace popatrzył na niego, jakby miał przed sobą dziwaczny rodzaj owada.
- Co takiego?"

Strona: 59
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Otwórz książkę... Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Otwórz książkę...
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Off Topic :: Gry i zabawy-
Skocz do: