Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kucyki Pony (XD)

Go down 
+3
Światło Poranka
Tahraton
Lunara
7 posters
AutorWiadomość
Lunara

Lunara


Posts : 76
Age : 23

Kucyki Pony (XD)  Empty
PisanieTemat: Kucyki Pony (XD)    Kucyki Pony (XD)  Icon_minitimeNie Sty 24, 2016 2:17 pm

Kucyki Pony (XD)  Latest?cb=20110314152015
Hej!
Zaczęłam myśleć o tym co mi się kojarzy z źrebakami. Przyszły mi do głowy tylko My little Pony. Wybaczcie mi to. XD

Lunara Słodka Jak Lukier Na Torcie poszukuje:
1.Kogokolwiek to fabuły (przelotne znajomości)
2.Bliskich przyjaciół (najlepiej źrebaki)
3.Ogierka, który w przyszłości zostanie jej partnerem
4."Przewodników" (starsze konie, które będzie próbowała naśladować)
5.BFF (płeć nie ważna. Oczywiście źrebak)
6.Wrogów (początkowo źrebaki, z którymi będzie rywalizować, z czasem wrogowie)

Mogą do wszystkiego być osobniki z innych stad, ale tych starszych będzię się bała



Ostatnio zmieniony przez Lunara dnia Czw Sty 28, 2016 4:54 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Tahraton

Tahraton


Posts : 25

Kucyki Pony (XD)  Empty
PisanieTemat: Re: Kucyki Pony (XD)    Kucyki Pony (XD)  Icon_minitimeNie Sty 24, 2016 5:32 pm

Eshgo na kogoś? (syneczek Kiszki i Nyks) również się jeszcze nie urodził, ale za tydzień maks będziemy mogli popisać
Powrót do góry Go down
Światło Poranka

Światło Poranka


Posts : 166

Kucyki Pony (XD)  Empty
PisanieTemat: Re: Kucyki Pony (XD)    Kucyki Pony (XD)  Icon_minitimeNie Sty 24, 2016 6:35 pm

To może Polemos na "przewodnika"? Jest z innego stada, ale może przekona małą do siebie?
Powrót do góry Go down
Rossuwa

Rossuwa


Posts : 529

Kucyki Pony (XD)  Empty
PisanieTemat: Re: Kucyki Pony (XD)    Kucyki Pony (XD)  Icon_minitimeNie Sty 24, 2016 6:49 pm

Ja bym gdzieś tu dała Yennefer.. Mogła by należeć do jej paczki, w sumie jak chcesz, myślę że pasowała by i jako BFF i jako wróg, z racji na zadziorny charakter
Powrót do góry Go down
https://saffrin.forumpolish.com
Erenszkigal

Erenszkigal


Posts : 1087

Kucyki Pony (XD)  Empty
PisanieTemat: Re: Kucyki Pony (XD)    Kucyki Pony (XD)  Icon_minitimeNie Sty 24, 2016 7:12 pm

W sumie to Jace może być przyjacielem, może kandydatem na partnera?
Powrót do góry Go down
Lunara

Lunara


Posts : 76
Age : 23

Kucyki Pony (XD)  Empty
PisanieTemat: Re: Kucyki Pony (XD)    Kucyki Pony (XD)  Icon_minitimeNie Sty 24, 2016 8:08 pm

Ok, ok, ok. Na wszystkich się zgadzam. Nie wiedziałam, że będzie aż tylu chętnych. To może niech ktoś zacznie?

Każdy kto chce pisać z nią źrebaczkiem niech wbija tu:https://saffrin.forumpolish.com/t307p60-rzeka-od-jeziora#10343
Powrót do góry Go down
Polemos

Polemos


Posts : 322

Kucyki Pony (XD)  Empty
PisanieTemat: Re: Kucyki Pony (XD)    Kucyki Pony (XD)  Icon_minitimeNie Sty 24, 2016 10:30 pm

W takim razie Polemos jest tutaj.
Powrót do góry Go down
Rose

Rose


Posts : 163

Kucyki Pony (XD)  Empty
PisanieTemat: Re: Kucyki Pony (XD)    Kucyki Pony (XD)  Icon_minitimeCzw Lut 04, 2016 10:42 pm

Może fabuła z Różyczką?
Powrót do góry Go down
Lunara

Lunara


Posts : 76
Age : 23

Kucyki Pony (XD)  Empty
PisanieTemat: Re: Kucyki Pony (XD)    Kucyki Pony (XD)  Icon_minitimePią Lut 05, 2016 7:15 am

Bardzo chętnie. Zaczynasz, czy ja mam to zrobić?
Powrót do góry Go down
Rose

Rose


Posts : 163

Kucyki Pony (XD)  Empty
PisanieTemat: Re: Kucyki Pony (XD)    Kucyki Pony (XD)  Icon_minitimePią Lut 05, 2016 8:27 am

Mogę ja zacząć Wyślę ci potem link na PW
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kucyki Pony (XD)  Empty
PisanieTemat: Re: Kucyki Pony (XD)    Kucyki Pony (XD)  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kucyki Pony (XD)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Wszystko o Saffrin :: Strefa użytkowników :: Poszukiwania-
Skocz do: