Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 U Przeklętego

Go down 
+7
Polemos
Fiin
Nyks
Arabia
Aedion
Celeborn
Rossuwa
11 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Przeklęty

Przeklęty


Posts : 17

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimeSro Sty 27, 2016 6:00 pm

Dzień dobry wszystkim, jestem Przeklęty i chcę robić dla Was avatary c:


  • staram się je robić jak najszybciej mogę, lecz proszę nie poganiajcie mnie bo mam studia i nie zawsze mam czas by je zrobić od razu, zazwyczaj jak wracam do domu i siadam do komputera to bawię się w programie.


  • nie oczekujcie ode mnie cudów bo ich nie robię, przykładem mojej pracy jest mój avatar, którego możecie podziwiać po lewej stronie.


  • wolę, żebyście dawali swoje zdj a jak ich nie macie to dokładnie opiszcie mi jaki to ma być koń, mogę Was źle zrozumieć i zrobić nie tego co chcecie a chciałabym uniknąć takich sytuacji.


  • po 3 zamówieniach następuje STOP, dopóki nie napiszę, że można już zamawiać.


Kod:
[size=10][b]
Link do zdjęcia/lub opis [realistyczny/anime] (niepotrzebne skreślić)[/b]:
[b]Av/Banner[/b]:
[b]Kolorystyka[/b]:
[b]Główny Napis[/b]:
[b]Napis poboczny[/b]:
[b]Rozmiary[/b]:
[b]Uwagi[/b]:
[/size]
Powrót do góry Go down
Lunara

Lunara


Posts : 76
Age : 23

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimeSro Sty 27, 2016 6:08 pm


Link do zdjęcia/lub opis [realistyczny]
:https://2img.net/u/3615/27/90/34/avatars/172-19.jpg
Av/Banner:Avek
Kolorystyka: Pomarańczowy :3
Główny Napis: Lunara
Napis poboczny:Marcepan ciekawy świata
Rozmiary:Emm...chyba taki jak Twój, nwm, nie znam się. XD
Uwagi:Brak
Powrót do góry Go down
Przeklęty

Przeklęty


Posts : 17

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimeSro Sty 27, 2016 6:16 pm

Ughr z tego zdj za dużo nie zrobię, mogę poszukać na własną rękę a jak nie będą Ci pasowały to najwyżej poszukam jeszcze? c:

Nie pacz, bo brzydkie wyszło. :c

U Przeklętego Aj696_przeklety1

U Przeklętego Tf25_przeklety2
Powrót do góry Go down
Rossuwa

Rossuwa


Posts : 529

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimeSro Sty 27, 2016 6:36 pm


Link do zdjęcia/lub opis [realistyczny] (niepotrzebne skreślić)
: poszukaj ty bo ja nigdy nie znajduję :'(
Av/Banner: Logo forum!
Kolorystyka: wiosenna
Główny Napis: Saffrin
Napis poboczny: saffrin.forumpolish.com
Rozmiary: 850x450
Uwagi: wiosenny klimat, niedługo nadchodzi wiosna
Powrót do góry Go down
https://saffrin.forumpolish.com
Celeborn

Celeborn


Posts : 24

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimeSro Sty 27, 2016 6:45 pm


Link do zdjęcia/lub opis [realistyczny]
:Piękna, siwa arabka, najlepiej w ruchu. Może również widać tylko samą szyję i łeb, ale wierzę ci i powierzam mój wizerunek w twoje łapki. :>
Av/Banner:Av
Kolorystyka: Mrocznaaaa :3
Główny Napis: Nyks
Napis poboczny: Ziemia zmarznięta, krok wędrowców pęta. Nie zobaczą drogi końca, ani księżyca ani słońca. (Wybacz, jeśli jest zbyt długi, ale mam do niego szczególny sentyment )
Rozmiary: Takie jak ma twój
Uwagi: Miłej pracy! ^^
Powrót do góry Go down
Aedion




Posts : 146

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimeSro Sty 27, 2016 6:53 pm


Link do zdjęcia/lub opis [realistyczny]
: Może być to teraźniejsze https://2img.net/u/3615/27/90/34/avatars/173-30.jpg albo możesz coś poszperać w internetach, zdaję się na twój wybór c:
Av/Banner: Av
Kolorystyka: Mroczna!
Główny Napis: Aedion
Napis poboczny: Born to die, die to impress!
Rozmiary: 300x400 (Taki, jak Twój)
Uwagi: -


Ostatnio zmieniony przez Aedion dnia Czw Sty 28, 2016 11:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lunara

Lunara


Posts : 76
Age : 23

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimeSro Sty 27, 2016 7:10 pm

Pasuje mi pierwsza podobizna Lunarki. Thx.
Ale drugą też biorę.


Ostatnio zmieniony przez Lunara dnia Czw Sty 28, 2016 7:16 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Arabia

Arabia


Posts : 116

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimeSro Sty 27, 2016 7:14 pm

Można już, nowe zamówienia? Bo dla Lunary już chyba zrobiłaś:

[size=10]
Link do zdjęcia: możesz się wzorować na moim obecnym, a może być inny, ale żeby to była zgrabna, ładna, delikatna, biała arabka. Może być w ruchu. [realistyczny]
:
Av/Banner: Av
Kolorystyka: Wiosenna
Główny Napis: Arabia
Napis poboczny: Księżniczka Słońca
Rozmiary: Taki jak twój
Uwagi: Już chyba wymieniłam
A jakby co to Internet dziś słabo działa, i z pół godziny nawet może zająć, i jak wtedy wysyłałam, to jeszcze było miejsce. Ale w ogóle to się zgłaszam


Ostatnio zmieniony przez Arabia dnia Czw Sty 28, 2016 9:09 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Przeklęty

Przeklęty


Posts : 17

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimeCzw Sty 28, 2016 1:21 am

Nyks, mam nadzieję, z którymś trafiłam i podoba się jednak. Powiem, że ciężko znaleźć jakieś ładne zdj Araba w ruchu


U Przeklętego Xl381_arabian

U Przeklętego Gd964_arabianka

U Przeklętego Uu127_Bez-nazwy-2

U Przeklętego Qt106_Bez-nazwy-23

Jak coś poprawić to pisz śmiało.
Resztę zrobię jutro lub w piątek c:
Powrót do góry Go down
Nyks

Nyks


Posts : 182

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimeCzw Sty 28, 2016 4:30 pm

Idealne! Odbieraaaam wszystkie! <3
I spodziewaj się teraz, że będziesz miał od mnie więcej zamówień w czasie przyszłym xD
Powrót do góry Go down
Fiin

Fiin


Posts : 101

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimeCzw Sty 28, 2016 6:42 pm

Robisz może podpisy?
Powrót do góry Go down
Przeklęty

Przeklęty


Posts : 17

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimeCzw Sty 28, 2016 9:08 pm

Tylko graficzne c:
Powrót do góry Go down
Lunara

Lunara


Posts : 76
Age : 23

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimeCzw Sty 28, 2016 9:08 pm

Oooo. To ja chcę taki graficzny podpis. :3
Powrót do góry Go down
Przeklęty

Przeklęty


Posts : 17

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimeCzw Sty 28, 2016 9:40 pm

To Lunara napisz jaki bys chciala, tzn glownie cytaty i zdj jak chcesz w nim miec c:
Zamowienia zrobie niedlugo.
Powrót do góry Go down
Lunara

Lunara


Posts : 76
Age : 23

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimeCzw Sty 28, 2016 9:45 pm

Zdj. Wybierz se. Jakiś lasek może, albo rzeczka na zdjęciu. NATURA. Nie! Kwiaty! Tak, kwiaty! Tulipany albo róże. :3
Po pierwsze:
Musi być napis Lunara.
Potem marcepan ciekawy świata.
I taki o to cytacik:
Są ta­cy, którzy uciekają od cier­pienia miłości. Kocha­li, za­wied­li się i nie chcą już ni­kogo kochać, ni­komu służyć, ni­komu po­magać. Ta­ka sa­mot­ność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od sa­mego życia.
Powrót do góry Go down
Polemos

Polemos


Posts : 322

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimePią Sty 29, 2016 10:02 pm

/Puk, puk. Nie wiem, czy mogę już, ale napiszę.../


Link do zdjęcia: TU (chyba, że znajdziesz coś lepiej pasującego, nie obrażę się może być zarówno realistyczne, jak i rysunkowe, jakieś foto-manipulacje też mogą być)
Av/Banner: Av
Kolorystyka: Zdaję się na Ciebie.
Główny Napis: Polemos
Napis poboczny: Co jest martwe, nigdy nie umrze
Rozmiary: 300x400
Uwagi: -
Powrót do góry Go down
Przeklęty

Przeklęty


Posts : 17

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimePią Sty 29, 2016 11:44 pm

STOP do odwołania.

Polemos, nie wyszło mi tak jak chciałam. Przepraszam :c

U Przeklętego Zr200_poleimos1

U Przeklętego Nd219_poleimos4

U Przeklętego Do875_polemos

U Przeklętego La149_polemos3

Aedion

U Przeklętego Zw556_aeidon2

U Przeklętego Qt38_aeidon3

U Przeklętego Dl82_aeidon1
Powrót do góry Go down
Aedion




Posts : 146

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimeSob Sty 30, 2016 11:40 am

Dziękuję! :* Biorę wszystkie Aedionki, śliczne są.
Powrót do góry Go down
Przeklęty

Przeklęty


Posts : 17

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimeSob Sty 30, 2016 11:48 am

Arabia, powiem Ci, że dwa pierwsze mi się podobają c:

U Przeklętego Md973_arabia1

U Przeklętego Sx426_arabia2

U Przeklętego Ui279_arabia3

U Przeklętego Ha827_arabia4
Powrót do góry Go down
Arabia

Arabia


Posts : 116

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimeSob Sty 30, 2016 1:19 pm

Uuuuu! Śliczne! Biorę! Ten ostatni taki trochę nie arab, xD
Powrót do góry Go down
Polemos

Polemos


Posts : 322

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimeSob Sty 30, 2016 1:40 pm

Nie masz za co przepraszać i tak są śliczne. Oczywiście biorę wszystkie. Nie dałabym rady otrzymać tak fajnego efektu, dziękuję.
Powrót do góry Go down
Arabia

Arabia


Posts : 116

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimeSob Sty 30, 2016 6:43 pm

Właśnie... Poprosiłabym o podpis... No bo sama nie wiem jakie to maja być wymiary... Tylko taki mały obrazek, z napisem Arabia, Księżniczka Słońca, i na tym obrazku chciałabym aby był biały arab. Dodatkowy napis dorobię sama.
z góry dzięki
Powrót do góry Go down
Przeklęty

Przeklęty


Posts : 17

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimeWto Lut 02, 2016 10:24 am

Można zamawiać avki/bannery. Podpisy zrobie dzisiaj jak wroce z uczelni c:
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimeWto Lut 02, 2016 7:00 pm


Link do zdjęcia/lub opis [realistyczny/anime] (niepotrzebne skreślić)
: Siwa, najlepiej w ruchu klacz, rasy lipicańskiej lub holsztyńskiej - zależy, które będzie ładniejsze / Baner: jakaś scenka z bitwy (oczywiście z jakimś białym koniem)
Av/Banner: Av i Baner
Kolorystyka: Coś ciemnego
Główny Napis: Vitalia
Napis poboczny: Av :W ucieczce ginie zawsze więcej wojowników, niż w walce. / Baner : The escape is lost forever more warriors than in combat.
Rozmiary: Tak jak Twój av i baner dowolnych rozmiarów
Uwagi: Brak


//Z góry dziękuję...
Powrót do góry Go down
Lunara

Lunara


Posts : 76
Age : 23

U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitimeSro Lut 03, 2016 3:38 pm

Przepraszam, ale musiałam być tak niedobra i jeszcze raz zamówić, bo Luna jest roczniakiem i stare avy nie pasują.
W zamian nie musisz się śpieszyć z zamówieniem. Ale nie zwalnia Cię to ze zrobienia jak najszybciej mojego podpisu. XD


Link do zdjęcia/lub opis [realistyczny/anime]
: To czy będzie anime czy realistyczny to już zależy jakie ładne zdjęcie znajdziesz. Pozwolę se po prostu skopiować wygląd z KP:
Lunara to roczniak, maści siwa jabłkowita. Jest chuda jak patyczek. Jej oczy błyszczą się jak małe, czarne rubinki. Pyszczek ma niezwykle drobny i wygląda prze uroczo. Całe jej ciałko jest zgrabne i ładniutkie. Na jej szyji i łbie wyrasta już  grzywka, kolorem przypominającą już bardziej krem z mieszaniną szarości niż grafit. Na chudym ciałku Luny widoczne są mięśnie, których już bez problemów używa, gdyż zaczęła dorastać i trenować..
Av/Banner:Av
Kolorystyka:Jak w poprzednim: Pomarańczowy. Teraz są też dopuszczalny jest żółty i czerwony kolor. Albo z resztą jaki chcesz. Ale najlepiej ciepły...
Główny Napis:Lunara
Napis poboczny:Uczennica słońca.
Rozmiary:Taki jak Twój i dwa moje poprzednie.
Uwagi:Brak.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





U Przeklętego Empty
PisanieTemat: Re: U Przeklętego   U Przeklętego Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
U Przeklętego
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Off Topic :: Avatarnie-
Skocz do: