Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 ! Źrebię na wydanie !

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Irini

Irini


Posts : 5

! Źrebię na wydanie ! Empty
PisanieTemat: ! Źrebię na wydanie !   ! Źrebię na wydanie ! Icon_minitimeSro Mar 09, 2016 3:48 pm

Imię: Irini
Karta Postaci: Link
Coś o postaci, relacje: Jest córką Polemos (Halny Wiatr) i Mortala (Inkwizycja). Jej relacje ograniczają się jak na razie do kontaktów z rodzicami.
Powód: Nie mam ochoty grać i córką, i matką. Nie mam pomysłu na dalsze życie Irini i uważam, że ktoś inny poprowadzi ją lepiej.
Powrót do góry Go down
Arabia

Arabia


Posts : 116

! Źrebię na wydanie ! Empty
PisanieTemat: Re: ! Źrebię na wydanie !   ! Źrebię na wydanie ! Icon_minitimeSob Mar 12, 2016 7:21 pm

Sorry za tamto, ale chwilowo miałam kompa w naprawie... Jak coś to się zgłaszam.
Powrót do góry Go down
Lumen

Lumen


Posts : 47
Age : 23

! Źrebię na wydanie ! Empty
PisanieTemat: Re: ! Źrebię na wydanie !   ! Źrebię na wydanie ! Icon_minitimeSob Cze 25, 2016 9:13 am

I ja! I ja!

Ps.to dalej aktualne?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





! Źrebię na wydanie ! Empty
PisanieTemat: Re: ! Źrebię na wydanie !   ! Źrebię na wydanie ! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
! Źrebię na wydanie !
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ! Źrebię na wydanie !

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Wszystko o Saffrin :: Karty Postaci :: Adopcje-
Skocz do: