Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zapomniana zatoka [MG]

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Ramsess

Ramsess


Posts : 155

Zapomniana zatoka [MG] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapomniana zatoka [MG]   Zapomniana zatoka [MG] - Page 2 Icon_minitimePią Mar 25, 2016 12:52 pm

No nie jestem do końca pewny, czy moja rasa należy do ''przerośniętych kucyków'' Jestem dumnym, trzy letnim ogierem i jakiś skurczony wieśniak nie będzie się o mnie tak wyrażał.
No cóż.. chyba nie wiedzą do końca na co stać dzikiego konia.. Jeśli myślą, że ja będę grzeczny jak potulny baranek to są w wielkim błędzie.
Oni będą mnie walić po pysku? No chyba w tych ich skurczonych mózgach, ewidentnie się coś poprzewracało. Nie zareagowałem na to.. tylko jeszcze bardziej robiłem im na złość. Oh... nie będzie mu tak łatwo..
Jeden z nich mnie dosiadł.. Ja dalej powtarzałem moje czynności, jednak po chwili okazały się one bez skuteczne.
Po chwili bramka się otwarła, a ja powoli grzecznie z niej wyszedłem. Szedłem energicznym stępem, po chwili mocno hamując i cofając się w tył.
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

Zapomniana zatoka [MG] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapomniana zatoka [MG]   Zapomniana zatoka [MG] - Page 2 Icon_minitimePią Mar 25, 2016 11:03 pm

Po tym, jak ogier nie zareagował na uderzenie ręką w pysk, elf uznał to za kolejny dowód pogodzenia się tamtego ze swoim losem, zgodę na pracę pod siodło i złamanie się, poddanie się woli tych, którzy go schwytali. Zgodnie z elfimi przewidywaniami ogier grzecznie wyszedł z bramki, pokornie, grzecznie i potulnie idąc przed siebie, tak jak tego od niego oczekiwali. Niestety ich zadowolenie nie trwało długo, bo wierzchowiec zatrzymał się i zaczął cofać.
- Ej! Do przodu! Ruszaj się uparty ośle! - jeździec wydarł się na niego, po czym z całej siły go ścisnął łydkami.
- Naprzód! - krzyknął i walnął go otwartą dłonią w łeb, po czym przyłożył mu ostrogi. Jeśli nie pomogło, zrobił to mocniej, aby na boki ogiera pojawił się krwisty ślad.
Powrót do góry Go down
Ramsess

Ramsess


Posts : 155

Zapomniana zatoka [MG] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapomniana zatoka [MG]   Zapomniana zatoka [MG] - Page 2 Icon_minitimeSro Mar 30, 2016 6:37 pm

Dalej się cofałem, nie zwracając choć najmniejszej uwagi na głosy. W prawdzie ich nie rozumiałem, ale ton ich głosu nie należał do najprzyjemniejszych. Zacząłem się jeszcze bardziej cofać, jednak po chwili dostałem z dłoni w pysk, co nieco zabolało.
Położyłem uszy po sobie, po czym ruszyłem na tyle szybko, by pasem na moich nogach nie przeszkadzał. Kucie, które odczuwałem nie należało do najprzyjemniejszych
Po chwili energicznie zahamowałem mocno zadzierając łeb, i znów cofając się.
Jeśli jeden z efów, znów zaczął mnie bić, lub mocno ściskać ostrogami, ja stanąłem dęba, po czym przechyliłem  się w tył tak by po chwili wywalić się na bok, przy okazji przygniatając jeźdźca, a wątpię czy ten jest na tyle sprawny by to uniknąć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zapomniana zatoka [MG] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapomniana zatoka [MG]   Zapomniana zatoka [MG] - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zapomniana zatoka [MG]
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zapomniana komnata

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Tereny Niczyje :: Jeziora géminé-
Skocz do: