Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sad Eldarwen

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Rossuwa

Rossuwa


Posts : 529

Sad Eldarwen Empty
PisanieTemat: Sad Eldarwen   Sad Eldarwen Icon_minitimeSob Maj 28, 2016 11:14 pm

Sad Eldarwen Lavender_lane__by_twistedhearts
Eldárwen  jest to Stary, kilkuset letni zaniedbany już sad. Nie wiadomo, kto wcześniej uprawiał to miejsce. Drzewa rodzą bardzo dużo soczystych owocow, jabłka, gruszki, śliwki. Wygląda pięknie, jest tu cicho i spokojnie, każdy może tu odpocząć. Obok znajduje się też mała rzeka, która nawadnia sad.
Powrót do góry Go down
https://saffrin.forumpolish.com
Kaishi

Kaishi


Posts : 20
Age : 24

Sad Eldarwen Empty
PisanieTemat: Re: Sad Eldarwen   Sad Eldarwen Icon_minitimePon Cze 20, 2016 8:26 pm

Przybyłem tu dumnym krokiem, wysoko unosząc nogi. Przywiedziony przez cudowny zapach różnego rodzaju owoców. Zatrzymałem się przy małej jabłonce i stając dęba zerwałem jeden owoc. Kilka kropel smacznego i słodkiego soku spłynęło mi po pyszczku. Powili przełykałem jabłko ciesząc się jego smakiem. Będę tu przychodzić w każdy piątek i środę. Postanowiłem. Dumnym krokiem zacząłem iść wgłąb sadu od czasu do czasu strzelając z ogona dla zabawy.
Powrót do góry Go down
 
Sad Eldarwen
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Stado Orla Pieśń :: Dolina Morsove :: Skalne Wodospady-
Skocz do: