Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!

IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Bardziej lub mniej zboczone fabułki...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Isaiki

PisanieTemat: Bardziej lub mniej zboczone fabułki...   Sob Lip 09, 2016 7:52 pm

Witam, witam, i o zdrowie pytam.
A tak serio, poszukuję kogoś na fabułki z Isaiki. Ostrzegam, jest ona zboczona, lubi pewne... czynności, zarówno z ogierami, jak i z klaczami. Jestem otwarta na propozycje, porwania chętnie. Kto chętny na spotkanko z wariatkę, niech pisze pod spodem.
Powrót do góry Go down
Kaishi

PisanieTemat: Re: Bardziej lub mniej zboczone fabułki...   Pon Lip 11, 2016 5:59 pm

Cóż, ja mogę spróbować. Zobaczyło by się jak fabuła się potoczy.
Powrót do góry Go down
Amber Soul

PisanieTemat: Re: Bardziej lub mniej zboczone fabułki...   Pon Lip 11, 2016 6:12 pm

Kaishi ~ Jasne. A chcesz ją porwać, czy jakąś zwykłą fabułę? I muszę jeszcze poczekać na akcept KP...
Powrót do góry Go down
Kaishi

PisanieTemat: Re: Bardziej lub mniej zboczone fabułki...   Pon Lip 11, 2016 6:47 pm

A może ona by go uprowadziła? B)
Powrót do góry Go down
Amber Soul

PisanieTemat: Re: Bardziej lub mniej zboczone fabułki...   Pon Lip 11, 2016 11:50 pm

Dobry pomysł
Powrót do góry Go down
Fauna

PisanieTemat: Re: Bardziej lub mniej zboczone fabułki...   Wto Lip 12, 2016 10:37 am

Fauna na jakieś coś?
Powrót do góry Go down
Isaiki

PisanieTemat: Re: Bardziej lub mniej zboczone fabułki...   Sro Lip 13, 2016 9:59 pm

Fauna ~ A masz jakiś konkretny pomysł, porwanie itp. itd. Czy piszemy na żywioł?
Kaishi ~ Mam już zaakceptowane KP, więc może zaczniesz gdzieś na terenach SŚP, jeśli ona ma go porwać...? ^^
Powrót do góry Go down
Fauna

PisanieTemat: Re: Bardziej lub mniej zboczone fabułki...   Czw Lip 14, 2016 12:25 pm

Na żywioł
Powrót do góry Go down
Nifra

PisanieTemat: Re: Bardziej lub mniej zboczone fabułki...   Pon Lip 25, 2016 8:55 pm

Hej, mi po dłuższej nieobecności się nudzi :3
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Bardziej lub mniej zboczone fabułki...   

Powrót do góry Go down

Bardziej lub mniej zboczone fabułki...
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1