Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pokój przesłuchań

Go down 
AutorWiadomość
Espilce

Espilce


Posts : 479

Pokój przesłuchań Empty
PisanieTemat: Pokój przesłuchań   Pokój przesłuchań Icon_minitimeSob Lip 09, 2016 9:11 pm

Pomieszczenie służące przesłuchiwaniu więźniów. Do środka prowadzą solidne, metalowe drzwi zamykane na ciężki zamek. Na środku przestronnego pokoju znajduje się słup do przywiązywania "gości". Przykuty do niego jest gruby łańcuch zakończony mocną obrożą. Na posadzce można dostrzec liczne pierścienia mogące służyć do przewiązania nóg nieumiejącym się podporządkować więźniom. Pod ścianą na półkach znajdują się rożne pomoce dydaktyczne takie jak pęta, kajdany, liny, łańcuchy, noże, bicze, baty i wiele, wiele innego sprzętu.
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

Pokój przesłuchań Empty
PisanieTemat: Re: Pokój przesłuchań   Pokój przesłuchań Icon_minitimeSob Lip 09, 2016 9:17 pm

Wszedłem do środka ciągnąć na linach ogromną klacz (Kalipso), która bynajmniej nie zamierzała współpracować. Groziła mi zemstą? Pewnie bym się tym nie przejął gdyby nie taki drobny szczegół, że ta była znacznie większa ode mnie. I poradzenie sobie z nią mogło nie być zbyt łatwe. Dlatego też, gdy tylko weszliśmy do Pokoju Przesłuchań, zamknąłem drzwi na klucz po czym założyłem jej mocną obrożę na szyję, która była grubym łańcuchem przykuta do pala znajdującego się na środku pomieszczenia.
- I co? Wygrałem! Mam Cię! - powiedziałem triumfalnie - Wiesz, grożenie zemstą nie jest za dobrym pomysłem. Jest żałosne i nierealne. - prychnąłem - Jesteś teraz moja i mogę z Tobą zrobić, co tylko zechcę. - przypomniałem jej, przypatrując jej się ze złośliwym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
 
Pokój przesłuchań
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mgliste Lochy - Pokój Przesłuchań

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Stado Czarnej Krwi :: Terytoria :: Tropikalne lochy-
Skocz do: