Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Espilce, dumny fryz, szuka

Go down 
+10
Lumen
Espilce
Ingrid
Flover
Cladiss
Vitalia
Arcana
Dalla
Tormenta
Artemis
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Espilce

Espilce


Posts : 479

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimePią Lut 26, 2016 7:35 pm

Jeśliby chciał ktoś popisać to proszę o kontakt przez GG/PW
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 06, 2016 9:05 pm

Jeśliby chciał ktoś popisać z Espilcem/Bursegiem to proszę o kontakt przez GG/PW
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 14, 2016 1:17 pm

Jeśliby chciał ktoś popisać z Espilcem/Bursegiem to proszę o kontakt przez GG/PW
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimePon Maj 30, 2016 9:09 pm

Witam wszystkich ponownie,

Na Saffrin wrócę po 21 czerwca. Bo nie ma mnie od 3 do 5, a następnie od 10 do 20, więc chyba nie ma sensu wracać teraz na kilka dni i zaraz znowu znikać?
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimePon Maj 30, 2016 9:44 pm

Dobrze, że wracasz
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 05, 2016 9:17 pm

Hej,

Może ktoś na jakąś krótką fabułę? Nie ma mnie od 10 czerwca do 20... ale od dzisiaj do czwartku to mogę trochę popisać
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimePon Cze 06, 2016 3:36 pm

JA!!! Zaczęliśmy z Bursegiem... Ale forum się wyłączyło
Powrót do góry Go down
Arcana




Posts : 555

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimePon Cze 06, 2016 5:07 pm

Ja chcę!
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimePon Cze 06, 2016 10:05 pm

Esp - masz odpisy na Bursega
Pomogłam wyciągnąć się z wody... Łapaj XD
Powrót do góry Go down
Lumen

Lumen


Posts : 47
Age : 23

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 07, 2016 10:23 pm

Ja bym chętnie została porwana przez Espi i mógł by mnie w zasadzie pokryć
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 08, 2016 6:22 pm

Tak jak pisałem, od 10 do 20 znikam, więc zaczynanie nowych fabuł nie ma sensu.

Lumen: "mógł by" czy "mógłby"? Sprawdź w wolnym czasie
Powrót do góry Go down
Lumen

Lumen


Posts : 47
Age : 23

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 11, 2016 11:47 am

Wiem na tablecie pisze i siostrą się opiekuję ,, mógłby"
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 21, 2016 11:53 am

Wróciłem Jacyś chętni do popisania?
Powrót do góry Go down
Yennefer

Yennefer


Posts : 132

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 21, 2016 3:07 pm

Ja mogę! Konta: Kalipso, Celestia, Yennefer... Twój wybór
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 22, 2016 4:08 pm

My możemy tam nad morskim okiem... Porwiesz do końca
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 22, 2016 8:31 pm

Yenn, Vit - bardzo chętnie. Niestety jestem teraz troszkę zajęty a już się z kimś innym wcześniej umówiłem... więc chętniej popiszę, ale wolałbym zacząć fabułę koło piątku/soboty, jeśli Wam pasuje.
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 23, 2016 1:48 pm

Oki
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimePią Cze 24, 2016 10:31 pm

Jakby co to już mam więcej czasu Jeśliby ktoś chciał popisać to proszę o dawanie znać

Yenn, Vit - zagadajcie proszę na GG, jak będziecie miały czas
Powrót do góry Go down
Amber Soul

Amber Soul


Posts : 39

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 30, 2016 2:29 am

Amber?
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 30, 2016 9:11 am

Ok, nie ma sprawy. Przy czym mnie nie ma od jutra do niedzieli. Wolisz zacząć dzisiaj czy po weekendzie?
Powrót do góry Go down
Isaiki

Isaiki


Posts : 4

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 09, 2016 7:57 pm

Isaiki?
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimeSob Lip 09, 2016 9:22 pm

Ok, może Pomyślimy, jak skończymy aktualną fabułę

Czy komuś może wiszę jakiś odpis Espilcem lub Bursegiem? Jeśli tak, to proszę o przypomnienie. Mogło mi coś umknąć.
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimePon Lip 25, 2016 10:23 am

Czy ktoś chce popisać z Espilcem lub Bursegiem? Najlepiej jakieś porwanie

Czy komuś może wiszę jakiś odpis? Jeśli tak, to proszę o przypomnienie. Mogło mi coś umknąć.
Powrót do góry Go down
Nifra

Nifra


Posts : 27

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 26, 2016 5:13 pm

Jak coś możesz mnie porwać i zgwałcić xD
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 09, 2016 3:52 am

Hej,

Zgodnie z zadeklarowaną wcześniej dłuższą nieobecnością, wracam w tę niedzielę (11 IX), ale teraz udało mi się dorwać na chwilkę do komputera.

W związku ze swoim powrotem chciałbym przede wszystkim spytać wszystkie osoby, z którymi pisałem (Espilcem lub Bursegiem), czy są dalej chętne na kontynuowanie rozpoczętych fabuł, czy lepiej tamtą zakończyć i wkrótce popisać kolejną - od nowa.

Drugie pytanie, to kto chciałby popisać z Espilcem lub Bursegiem? Najlepiej jakieś porwanie w trakcie którego może być krycie, tortury, tresura, próby zmuszenia do posłuszeństwa lub po prostu rozmowa - czego sobie ktoś życzy. Mile widziane ogiery, bo z nimi mniej pisałem, ale oczywiście klacze również mogą być - najlepiej tak pół na pół. I mile widziani użytkownicy, z którymi nie miałem jeszcze okazji prowadzić fabuły. Zgłoszenia proszę na PW lub w niniejszym temacie - postaram się co jakiś czas zerkać z komórki, ale więcej czasu będę miał dopiero w niedzielę wieczorem/w kolejnych dniach.

Jeszcze jedno małe ogłoszenie: jeśli ktoś ze stada Espilca/Bursega porwał jakiegoś konia, ale nie chce się nim/nią zajmować, to zawsze taką ofiarę można sprezentować Espilcowi/Bursegowi, który się nią na pewno troskliwie zajmie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Espilce, dumny fryz, szuka   Espilce, dumny fryz, szuka - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Espilce, dumny fryz, szuka
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Arcana szuka...
» Inn! Szuka!
» Inn szuka!
» Aph szuka ^^ :3
» Baaia szuka!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Wszystko o Saffrin :: Strefa użytkowników :: Poszukiwania-
Skocz do: