Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Morskie Oczko

Go down 
+10
Tenebris
Fiin
Erenszkigal
Burseg
Rossuwa
Azazel
Ellie
Ingrid
Sebastianek
Arcana
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Morskie Oczko - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 7 Icon_minitimeWto Cze 07, 2016 8:26 pm

Dziękuję, choć coś mi się wydaje, że nie doceniasz swojego imienia... Matka, ojciec Ci być może nadali, a Ty noś je z dumą. - wiadomo - jak to Vitka nasza kochana - paplanko czas rozpocząć! 
- Usiłował mnie porwać, wkrótce ktoś Ci wytłumaczy po co... To był Burseg, "obrońca" terenów SHW... Choć taki łajdak nie umie zbytnio walczyć, ani pływać, co wiązało się z możliwością podtopienia, gdyby rzeczywiście wszedł do wody... - wytłumaczyła poprędce. 
- To coś co mnie zaatakowało, już nie żyje, dla ciekawych - był to niedźwiedź - przy określeniu gatunku zwierzęcia, wyjęła jego futro, przy okazji kilka wilczych, lisich oraz pióra orle... 
- Weź to, może Ci się przyda - dała jej jedno, śnieżnobiałe futro wilcze, zakrywające przeważnie zad, jak derka dla koni domowych...
Powrót do góry Go down
Lumen

Lumen


Posts : 47
Age : 23

Morskie Oczko - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 7 Icon_minitimeWto Cze 07, 2016 9:11 pm

Wiem mi moje imie się podoba ale matka na pewno mi go nie nadała, ojciec tak ale jakiś za nim nie tęsknie chyba źle mnie zrozumiała, ale nic.
Nie gadaj że to coś obrania ten teren jak taki łajdak może obraniać jakie kolwiek stado?!No co ty, tamtego ,, B"coś tam można by utopić bez użycia wody! na to wyglądało bał się wejść do wody...
Wow, pokonałaś niedźwiedzia, Gdy wyjeła futro misia i paru innych zaniemówiłam, jednak po chwili wrócił mi głos iii...paru innych... Gdy dała mi przepiękne futro wilka przyjełam je i powiedziałam Jest piękne,...czym na nie zasłużyłam? Dziękuję i uśmiechnełam się do niej.Może poszukamy medyka, w okolicy musi jakiś być
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Morskie Oczko - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 7 Icon_minitimeSro Cze 08, 2016 3:14 pm

Vitalia skrzywiła się z bólu, gdy obejrzała się gwałtownie w kierunku lasu, do którego pobiegł Burseg. 
- Niestety, od samych początków przebywania w tej krainie. Jestem pierwszym koniem, który tu zawitał... Więc jak chcesz coś wiedzieć - pytaj śmiało - rzekła i wyciągnęła przednie kopyto w celu podrapania się... 
- Ciekawe, byłoby topienie go w taki sposób, ale ciężko podjąć ryzyko, od czasu, gdy dostał od "czarodzieja" takie niezniszczalne łańcuchy... - opowiedziała przez krótką chwilkę - Ale wracając do tematu - nie wiem czym dokładnie sobie zasłużyłaś, ale Cię tak jakoś polubiłam, niech Ci to służy... - mruknęła. Wciąż jej leciała krew z tej wielkiej rany, chyba cudem przeżyje, bo dużo jej straciła (że krwi)...
Powrót do góry Go down
Lumen

Lumen


Posts : 47
Age : 23

Morskie Oczko - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 7 Icon_minitimeSro Cze 08, 2016 3:26 pm

Jak na razie nie mam pytań Widać było jak ją boli, rany cały czas krwawiły.Mocno krwawiły.Łańcuchy, czarodzieja?, niezniszczalne? Pwiedziałam to głosem zdziwionym.Takie futro na pewno się przyda. Uśmiechnełam się do Vitali.Mogę Ci jakoś pomóc? Znasz się na ranach(?) Ja nie... Pasowało się jej odwdzięczyć za futro. Wgląda na wojowniczkę więc chyba coś wie na temat obrażeń ciała Znasz dużo koni?
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Morskie Oczko - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 7 Icon_minitimeSro Cze 08, 2016 3:41 pm

- Tak, otrzymał je w specjalnym wybieraniu "przez czarodzieja", gdy jego poddani szeptali, kto najlepiej, by to wszystko spożytkował... - powiedziała głośniej, prawie odskakując, gdy coś w lesie się poruszyło. 
- Ładnie wygląda, w dodatku czasem pożytkuję to jako przygodną zbroję, czasem jako maskowanie - naprawdę zależy. - tu włączyła jej się chwilowo lampka pt. "to moja pasja", ale niedługo potem ucięło to, że znów coś poruszyło się głośno w krzakach, a siwka nerwowo odskoczyła, bo akurat tam stała. 
- Czy ja wiem? Raczej wiem, jak walczyć i jakie mogą wyniknąć z tego obrażenia. Kiedyś dwa wilki pogryzły mnie i pokiereszowały, że jak je zabiłam to straciłam przytomność... Ktoś mnie potem uleczył, bo miałam bandaże itd. ale leżałam w tym samym miejscu. Byłam wtedy o wiele słabsza fizycznie... A co do koni - znam wszystkie, od teraz, bo brakowało tylko Ciebie do "wszystkich". - mruknęła i zachciało jej się dziwnie spać.
Powrót do góry Go down
Lumen

Lumen


Posts : 47
Age : 23

Morskie Oczko - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 7 Icon_minitimeNie Cze 19, 2016 7:40 pm

Wszystko ok ale, nie wiem skąd wziąć bandaże, poza tym często wchodzisz na tereny innego stada? Nie to żebym Cię ztąd wypraszała.Coś poruszało się w krzakach nie wiedziałam co...Od dawna znasz tego Bursega?Wyglądało na to że tak od dawna się znają i od dawna się nienawidzą.Zaraz, zaraz...jeśli ona zna wszystkich to może zna mojego brata..? Pewnie nie.Przecież ojciec już dawno zabił Orlana.
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Morskie Oczko - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 7 Icon_minitimePon Cze 20, 2016 4:09 pm

- Miałam kiedyś w zapasie kilka, ale to było zanim przeszłam do innego stada, w końcu byłam wtedy wład... - ugryzła się w język - dość ważnym członkiem stada, miałam dostęp do wszystkiego. - szczerze mówiąc wolała się nie wychylać w kwestii zajmowanego wcześniej stanowiska - czuła, że może coś w końcu wyniknąć z tego spotkania. Miała nadzieję w końcu na jakąś przyjaciółkę. 
- Dość często, przeważnie w poszukiwaniu zaginionych broni lub dla czystej zabawy. Wiesz, tak mnie poharatał niedźwiedź - gdyby nie on - to świetna zabawa. Znamy się od pamiętnych czasów wyspy Risum. - odpowiedziała i zwiesiła głowę, ponieważ szyja zaczęła jej mocno ciążyć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Morskie Oczko - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 7 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Morskie Oczko
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Stado Halnego Wiatru :: Terytoria :: Góry élevé-
Skocz do: