Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Morskie Oczko

Go down 
+10
Tenebris
Fiin
Erenszkigal
Burseg
Rossuwa
Azazel
Ellie
Ingrid
Sebastianek
Arcana
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Ingrid




Posts : 466

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 28, 2015 8:08 pm

Ingrid patrzyła tylko co robi ogier, nie miała za bardzo tematu na rozmowę. I to uczcie kiedy stoisz na przeciw niego i nie wiesz o czym pogadać, jest bezcenne. Klacz westchnęła cicho, tak żeby ogier nie usłyszał, nie chciała żeby pomyślał, że Ingrid go nie lubi. Spojrzała na rysunek i zaśmiała się, może nie było to zbyt grzeczne i miłe z jej strony ale nie potrafiła powstrzymać emocji. Chwilę potem zrobiła dość poważną minę. Kiedy jednak patrzyła na ogiera, na pysku pojawiał się uśmiech, a Ingrid nie potrafiła tego opanować. Nie martw się o to, na pewno znajdziesz dużo przyjaciół-stwierdziła, chcąc w jakiś sposób pocieszyć go. Bardzo cię lubię..-powiedziała, i gdyby mogła to zarumieniłaby się. Zrobiło sie jej strasznie wstyd.. chyba dość za wcześnie mu to powiedziała, bo co jeśli on jej nie polubił? I zacznie się z niej śmiać? Klacz spuściła łeb w dół, i czekała na reakcje Seby.
Powrót do góry Go down
Sebastianek

Sebastianek


Posts : 150
Age : 23

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 29, 2015 6:54 am

Ingrid zaśmiała się gdy skończył rysować. Zawstydził się dosyć mocno. Po co w ogóle to rysowałem?! Grzebał kopytem w ziemi. Nie wiedział co ze sobą teraz począć. Nagle Ingrid powiedziała mu "Bardzo cię lubię". A potem zwiesiła łeb. Chyba się zawstydziła. Seba zaniemów,gdyż nie wiedział co ma mówić. Sebastian stanął na przeciwko klacz i także zwiesił łeb. Tylko po to by popatrzeć Ingrid w oczy. Chciał powiedzieć,że on też ją lubi,ale wypowiedział jedno słowo. Naprawdę?   Sbastian uznał,że popełnił tetaz wielkie głupstwo,którego nie da się odkręcić. Co ona sobie pomyśli? Posmutniał. Robiąc to mógł zaprzepaścić wszystko. A drugiej takiej klaczy już pewnie nigdy w swym życiu nie znajdzie.
Powrót do góry Go down
Ingrid




Posts : 466

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 29, 2015 7:36 am

Ingrid, stała prosto wpatrując się w ziemię. Strasznie obawiając się jego reakcji. Ale kiedy Seba także spuścił łeb i spoglądał na nią, klacz podniosła lekko pysk, żeby móc na niego spojrzeć. Uśmiechnęła się do niego, a jej oczy zamigotały jak gwiazdy na niebie. Słysząc jego pytanie, Ingrid wzięła głęboki wdech , i wydech. Wzięła się ostatecznie w garść i odpowiedziała mu Tak, bardzo cię lubię.
Przez chwilę czekała na odpowiedz, patrząc mu prosto w oczy, i miło usmiechając się. A w głębi duszy mając nadzieje że powie ''tak ja ciebie też bardzo lubię''. Jednak po chwili nie wytrzymała tych całych emocji i z powrotem spuściła łeb. Jeju.. jaki on jest przystojny..ale tego mu już nie powiem..-pomyślała uśmiechając się do siebie i kopiąc kopytem w ziemi.
Powrót do góry Go down
Sebastianek

Sebastianek


Posts : 150
Age : 23

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 29, 2015 11:06 am

Sebastian ponownie zaniemówił.Prawda była taka,że Seba też bardzo polubił Ingrid,ale ona bardzoej wstydził się o tym powiedzieć,on wręcz zapadałby się w podziemia. Ingrid kopała kopytem w ziemi. Sebastian do niej dołączył. Na chwilę ich kopyta się dotykały. Sebastian popatrzył klaczy w oczy i zdobył się na wypowiedzenie kilku słów:
Ja też cię bardzo lubie. I tak jak już wspominałam,Seba niemal czuł,że zapada sję pod ziemię. W pewnym sensie nawet tegp chciał,ale wiedział,że i tak to się nie stanie. Nerwowo oczekiwał na rozwój tej nietypowej sytuacji. Serce mu waliło jak oszalałe. Odwrócił się na chwilę od Ingrid,ale nie mógł wyrzymać tak zbyt długo. Musiał się napić,by się uspokoić. Szybko zanurzył pysk w wodzie. Kilka sekund na przemyślenia to niby mało,ale dla niego to bardzo dużo. Zaczął automatycznie rysować. Narysował serduszko,ale szybko je zmazał,zanim gniada je zobaczyła. A przynajmniej myślał,że raczej nie zobaczyła.
Powrót do góry Go down
Ingrid




Posts : 466

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 29, 2015 5:07 pm

Klacz dalej kopała kopytem w ziemi, kiedy naglę usłyszała słowa na, które czekała..Jakie szczęście, że on też mnie lubi..-odetchnęła z ulgą. I uśmiechnęła się do niego. Patrzyła na niego przez chwilę, ale zaraz znów zaczęła grzebać w ziemi. Kopała i kopała.. aż w końcu wykopała niewielki dołek. Podniosła łeb i spoglądnęła na ogiera, który właśnie coś zamazywał, właściwie to pewnie swój rysunek. Później znów zaczęła się rozglądać. Ciekawe co on tam narysował?-pomyślała, i od razu go zapytała.
Co narysowałeś?
Jeśli ogier jej odpowiedział, to Ingrid uśmiechnęła się do niego. Po czym zapytała: Może zagramy w pytania? Jeśli chcesz to zacznij.-zaproponowała.
Powrót do góry Go down
Sebastianek

Sebastianek


Posts : 150
Age : 23

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 29, 2015 7:38 pm

Eeee....nooo...narysowałem serce. Sebastian odpowiedział to bardzo nieśmiale. Zamrugał oczętami. Ingrid się chyba do niego uśmiechnęła. On odwzajemnił jej uśmiech. Ingrid spytała się czy pograją w pytania. Nie wiedział jakie pytania zdawać ,więc odpowiedział tak: Jasne,ale ty zacznij,bo ja nie mam pomysłu na pytanie.
W środku czuł bardzo przyjemne ciepło,a w brzuchu latały mu motylki. Tylko co to znaczy? Westchnął bardzo cicho. Czy los w końcu chce mu troszkę pomóc. Spojrzał klaczy w oczy. Nie potrafił od niej odejść. Nie potrafił odwrócić od nie wzroku.
Przez chwilę chciał się głośno śmiać ze swoich uczuć,ale sobie odpuścił. Grzywa mu poleciała na oczy więc zdmuchnął ją energicznie.
Powrót do góry Go down
Ingrid




Posts : 466

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimeCzw Paź 29, 2015 8:11 pm

Klacz uśmiechnęła się kiedy ogier powiedział że rysuje serce. Nie wiadomo dlaczego znów się zarumieniła. Ingrid czuła nie wiarygodne szczęście. Jej serce biło jak oszalałe kiedy patrzyła na niego. Czuła coś, czego od dawna nie czuła.. jej oczy błyszczały jak nigdy dotąd, a w brzuchu czuła lekkie łaskotanie. Może.. może to serce jest dla mnie?-pomyślała, znów poczuła motylki w brzuchu.
Polubiła go.. nawet bardzo, ale głupio było jej, mu to powiedzieć. Stała cicho czekając na pytanie Seby.
Ok..To hmm.. Miałeś już jakąś partnerkę?-zapytała, a na jej pysku promieniował szczery uśmiech. Oczywiście był skierowany do ogiera.
Powrót do góry Go down
Sebastianek

Sebastianek


Posts : 150
Age : 23

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 01, 2015 10:52 am

Nie,nie miałem,ale chciałbym mieć.-Sebastian luźno odpowiedział na pytanie Ingrid. Popatrzył jej w oczy i też zadał pytanie:Lubisz źrebięta? Sebastian się zastanawiał czy nie zapytać po prostu czy Ingrid miała partnera,ale nie chciał zagpić pytania. Uśmiechnął się szczerze do niej. Zaczął standardowa grzebać kopytem w ziemi,bo znów wpadł w zamyślenie. On bardzo często wpada w zamyślenie! Za często! Za! Za! Za często! Tak uważa Seba,ale on nie potrafi nic z tym zrobić,gdyż to jest cecha typowego marzyciela,jakim on jest. Czuł coś przyjemnego. Nie dało się tego nazwać. Coś czego nie zaznał. Chwila,już ta kiedyś czuł...kilka lat temu. Ale nie potrafił tego określić. Motylki w brzuchu i przejemne ciepło. Czy powinien iść do medyka? Cze jest na to lek? Czy to jego uczucia płatają mu figle? Czy on ma omamy?Nieee.....too nieee omamy. Chyba się zakochał w NIEJ. Tej przed nim. W tej Ingrid. Tylko jak rozpoznać miłość? Może ją po prostu lubi? On nie ma pojęcia.
Powrót do góry Go down
Ingrid




Posts : 466

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 01, 2015 11:06 am

Klacz uśmiechnęła się do niego ciepło i odpowiedziała miłym głosem: To tak, jak ja.-powiedziała krótko. Po chwili ogier zadał jej pytanie, na które od razu znała odpowiedz. Tak, bardzo lubię źrebaki, i chciałabym mieć.-powiedziała bez zastanowienia. Kiedy na niego patrzyła czuła motylki w brzuchu. CZY TO ZNACZY ŻE COŚ DO NIEGO CZUJĘ? Chyba...TAK! Przecież mu tego nie powiem..-pomyślała, i spojrzała na ogiera. Nie wiedziała co ma zrobić, powiedzieć mu czy raczej nie? Jak mu powiedzie to przecież może ją wyśmiać? Ale z drugiej strony może on to czuje to samo? Nie wiedziała co zrobić, jak dalej począć.. Zostało jej tyko patrzenie na niego i czekanie na jego ruch..
Powrót do góry Go down
Sebastianek

Sebastianek


Posts : 150
Age : 23

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 01, 2015 12:54 pm

Sebastian uśmiechnął się do Ingrid ciepło. Ja też bym chciał mieć źrebięta. Po prostu marzę o rodzinie. Mówiłem ci już,ze jestem marzycielem? Sebastian przy tych słowach szeroko się uśmiechał.Doskonale wiedział,że jeszcze nie móiwl Ingrid o tym,że jest marzycielem.Gdy tak patrzył na Ingrid był pewny,że coś do niej czuł. Tylko nie wiedział co dokładnie. Nie powiesz jej tego. Dlaczego mi rozkazujesz mózgu? Dlaczego ty w ogóle do mnie mówisz? To jakiś żart? Przestań! Sebastian siłował się z własnymi myślami. Czy to nie jest głupie? Jest i to jeszcze jak. Przynajmniej tak myślał Seba i ta myśl go nie opuszcza. I się stało. Ten o to ogier zaczął grzebać kopytem w ziemi. Czy ktoś pamięta co to znaczy?! Znów się zamyślił. Ciągle tylko te zamyślenia. To teraz towje pytanie.
Ogier w końcu się odezwał. Obdarzył Ingrid uśmiechem. I przestał być zamyślony. Czekał na reakcję Ingrid. On sam już nie miał nic do powiedzenia.
Powrót do góry Go down
Ingrid




Posts : 466

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 01, 2015 1:08 pm

Klacz uśmiechnęła się, gdy usłyszała słowa Sebastiana. Ucieszyła się gdy, powiedział jej że chce mieć rodzinę, bo przecież ona też chciała mieć, ale z nim. Nie, nie wiedziałam o tym.-uśmiechnęła się miło, a jej oczy lśniły jak tysiące gwiazd. Hmm moje pytanie.. -przez chwile myślała nad pytaniem które chce mu zadać, ale nie wiedziała jakie. E tam.. może po prostu mu powiem,że mi się podoba i że coś do niego czuje, jak będzie się śmiał to trudno.. -pomyślała i wzięła wdech i wydech. Postanowiła wsiąść się w garść i mu to powiedzieć: Podobasz mi się.. I chyba cie kocham .-powiedziała uśmiechając się do niego. A co do pytania to, co o mnie myślisz..-zapytała chcąc koniecznie zmienić temat.
Powrót do góry Go down
Sebastianek

Sebastianek


Posts : 150
Age : 23

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 01, 2015 8:07 pm

Sebastian stanął jak wryty. Nie potrafił wydobyć z siebię słowa. Czy ona powiedziała właśnie "podobasz mi się"? Seba nie wiedział co ma powiedzieć,więc nie mówił nic. Patrzył w pczy Ingrid. Nie mógł przestać się na nią patrzeć. Po chwili zadała mu pytanie "Co o mnie myślisz?".
Sebastian westchnął i postanowił odpowiedzieć:
A więc. Podobasz mi się. Uważam,że jesteś bardzo fajna i bardzo miła. Bardzo cię lubię i sądzę,że jesteś bardzo..nooo...ładna. O tym ,że jest ładna Seba nie miał mówić,ale się nie powstrzymał. A ty co o mnie myślisz? Sebastianek popatrzył na nią maślanymi oczami. Ponownie spojrzał jej w oczy. Uważał ,że są bardzo ładne. Mógł na nie patrzeć godzinami.Piękne masz oczy. Sebastian ugryzł się w język,ale za późno. Powiedział co wiedział! Sebastian nabijał się sam z siebie.
Powrót do góry Go down
Ingrid




Posts : 466

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 01, 2015 8:48 pm

Patrzyła na ogiera ze strachem w oczach, chciała już stamtąd zwiać jak najszybciej, ale coś w głębi jej duszy ją powstrzymywało. Zrobiło jej się odrobinę głupio, może dlatego że zbyt pochopnie podejmuje decyzje, właśnie w takich sprawach. Słysząc jego słowa, zarumieniła się i uznała że jednak nie żałuje decyzji o powiedzeniu mu prawdy.Oh.. dziękuje.-powiedziała miłym głosem, a jej oczka znów zabłyszczały. Ja sądzę że jesteś bardzo przystojny, miły,fajny i w ogóle..-dodała, uśmiechając się do niego. Tak strasznie chciała go za partnera, ale może kiedy indziej mu to powie. Ah.. jakie komplementy.. dziękuje bardzo.-uśmiechała się. Bardzo lubiła dostawać komplementy.
Powrót do góry Go down
Sebastianek

Sebastianek


Posts : 150
Age : 23

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 01, 2015 9:12 pm

Dziękuję. Sebastian uśmiechnął się do Ingrid. Nie miał wątpliwości,że się w niej zakochał. Chyba cię kocham. Seba był pewien,że zrobił głupstwo. Chciał wiać i nigdy nie wracać. Co ona może sobie teraz myśleć. Szybko chciał zmienić temat,ale brakowało mu pomysłów. Zrezygnował i czekał na rozwój sytuacji. Zwiesił łeb. Nie potrafił patrzeć na Ingrid. Nie chciał poznać jej uczuć. Chyba... Oczy mu zalśniły łzami. Łzami..takimi...łzami zagubienia. Seba nie wiedział co ze sobą począć. Nie potrafił walczyć z uczuciami.Popatrzył na Ingrid,gdyż nie potrafił za długo wytrzymywać bez jej widoku. Tracił panowanie nad swoimi myślami. Jego serce krzyczało: Kochasz ją! Kochasz ją!
To dziwne. Ale on niemal słyszał,ajk jego serce mówi.
Powrót do góry Go down
Ingrid




Posts : 466

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 01, 2015 9:38 pm

Ingrid patrzyła na niego swoimi, jak on to powiedział ''pięknymi oczami''. Obserwowała go, i to jej wystarczało. Kiedy usłyszała jego słowa była cała happy.Oczywiście z całego serca odwzajemniała to uczucie. Uśmiechnęła się i dalej go obserwowała, widziała jego zakłopotanie, choć ona także się tak czuła. Podeszła spokojnie do niego, spojrzała mu w oczy i wyszeptała do jego ucha: Ja ciebie też-Sama nie potrafiła określić swojego szczęścia. Kochała go, i chciała być jak najbliżej swojego ukochanego. Spojrzała na niego jeszcze raz i przytuliła się do niego jak najmocniej.
Powrót do góry Go down
Sebastianek

Sebastianek


Posts : 150
Age : 23

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimePon Lis 02, 2015 7:32 am

Seba jak tylko usłyszał odpowiedź Ingrid,to był najszczęśliwszym ogierem na całym świecie. A kiedy odczuwał to szczęście poczuł,że Ingrid się do niego przytula. Sebastian lekko się zdziwił,ale zdziwienie odstawił na bok. Też przycisnął się do Ingrid i tak się przytulali przez jakiś dłuższy czas. Sebastian...on...nie potrafił określić swojego szczęścia. Nawet nie wiesz jaki jestem teraz szczęśliwy.. Powiedział to bez najmniejszego zastanowienia. Miał coś czego mu brakowało przez parę razy..miał miłość. Sam kochał i miłość dostawał. To był najlepszy dzień w jego życiu.Bardzo to cenił. I cenił swoją ukochaną,bo nie zawsze miłość ,którą dajesz jest odwzajemniona. A ta jest. Seba się zastanawiał co zrobi jak będzie musiał iść od Ingrid. Zwariuję chyba wtedy. -Pomyślał.
Sebastian nie chciał się ruszyć. Nie miał takiego zamiaru. Nie chciał nigdzie iść...tylko być TU.
Powrót do góry Go down
Ingrid




Posts : 466

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimePon Lis 02, 2015 7:46 am

//Jaki fajny post *.*

Ingrid wtulała się w swojego ukochanego, a kiedy ten także się do niej przytulił czuła nie wiarygodne szczęście. Czuła że jest chociaż raz w życiu dla kogoś potrzebna, ma dla kogo żyć...
Był jej słońcem, które oświetlało mu drogę. I znalazła do najwspanialszego ogiera pod słońcem..
Wiedziała że jest to ten jedyny, na którego czekała cały życie. Słysząc jego słowa, najchętniej skakałaby ze szczęścia, ale opanowała całe emocje, choć na jej pysku był wielki i promienny uśmiech. Wiem, ja także jestem szczęśliwa, kiedy jestem przy tobie..-wyszeptała mu do ucha.
Powoli i delikatnie przejechała chrapami po jego długiej i umięśnionej szyi. W jej głowie zbierała się burza myśli, na których można powiedzieć nie znała odpowiedzi:A co z źrebakami, jeśli chce i ja też to powinniśmy mieć-myślała, stojąc wtulona w swojego ukochanego..
Powrót do góry Go down
Sebastianek

Sebastianek


Posts : 150
Age : 23

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimePon Lis 02, 2015 8:24 am

//Taaa..źrebaki,ale Ingrid za 10 dni ma ruję dopiero,to jeszcze trochę.

Seba wsadził łeb w grzywę Ingrid. Miał ochotę się śmiać ze swojego szczęścia. Wpadł na pewien pomysł. Może pójdziemy w bardziej..ładne miejsce? Seba uśmiechnął się do Ingrid. Wolał być z nią w ładniejszym miejscu. Tu też było ładnie,ale wolał coś bardziej...romantycznego. Przecież nie powiem jej ,że chodzi mi o romantyczne miejsce. Odsunął się na chwilę od Ingrid. Musiał popatrzeć jej w oczy. Nie mogę się napatrzeć na twoje oczy. Seba nie wstydził się już swojego uczucia,ale wolał...wolał zachować jeszcze ostrożność. Nie mówił jej wszystkiego. Po kilku minutach patrzenia na oczy Ingrid,znów się w nią wtulił. Zastanawiał się czy Ingrid zgodzi się pójść z nim gdzie indziej. Ale przestał się nad tym zastanawiać. Miał teraz pustkę w głowie. Skupił się teraz na tym co widzi i na tym co czuje,chociaż za pracę tego wszystkiego odpowiada głowa.
Powrót do góry Go down
Ingrid




Posts : 466

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimePon Lis 02, 2015 12:16 pm

//Spoko, mam eliksir

Uśmiechnęła się do niego i skinęła głową. Tak, pewnie że możemy iść, ale gdzie na przykład?-zapytała. Zakochała się w jego uśmiechu, Seba był jej natchnieniem, jej życiem, bez którego ona jest niczym. Kochała go, i chciała mu to jak najbardziej okazywać. Nawet kiedy do niej mówił, jego głos brzmiał jak najpiękniejsze pieśni. Zatrzepotała swoimi długimi rzęsami, kiedy dostała kolejny komplement. Znów się do niej przytulił, a ona znów wyszeptała mu do ucha, Kocham Cię.-powiedziała. Przejechała delikatnie wzdłuż jego szyi i zaczęła podgryzać kłąb, chcą go rozluźnić.
Powrót do góry Go down
Sebastianek

Sebastianek


Posts : 150
Age : 23

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimePon Lis 02, 2015 12:29 pm

//Uuu..to fajno. XD

Wiesz co..nie mam pojęcia. Nie zwiedziłem jeszcze terenów. A może ty jakieś znasz? Sebastian zamyślił się,nie znał fajnych miejsc. Miał nadzieję,że Ingrid coś zaproponuje. On nie miał pojęcia gdzie mogliby iść. Ingrid powiedziała mu "Kocham cię". Seba od razu zareagował odpowiedzią Ja ciebie też. Sebastian westchnął. Wiesz,że bez ciebie byłbym wiecznie pogrążony w smutku? Czuł,że Ingrid jest jego światełkiem,który oświetla mu życie. Tak czuł. Dokładnie tak. Uśmiechnął się do niej. Chciał by ona też się uśmiechała. Wtedy jej oczy są ładniejsze. Uważał,że oczy klaczy są przepiękne i od tego zdania nie odstąpi.
Powrót do góry Go down
Ingrid




Posts : 466

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimePon Lis 02, 2015 12:43 pm

//może w każdej chwili go wypić

Hmm.. Klacz chwilę zastanawiała się nad jakimś ładnym miejscu. Ah.. nie mam pojęcia, może po prostu pójdziemy się przejść? I na pewno znajdziemy jakiś ładne miejsce..-zaproponowała, a jej grzywa delikatnie powiewała na wietrze. Słysząc jego słowa klacz spojrzała na niego i nie zastanawiając się, pocałowała go delikatnie i namiętnie.Po chwili znów usłyszała jego piękny głos i oczywiście słowa, które bardzo dotknęły Ingrid. Była za razem najszczęśliwszą klaczą na wyspie, ale jednak takie piękne i miłe słowa odrobinę ją wzruszyły.. Moje życie odzyskało sens, mam dla kogo żyć.-powiedziała a jej oczy wyroniły jedną łzę, która świeciła się w słońcu. Po chwili znów się do niego przytuliła.
Powrót do góry Go down
Sebastianek

Sebastianek


Posts : 150
Age : 23

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimePon Lis 02, 2015 4:41 pm

//Hue,hue. Kiedy zamierzamy pokryć Ingrid? XD

Sebastian, słysząc pytanie Ingrid odpowiedział bez wachania. Zgoda. Seba uśmiechnął się do Ingrid. Wtulił się w nią.Klacz pocałowała go, następnie Ingrid powiedziała mu "Moje życie odzyskało sens, mam dla kogo żyć".
Sebastianek gdy to usłyszał,był przeszczęśliwy. Zobaczył na łbie Ingrid małą łze,a potem poczuł jak się w noego wtula. Ej,skąd ta łza? Mam nadzieję,że ze szczęścia. Seba sądził,że raczej ze szczęścia,ale jeśli ze smutku,to konieczbie chciał ją pocieszyć... Popatrzył jej w oczy. Kocham cię.
Sebastian czuł tę miłość całym sercem. Całym ciałem i całą duszą.
Powrót do góry Go down
Ingrid




Posts : 466

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimePon Lis 02, 2015 6:05 pm

//Mogę nawet teraz to wypić Ale to od Seby zależy

Klacz przytulała się do niego, i cicho szlochała. Oczywiście, że przez szczęście.-odpowiedziała, i otarła łzy z pyska. Seba był jej słońcem, jej gwiazdami, które świeciły każdej nocy. Czuła, że jest przy nim bezpieczna i że nic jej nie grozi. Kiedy powiedział do niej ''kocham cię'' Ingrid najchętniej rozbeczała się jak źrebie które zgubiło swoją matkę, jednak powstrzymała się. Wzięła głęboki wdech i wydech, jej oczy wypełniły łzy. Odpowiedziała do niego miękkim głosem i uśmiechem:Ja ciebie też .. Przytuliła się i po kryjomu wypiła eliksir na płodność.
Powrót do góry Go down
Sebastianek

Sebastianek


Posts : 150
Age : 23

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimePon Lis 02, 2015 7:06 pm

//Jakby to powiedzieć...YOLO. Dawaj,kryjemy.

Chciałabyś mieć źrebięta? Seba bardzo się wstydził tego pytania,ale musiał je zadać. On bardzo chciał dawać więcej miłości. Pocałował delikatnie Ingrid w pysk. Nigdy tego nie robił. W sensie nigdy on nie zaczynał pocałunku. Zamrygał oczętami. W nich pojawiły się malutkie iskierki. Popatrzył Ingrid w oczy. On ponownie zamrugał..iskierki zniknęły. Grzywa zleciała mu na oczy,więc ją zdmuchnął. Westchnął. Włożył pysk w grzywę klaczy. Bardzo lubił to robić. Narysował obrazek. Przedstawiał on dwa konie i...miłość. Ten obrazek udał mu się wyjątkowo dobrze.
Powrót do góry Go down
Ingrid




Posts : 466

Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitimePon Lis 02, 2015 7:28 pm

// haha oki Jak ona to wypiła to wiesz jakby miała znów ruje.

Pewnie że tak.-odpowiedziała, z uśmiechem. Z jej oczu całkowicie zniknęły łzy. Znów stała sie uśmiechnięta i radosna. A ty?-zapytała z nutką ciekawości. Kiedy pocałował ją w pysk, klacz przymknęła oczy ze szczęścia. Było jej z nim tak dobrze. Zobaczyła jego obrazek, serce zaczęło bić jej szybciej, sama nie potrafiła tego odpisać, tego szczęścia, które się jej przytrafiło. Dotknęła jego szyi i delikatnie przejechała po niej chrapami. Następnie lekko podgryzała kłąb, czekając na jego dalszą reakcje.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Morskie Oczko - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morskie Oczko   Morskie Oczko - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Morskie Oczko
Powrót do góry 
Strona 2 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Stado Halnego Wiatru :: Terytoria :: Góry élevé-
Skocz do: