Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Informacje o zebraniach

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Arcana




Posts : 555

Informacje o zebraniach Empty
PisanieTemat: Informacje o zebraniach   Informacje o zebraniach Icon_minitimePon Paź 26, 2015 7:22 pm

Tutaj będę rozdawała notki o każdym zgromadzeniu narodowym SHW. Proszę, aby zawsze się na nich pojawiać, bo nie będą częste i pewnie poza fabularne, tzn. jeśli jesteś już w trzech fabułach, nie musisz żadnej opuszczać, aby być na zebraniu.
Będą się one odbywały w Monterari, w Sali Zebrań.
Możecie sobie zacząć śledzić ten temat, żeby zawsze wiedzieć o zebraniu
Powrót do góry Go down
Arcana




Posts : 555

Informacje o zebraniach Empty
PisanieTemat: Re: Informacje o zebraniach   Informacje o zebraniach Icon_minitimeWto Paź 27, 2015 4:23 pm

Achtung!xxx
Pierwsze zebranie będzie w czwartek, tj... który to tam? 29X'15, of course Sala Zebrań.
Przydrepczcie na to zebranie, bo mam ogłoszenia parafialne i jeszcze potem zrobimy sobie obrady sejmu
Powrót do góry Go down
Arcana




Posts : 555

Informacje o zebraniach Empty
PisanieTemat: Re: Informacje o zebraniach   Informacje o zebraniach Icon_minitimeWto Lis 24, 2015 8:16 pm

Welcome Halni, otóż zarządzam pewne drobne zmiany!
Zróbcie sobie małe zebranko w sprawie mojej śmierci i nowej władzy w SHW w Sali Zebrań i wybierzcie nowego króla.

A i jeszcze przydałby się ktoś kto zastąpi Aphrodite mamę. Jak nikt się nie zgłosi to mogę ja zaoferować do tego Mystique, ale to jeżeli Aph wyrazi zgodę.
Powrót do góry Go down
Ingrid




Posts : 466

Informacje o zebraniach Empty
PisanieTemat: Re: Informacje o zebraniach   Informacje o zebraniach Icon_minitimeSob Cze 11, 2016 4:48 pm

Odbędzie się zebranie w sprawie nowego władcy. Oczywiście nie obędzie się bez dyskusji na temat wojny i poszukiwań nowego namiestnika. Proszę się zjawić to na prawdę pilne.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Informacje o zebraniach Empty
PisanieTemat: Re: Informacje o zebraniach   Informacje o zebraniach Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Informacje o zebraniach
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Stado Halnego Wiatru :: Sprawy SHW-
Skocz do: