Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 nieobecności.

Go down 
+18
Arabia
Medaglia d'Oro
Polemos
Sebastianek
Espilce
Astra
Immitis
Tenebris
Fiin
Czarny Książę
Mianka
Aliolia
Ellie
Ondunurmann
Kishan
Solveig
Biały Wilk
Rossuwa
22 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Medaglia d'Oro




Posts : 42

nieobecności. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieobecności.   nieobecności. - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 10, 2016 8:37 pm

Będę się pojawiać niestety rzadziej bo mam przygotowanie do egzaminu. Najczęściej będę we wtorki wieczorem, piątki i niedziele
Powrót do góry Go down
Arabia

Arabia


Posts : 116

nieobecności. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieobecności.   nieobecności. - Page 2 Icon_minitimePią Lut 12, 2016 10:44 am

ja z kolei wyjeżdżam z tatą do Kołobrzegu, od jutra do soboty w przyszły tydzień. Czyli 13.02-20.02.
Potem już będę
Powrót do góry Go down
Medaglia d'Oro




Posts : 42

nieobecności. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieobecności.   nieobecności. - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 18, 2016 11:05 pm

Proszę o usunięcie konta. Niestety brak czasu mnie zabija.
Powrót do góry Go down
Flover

Flover


Posts : 274

nieobecności. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieobecności.   nieobecności. - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 28, 2016 6:40 pm

Mniejsza aktywność przez ok. 2 tyg.
Powód: Nauka. Tyle, że ledwo łączę koniec z końcem. + testy, konkursy, wycieczki.

EDIT; chyba do końca marca.


Ostatnio zmieniony przez Flover dnia Pią Mar 18, 2016 8:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://envelope.forumpolish.com
Erenszkigal

Erenszkigal


Posts : 1087

nieobecności. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieobecności.   nieobecności. - Page 2 Icon_minitimeSro Mar 09, 2016 10:04 am

Juz od pewnego czasu mnie nie ma... Jestem w szpitalu, byc moze jutro lub w piatek wroce.
Powrót do góry Go down
Nifra

Nifra


Posts : 27

nieobecności. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieobecności.   nieobecności. - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 09, 2016 1:58 pm

ja też niestety nie mogę wchodzić NAUKA, NAUKA, NO I SZKOŁA xD
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

nieobecności. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieobecności.   nieobecności. - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 30, 2016 9:13 am

Od dzisiaj od 22 (idę wcześniej spać) do niedzieli wieczorem (nadrobię wszystkie zaległe odpisy).
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

nieobecności. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieobecności.   nieobecności. - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 19, 2016 6:43 pm

Od czwartku do niedzieli.
Powrót do góry Go down
Kaishi

Kaishi


Posts : 20
Age : 24

nieobecności. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieobecności.   nieobecności. - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 13, 2016 12:51 pm

Od: 14.08
Do: 27.08
Powód: Obóz
Powrót do góry Go down
Espilce

Espilce


Posts : 479

nieobecności. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieobecności.   nieobecności. - Page 2 Icon_minitimePon Sie 22, 2016 9:57 pm

Od: piątek, 26 sierpnia
Do: niedziela, 11 września
Powód: wyjazd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





nieobecności. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: nieobecności.   nieobecności. - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
nieobecności.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Wszystko o Saffrin :: Strefa użytkowników :: Od administracji-
Skocz do: