Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*

Go down 
+10
Sanguinema
Mefisto
Solveig
Nyks
Kishan
Risuerto Vrangr de Puerto
Sebastianek
Vitalia
Biały Wilk
Azazel
14 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimeNie Gru 13, 2015 4:13 pm


*DD* Design xD
Otóż zostałem zdopingowana by otwierać, więc otwieram, a co mi tam!
Prace rysowane są przeze mnie, nie używam line artów. Tworze avki, w sumie w rożnym stylu, raczej nie realistycznym. Bardziej takie frywolne szkice. Także... zamawiajcie, ja poćwiczę, wy dostaniecie konika swoich marzeń :p .
Przykłady:
Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* 16liof5
Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* 2039413834566b23893107b
* cii, wiem, że to nie koń. Ale hej, w bajkowym stylu też potrafię xp


Ostatnio zmieniony przez Azazel dnia Nie Gru 13, 2015 11:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Biały Wilk

Biały Wilk


Posts : 147
Age : 25

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimeNie Gru 13, 2015 6:33 pm

To ja, ja chcę pierwsza. (ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧
Proszę o narysowanie Wilczydła, w skrócie- chuda albinoska o przekrwionych błękitnych oczach z brzydką blizną zaczynającą się tuż nad prawym nozdrzem, przebiegającą między oczami i kończącą się niewiele ponad lewym okiem. I jeszcze link do karciochy, jakby coś było niejasne. ^^
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimeNie Gru 13, 2015 6:36 pm

Oki, doki. Za chwile się za nią zabiorę . Jakiś konkretny styl czy freestajla mam nawalać? xD
Powrót do góry Go down
Biały Wilk

Biały Wilk


Posts : 147
Age : 25

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimeNie Gru 13, 2015 8:29 pm

Jak ci wygodniej. Może być freestajl. :'D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimeNie Gru 13, 2015 9:45 pm

No, więc siwa, umięśniona i ma dużo blizn na szyi, pysku i uszach. Styl może być taki jaki teraz Ty masz na awku. Z góry dzięki.... To dla Vit
#Vitalia
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimeNie Gru 13, 2015 9:46 pm

Ołki, dołki.
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimePon Gru 14, 2015 4:49 pm

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* 2q2o9hz
Cirilla or Gerald or Biały Wilk. ^v^
Zabieram się teraz za Vit ^^
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimeSro Gru 16, 2015 8:57 am

Miałam zawał w uczelni. Dziś już dostaniesz prace, Vit ^ ^"
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimeSro Gru 16, 2015 4:40 pm

oki to czekam
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimeCzw Gru 17, 2015 6:56 pm

Vis.
Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Mm74ft
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimeCzw Gru 17, 2015 6:57 pm

Jezu, śliczny... Biorę! Weź w nagrodę 5 rubinów.
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimeCzw Gru 17, 2015 6:59 pm

Cieszę się, że się podoba.
Powrót do góry Go down
Sebastianek

Sebastianek


Posts : 150
Age : 23

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimeCzw Gru 17, 2015 7:41 pm

Zamawiam!

Proszę o chudego, ale umięśnienego lipicana, o karej maści. Na pysku jakieś blizny i rany. Oczy lekko czerwone. Sierść miejscowo pozlepiana krwią. Jednak pomimo tych "tatuaży", błagam aby konik wyglądał przystojnie i ładnie, bo...tak chcę. Bujna i długa grzywa, ale równa.

Ps. Ładnie rysujesz
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimeCzw Gru 17, 2015 7:42 pm

Jakiś taki nie lipicański ten lipican. Ale jasne, pogram trochę i narysuje jeszcze dzisiaj. :p
Ps. Dzięki xD
Powrót do góry Go down
Sebastianek

Sebastianek


Posts : 150
Age : 23

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimeCzw Gru 17, 2015 7:45 pm

Nie lipicański? Bo to wyjątkowy lipican. Kare występują rzadko. I to kest fajne... Yeh.

Btw.Tak szybko? Wow. W porónaniu z ross, wow!! Fajnie!
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimeCzw Gru 17, 2015 7:46 pm

Nie zajmuje mi to dużo czasu, bo to jak takie szkice 15-20 minutowe jak dla mnie :D. Jakaś mimika szczególna?
Powrót do góry Go down
Sebastianek

Sebastianek


Posts : 150
Age : 23

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimeCzw Gru 17, 2015 7:47 pm

Mimika? Jakaś minka pewna siebie...jakby ogier był po triumfie, czy coś w tym stylu.
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimeCzw Gru 17, 2015 7:49 pm

Oki doki.
Powrót do góry Go down
Risuerto Vrangr de Puerto

Risuerto Vrangr de Puerto


Posts : 40

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimeCzw Gru 17, 2015 7:58 pm

Chciałabym prosić o ava dla Risa, jest on cały czarny z łysinką na "czole". najlepiej, żeby był złośliwie uśmiechnięty, albo coś w tym rodzaju. Tło może jakieś mroczne i ciemne.
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimeCzw Gru 17, 2015 7:59 pm

jasne ^^
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimeCzw Gru 17, 2015 8:56 pm

Seba,
Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* 2e16a82
Powrót do góry Go down
Kishan




Posts : 273

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimeSob Gru 19, 2015 9:35 am

Skoro już takj wesoło zamawiamy, to j a poproszę dla Kishanka:
Rasa Kathiawari, ale tym się nie musisz wzorować (tych uszu bardzo zakrzywionych nie rób :)) kary ogier bez odmian, umięśniony, długa szyja, grzywa bardzo ciemna, lekko poskręcana. I jeszcze złociste oczyska.
Co do mimiki - możesz spróbować jakoś oddać... ironiczny wyraz pyska?
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimeSob Gru 19, 2015 2:07 pm

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* 2zr3im8
Risuerto Vrangr de Puerto
Powrót do góry Go down
Risuerto Vrangr de Puerto

Risuerto Vrangr de Puerto


Posts : 40

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimeSob Gru 19, 2015 2:08 pm

Jeju to jest Megasuperpieknefantastynczecudo! Dzięki dzięki dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitimeSob Gru 19, 2015 2:09 pm

Ah proszę, nie wiedziałam czy chcesz łysinę przez cały pysk czy nie :p
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Empty
PisanieTemat: Re: Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*   Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD* Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Avatary, avatary! Świeze podobizny! *DD*
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pustynne avatary Arabii. ZAPRASZAM!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Off Topic :: Avatarnie-
Skocz do: