Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mysticzne Paćkajki

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Guest
Gość




Mysticzne Paćkajki Empty
PisanieTemat: Mysticzne Paćkajki   Mysticzne Paćkajki Icon_minitimePią Gru 25, 2015 2:03 pm

WELCOME BROS AND SIS!

No więc tak... Ostatnio otrzymałam takie urokliwe urządzonko do paćkania grafiki, więc ani to będzie piękne, ani pomysłowe. Na pewno czekają mnie miesiące praktyki, ale jeżeli ktoś miałby ochotę np. w oczekiwaniu na av od Ross albo Zozolka "przywdziać" jakiś obrazek, to zapraszam. Oczywiście, nie czujcie się w żaden sposób zobowiązani do ustawiania tych obrazków gdziekolwiek XD





Jedno...


Mysticzne Paćkajki 2zp1gs6
Powrót do góry Go down
Lunara

Lunara


Posts : 76
Age : 23

Mysticzne Paćkajki Empty
PisanieTemat: Re: Mysticzne Paćkajki   Mysticzne Paćkajki Icon_minitimeCzw Sty 28, 2016 7:29 pm

To może ja? Wzoruj się opisem z KP i zdjęciem, które mam teraz.
Powrót do góry Go down
Aedion




Posts : 146

Mysticzne Paćkajki Empty
PisanieTemat: Re: Mysticzne Paćkajki   Mysticzne Paćkajki Icon_minitimeWto Lut 02, 2016 9:52 pm

Mysticzne Paćkajki 2638zrq
Powrót do góry Go down
Lunara

Lunara


Posts : 76
Age : 23

Mysticzne Paćkajki Empty
PisanieTemat: Re: Mysticzne Paćkajki   Mysticzne Paćkajki Icon_minitimeWto Lut 02, 2016 10:01 pm

Aedionku!!! Śliczne!!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mysticzne Paćkajki Empty
PisanieTemat: Re: Mysticzne Paćkajki   Mysticzne Paćkajki Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mysticzne Paćkajki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Off Topic :: Avatarnie-
Skocz do: