Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mała polana

Go down 
+10
Espilce
Polemos
Lunara
Erenszkigal
Kishan
Missandei
Boreasz
Immitis
Fiin
Flover
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Orlan

Orlan


Posts : 66

Mała polana - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Mała polana   Mała polana - Page 5 Icon_minitimeSob Lip 02, 2016 2:31 pm

Było już ciemno i w zasadzie moglibyśmy tu zostać.Przecież znając moje szczęście to dojdziemy na inną polanę, może przynajmniej trochę bardziej gęstą.No cóż, życie. Przeciągnąłem się.No to chodźmy.Podeszłem do Fauny, popatrzyłem na nią i ruszyłem przez polanę.Trawa nie była zbyt wysoka.I dobrze.Narino, Folantis...czy jak im tam.I wszyscy pozytywni bogowie, żeby tylko nie padał deszcz!Nie byłbym dobrym kapłanem...Prowqdząc Faunę spokojnym tępem opuściłem polanę

Z.T
//piszemy tutaj https://saffrin.forumpolish.com/t137p150-jeziorko-w-dzungli jak chcesz zaczynaj
Powrót do góry Go down
Fauna

Fauna


Posts : 34

Mała polana - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Mała polana   Mała polana - Page 5 Icon_minitimeSob Lip 02, 2016 10:45 pm

Zarzuciłam grzywą i spojrzałam na ogiera moje myśli zaatakował nagły spokój po prostu była pustka w mojej głowie kto wie jak mój los się potoczy. Po chwili jednak się uprzytomniłam i poszłam za ogierem-Błagam tylko, by nigdzie teraz i później nie padało wolę unikać złej pogody w takich spotkaniach-poprosiłam i westchnęła stawiając równo kopyta.
z/t
Powrót do góry Go down
 
Mała polana
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Górska polana
» Rdzawa polana
» Polana w dżungli
» Krzaczasta polana
» Mała oaza.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Stado Czarnej Krwi :: Terytoria :: Dżungla abîme-
Skocz do: