Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Created by d'Oro

Go down 
+4
Nyks
Ramsess
Lunara
Medaglia d'Oro
8 posters
AutorWiadomość
Medaglia d'Oro




Posts : 42

Created by d'Oro Empty
PisanieTemat: Created by d'Oro   Created by d'Oro Icon_minitimeWto Lut 02, 2016 8:31 pm

※ created by d'Oro ※

Witaj w mej avatarni, która otwiera dla Ciebie swe podwoje!
Przed Tobą jednak - kilka zasad, które nieprzestrzegane wyrzucą Cię w ciemną otchłań Czarnej Listy.
Przykładem pracy jest mój avek.

    po dwóch zamówieniach jest bezwzględny stop, a stop oznacza STOP, czyli zakaz zamawiania.
    szukam zdjęć i od razu je przerabiam, ale nie ma czegoś takiego jak tylko wyszukiwarka. Mogę też zmienić kolor oczu, grzywy, dodać blizny, pitu pitu, lecz zastrzegam, że to nie zawsze mi wychodzi.
    robię grafiki jedynie z realnych zdjęć i tylko w wymiarach 300x400, 300x300, natomiast bannery dopasowuję do szerokości forum.
    zakazuję zamazywania podpisu jak i wykorzystywania avków na innych forach.
    za moją pracę życzę sobie 1 szafir (lub co łaska), ponieważ zawsze dostajecie więcej niż jedną obrobioną pracę w miarę możliwości, a to zajmuje nieco mego czasu.
    coś w avku Ci się nie podoba? Powiedz! Mam to zawsze na warstwach więc zmienię (nawet poza kolejką!)
    proszę o dokładne wypełnienie formularza!
    dopisujecie hasło: medalion

ENJOY!

formularze

Kod:
[size=13][color=#990000]※[/color] avek?banner?komplet?:
[color=#990000]※[/color] opis obrazków/twoje zdjęcia:
[color=#990000]※[/color] napis duży:
[color=#990000]※[/color] dopisek:
[color=#990000]※[/color] inne:
[/size]

PS. Czasami są darmowe "kto pierwszy ten lepszy"! <:
Powrót do góry Go down
Medaglia d'Oro




Posts : 42

Created by d'Oro Empty
PisanieTemat: Re: Created by d'Oro   Created by d'Oro Icon_minitimeWto Lut 02, 2016 8:35 pm

kto pierwszy ten lepszy!

slot otwarty: 1 user!
stan: darmowy avatar!

WYPEŁNIJ SZYBKO (ale dokładnie!) FORMULARZ!
Powrót do góry Go down
Lunara

Lunara


Posts : 76
Age : 23

Created by d'Oro Empty
PisanieTemat: Re: Created by d'Oro   Created by d'Oro Icon_minitimeWto Lut 02, 2016 8:58 pm

avek?banner?komplet?:Av
opis obrazków/twoje zdjęcia:Siwa lub kremowa klaczka, bez oedmian. Drobny źrebak.  Resztę sobie wybierz. Tylko kolorystyka najleoiej pomarańczowa, ale nieobowiązkowe. Zmieniaj se tak jak chcesz. Najleoiej przeczytaj jej wygląd w KP. Albo nie. Proszę, o to wygląd z KP:
Lunara to malutka kruszynka, maści siwa jabłkowita. Jest chuda jak patyczek. Jej oczy błyszczą się jak małe, czarne rubinki. Pyszczek ma niezywkle drobny i wygląda prze uroczo. Całe jej ciałko jest zgrabne i ładniutkie. Na jej szyji i łbie wyrasta już krótka grzywka, kolorem przyominającą grafit. Na chudym ciałku Luny nie wiadać jeszcze najmniejszych mięśni, gdyż ona sama to jeszcze malutkie i słabe źrebię. napis duży:Lunara
dopisek:Uczennica słońca
inne:Brak


HASŁO:
Medalion
Powrót do góry Go down
Ramsess

Ramsess


Posts : 155

Created by d'Oro Empty
PisanieTemat: Re: Created by d'Oro   Created by d'Oro Icon_minitimeWto Lut 02, 2016 9:13 pm

opis obrazków/twoje zdjęcia:
※A więc opiszę go w skrócie. Jest to ogier Lipicano-Arab. Jest siwy, z czarną odmianą na chrapach, Czarnych nogach, grzywie i ogonie.
napis duży:
※Ramsess
dopisek:
※Słuchaj mego ryku!

HASŁO:

Medalion
Powrót do góry Go down
Medaglia d'Oro




Posts : 42

Created by d'Oro Empty
PisanieTemat: Re: Created by d'Oro   Created by d'Oro Icon_minitimeWto Lut 02, 2016 10:04 pm

wolne dwa miejsca w kolejce

Lunara
koszt: 0 rubinów
masz napisane w profilu, że postać ma powyżej roku, to już dość spory koń stąd brak źrebaka, tylko jest roczniak.


Created by d'Oro IZtp4LL
Kod:
http://i.imgur.com/iZtp4LL.png

Ramsess
koszt: 1 rubin (lub co łaska)
ciężko znaleźć takiego konia, fajne wyzwanie, mam nadzieję, że oczekiwania zostały spełnione.


Created by d'Oro KkiJOcm
Kod:
http://i.imgur.com/KkiJOcm.png

Created by d'Oro 9v9NiK6
Kod:
http://i.imgur.com/9v9NiK6.png
Powrót do góry Go down
Lunara

Lunara


Posts : 76
Age : 23

Created by d'Oro Empty
PisanieTemat: Re: Created by d'Oro   Created by d'Oro Icon_minitimeSro Lut 03, 2016 7:58 am

Av mi się podoba. Fajny bardzo. Dziękuję
Powrót do góry Go down
Ramsess

Ramsess


Posts : 155

Created by d'Oro Empty
PisanieTemat: Re: Created by d'Oro   Created by d'Oro Icon_minitimeSro Lut 03, 2016 8:00 am

Dziękuję! bardzo ładne! Płacę ten 1 rubin!
Powrót do góry Go down
Medaglia d'Oro




Posts : 42

Created by d'Oro Empty
PisanieTemat: Re: Created by d'Oro   Created by d'Oro Icon_minitimeSob Lut 06, 2016 10:28 pm

※ Erenszkigal
※ prezent!

Created by d'Oro 8y2ZeTe
Kod:
http://i.imgur.com/8y2ZeTe.png
Powrót do góry Go down
Nyks

Nyks


Posts : 182

Created by d'Oro Empty
PisanieTemat: Re: Created by d'Oro   Created by d'Oro Icon_minitimeNie Lut 07, 2016 10:02 am

size=13] Avek!
opis obrazków/twoje zdjęcia: Zgrabna, siwa arabka. Najlepiej, żeby była w ruchu, aczkolwiek wiem, że takie trudno znaleźć. c:
napis duży: Nyks
dopisek: Taki, jak na obecnym avku. Jeśli jest zbyt długi, to przepraszam, ale bardzo mi się podoba i jest jednym z moich ulubionych.
inne: Owocnej pracy!
Hasło : medalion
[/size]
Powrót do góry Go down
Arcana




Posts : 555

Created by d'Oro Empty
PisanieTemat: Re: Created by d'Oro   Created by d'Oro Icon_minitimeNie Lut 07, 2016 2:05 pm

avek?banner?komplet?: Avatar
opis obrazków/twoje zdjęcia: Po prostu ładne zdjęcia konia bez uwzględnienia rasy, tylko żeby nie wyglądała arabsko. Maść kasztanowata/ ciemnokasztanowata, to już jak wyjdzie. c:
napis duży: Arcana
dopisek: There's East Wind coming.
inne: -

Hasło: Medalion
Powrót do góry Go down
Medaglia d'Oro




Posts : 42

Created by d'Oro Empty
PisanieTemat: Re: Created by d'Oro   Created by d'Oro Icon_minitimeNie Lut 07, 2016 4:25 pm

※ Nyks
※ jeśli bierzesz to 1 rubin lub co łaska
widziałam w ruchu, ale te które obrobiłam są tak śliczne, że aż szkoda było nie wykorzystać.

Created by d'Oro Rqjh651
Kod:
http://i.imgur.com/rqjh651.png

Created by d'Oro UshJmzG
Kod:
http://i.imgur.com/ushJmzG.png


※ Arcana - później, bo miałam teraz czas na jedno zamówienie
Powrót do góry Go down
Erenszkigal

Erenszkigal


Posts : 1087

Created by d'Oro Empty
PisanieTemat: Re: Created by d'Oro   Created by d'Oro Icon_minitimeNie Lut 07, 2016 4:44 pm

*daje hajs za "prezent", który o dziwo kosztował 3 rubiny* Znaj moją szczodrość, śmiertelniku.
Powrót do góry Go down
Nyks

Nyks


Posts : 182

Created by d'Oro Empty
PisanieTemat: Re: Created by d'Oro   Created by d'Oro Icon_minitimeNie Lut 07, 2016 4:45 pm

Odbieram i daję 2 rubinki. ^^ Dziękuję za piękne avki!
Powrót do góry Go down
Ramsess

Ramsess


Posts : 155

Created by d'Oro Empty
PisanieTemat: Re: Created by d'Oro   Created by d'Oro Icon_minitimeNie Lut 07, 2016 4:50 pm

avek?banner?komplet?:
[size=13]※ Ja zamawiam Avek
opis obrazków/twoje zdjęcia:
※ Maść skarogniada. Na pysku ma łatkę, oraz Na prawej przedniej i lewej tylnej nodze ma białe skarpetki, sięgające do pęcin
napis duży:
※Aphrodite
dopisek
※Wysoko jak honor

HASŁO: Medalion
Powrót do góry Go down
Medaglia d'Oro




Posts : 42

Created by d'Oro Empty
PisanieTemat: Re: Created by d'Oro   Created by d'Oro Icon_minitimeNie Lut 07, 2016 7:52 pm

※ Arcana
※ co łaska
Created by d'Oro IUBsTGp
Kod:
http://i.imgur.com/iUBsTGp.png

※ Aphrodite
※ co łaska
Created by d'Oro ZMD4EDU
Kod:
http://i.imgur.com/ZMD4EDU.png
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Created by d'Oro Empty
PisanieTemat: Re: Created by d'Oro   Created by d'Oro Icon_minitimeNie Lut 07, 2016 8:05 pm

Dziękuję bardzo Oczywiście płacę
Powrót do góry Go down
Arcana




Posts : 555

Created by d'Oro Empty
PisanieTemat: Re: Created by d'Oro   Created by d'Oro Icon_minitimeNie Lut 07, 2016 8:10 pm

Ja również bierę, bardzo mi się podoba. Jeden rubinek? c;
Powrót do góry Go down
Eshgo

Eshgo


Posts : 42

Created by d'Oro Empty
PisanieTemat: Re: Created by d'Oro   Created by d'Oro Icon_minitimeNie Lut 07, 2016 9:23 pm

avek?banner?komplet?: Avatar
opis obrazków/twoje zdjęcia: Eshgo jest mały, ale wolałabym takie zdjęcie ze starszym koniem. W sensie można go wziąć za źreba, ale niekoniecznie. Jeśli wiesz o co chodzi, a jak nie to taki roczny koń. Maść kara, ewentualnie biała odmiana na psyku, ale to też niekoniecznie. Oczy błękitne.
napis duży: Eshgo
dopisek: Mais vous n'aurez pas ma liberté de penser
inne: -


hasło: medalion
Powrót do góry Go down
Medaglia d'Oro




Posts : 42

Created by d'Oro Empty
PisanieTemat: Re: Created by d'Oro   Created by d'Oro Icon_minitimeNie Lut 07, 2016 9:36 pm

※ Eshgo
※ co łaska
※ nie wiem czy o to Ci chodziło, bo znalazłam go przed opisem.
Created by d'Oro OWajTSa
Kod:
http://i.imgur.com/OWajTSa.png
Powrót do góry Go down
Eshgo

Eshgo


Posts : 42

Created by d'Oro Empty
PisanieTemat: Re: Created by d'Oro   Created by d'Oro Icon_minitimeNie Lut 07, 2016 9:46 pm

O to, podoba mi się Masz tu rubina.
Powrót do góry Go down
Lumen

Lumen


Posts : 47
Age : 24

Created by d'Oro Empty
PisanieTemat: Re: Created by d'Oro   Created by d'Oro Icon_minitimeNie Cze 26, 2016 7:28 pm

[size=13] avek?banner?komplet?:Avek:-)
opis obrazków/twoje zdjęcia:Lumm to jabłkowita klacz(prawie siwa)z białą grzywą.Ma czarne oczy.Jeśli potrzebujesz więcej informacji to zawsze jest kp.
napis duży:Lumen
dopisek:Światło nocy...
inne:Jeśli to nie problem to wolałabym aby Lumm nie miała kantarów itp.
HASŁO:medalion
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Created by d'Oro Empty
PisanieTemat: Re: Created by d'Oro   Created by d'Oro Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Created by d'Oro
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Off Topic :: Avatarnie-
Skocz do: