Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Aż ileż masz lat? A ile grasz?

Go down 
+2
Polemos
Biały Wilk
6 posters
AutorWiadomość
Medaglia d'Oro




Posts : 42

Aż ileż masz lat? A ile grasz? Empty
PisanieTemat: Aż ileż masz lat? A ile grasz?   Aż ileż masz lat? A ile grasz? Icon_minitimePią Lut 05, 2016 4:13 pm

Na każdym pbf powstają tematy, żeby powiedzieć coś o sobie
Na pierwszym ogniu może powiecie... ile macie lat i jak długo trwa Wasza przygoda z PBF?

Powrót do góry Go down
Medaglia d'Oro




Posts : 42

Aż ileż masz lat? A ile grasz? Empty
PisanieTemat: Re: Aż ileż masz lat? A ile grasz?   Aż ileż masz lat? A ile grasz? Icon_minitimePią Lut 05, 2016 5:13 pm

No dobra, powiem że mam wkrótce 21 i gram od ośmiu lat, czyli w sumie od wejścia for pbf do Polski...
Powrót do góry Go down
Biały Wilk

Biały Wilk


Posts : 147
Age : 25

Aż ileż masz lat? A ile grasz? Empty
PisanieTemat: Re: Aż ileż masz lat? A ile grasz?   Aż ileż masz lat? A ile grasz? Icon_minitimePią Lut 05, 2016 7:03 pm

Mam rocznikowo 18, a na moim pierwszym forum pbf zarejestrowałam się 10 października 2011 roku. Dodam, że to było wilcze forum i nadal istnieje. Podzieliłabym się linkiem, ale trochę się wstydzę :'D Kiedyś grałam bardzo aktywnie (głównie na forach o kolorowych wilczkach), potem miałam rok-dwa przerwy i dopiero od wakacji znów zaczęłam się w to wciągać. c:
Powrót do góry Go down
Polemos

Polemos


Posts : 322

Aż ileż masz lat? A ile grasz? Empty
PisanieTemat: Re: Aż ileż masz lat? A ile grasz?   Aż ileż masz lat? A ile grasz? Icon_minitimePią Lut 05, 2016 8:13 pm

Pod koniec marca skończę 17 lat, na moim pierwszym forum zarejestrowałam się dokładnie 2 listopada 2012 roku. Podobnie jak w przypadku Białego Wilka, było to wilcze forum. Może nawet to samo, bo tamto też było o kolorowych wilkach (co z tego, że mój był biały :P). Potem pojawiały się kolejne fora tego typu, często kilka na raz, nierzadko na każdym miałam po kilka postaci. Po jakimś czasie się nimi nudziłam i miewałam parę miesięcy przerwy, po czym zaczynałam od początku.
Warto dodać, że dzięki jednemu z takich for zaczęłam jeździć konno, ale to już inna historia.
Powrót do góry Go down
Arabia

Arabia


Posts : 116

Aż ileż masz lat? A ile grasz? Empty
PisanieTemat: Re: Aż ileż masz lat? A ile grasz?   Aż ileż masz lat? A ile grasz? Icon_minitimePią Lut 12, 2016 12:11 pm

a ja z kolei najmłodsza, bo się zdziwicie, mam rocznikowo 11 lat (wiem, bez ort, jestem najlepsza z polaka, ale pisze to na telefonie, i średnio...), i zaczęłam z pbf'em jakoś 4 lata temu, na takim typu fantasy, po mojej kuzynce ;P
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Aż ileż masz lat? A ile grasz? Empty
PisanieTemat: Re: Aż ileż masz lat? A ile grasz?   Aż ileż masz lat? A ile grasz? Icon_minitimeSob Lut 13, 2016 12:26 am

Ja mam rocznikowo 17 lat i odkryłam tego typu formę gry jakieś 4-5 miesięcy temu. Więc nie mam aż tak dużego doświadczenia jak wy.
Powrót do góry Go down
Medaglia d'Oro




Posts : 42

Aż ileż masz lat? A ile grasz? Empty
PisanieTemat: Re: Aż ileż masz lat? A ile grasz?   Aż ileż masz lat? A ile grasz? Icon_minitimeSob Lut 13, 2016 12:39 pm

Arabia ja też byłam w Twoim wieku mniej więcej jak zaczynałam, miałam chyba 12...
dałabym Ci więcej
Powrót do góry Go down
Rossuwa

Rossuwa


Posts : 529

Aż ileż masz lat? A ile grasz? Empty
PisanieTemat: Re: Aż ileż masz lat? A ile grasz?   Aż ileż masz lat? A ile grasz? Icon_minitimeSob Lut 13, 2016 2:01 pm

Mam 14, rocznikowo 15, gram od wakacji 2015
Powrót do góry Go down
https://saffrin.forumpolish.com
Ramsess

Ramsess


Posts : 155

Aż ileż masz lat? A ile grasz? Empty
PisanieTemat: Re: Aż ileż masz lat? A ile grasz?   Aż ileż masz lat? A ile grasz? Icon_minitimeWto Cze 07, 2016 9:08 am

Mam 14, rocznikowo 15. Gram od 2015- a dokładnie dlatego, że Ross mnie w to wciągnęła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Aż ileż masz lat? A ile grasz? Empty
PisanieTemat: Re: Aż ileż masz lat? A ile grasz?   Aż ileż masz lat? A ile grasz? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Aż ileż masz lat? A ile grasz?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Off Topic :: Gry i zabawy-
Skocz do: