Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kłoda "most"

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Guest
Gość




Kłoda "most" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kłoda "most"   Kłoda "most" - Page 2 Icon_minitimePon Gru 28, 2015 7:07 pm

Dalla wyglądała na dobrą matkę, która dba o swoje źrebaki, dlatego byłem pewien, ze dobrze będzie się nią zajmować, jednak ja także miałem mieć zamiar towarzyszyć jej przy wychowywaniu Kory, przecież byłem jej ojcem..
Rana nie była za wielka, kostka trochę jej spucha, jednak Dalla dobrze się nią zajęła. Z racji tego, że klacz nie była medykiem, nie miała umiejętności na to, by do końca wyleczyć nogę. Na początku chciałem ją zaprowadzić do szpitala, jednak wiedziałem, że klaczka może nie dać rady, wiec postanowiłem, że ja przyprowadzę tu konia, który dobrze zadba o moją córkę. Pójdę bo medyka.-powiedziałem przejęty i odbiegłem szybko.

z.t
Powrót do góry Go down
Kora




Posts : 7

Kłoda "most" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kłoda "most"   Kłoda "most" - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 26, 2016 4:50 pm

Boli mnie bardzo i nie mogę wstać... Mówiąc to cały czas płakałam ale jednocześnie byłam szczęśliwa że rodzicom bardzo na mnie zależy i bardzo się o mnie troszczą. Po chwili poczułam małą ulgę dzięki temu że moja mama opatrzyła mi nogę. Byłam bardzo zmęczona i wystraszona więc położyłam się na trawie i czekałam aż ból ustąpi. Byłam zmęczona a więc starałam się usnąć.
Jeszcze chwilę czekałam aż mój tata zjawi się z lekarzem i przytuliłam się do mamy.Póżniej zasnęłam a ból na szczęście trochę ustąpił...
Powrót do góry Go down
 
Kłoda "most"
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Morskie Nimfy :: kk :: Słoneczne wybrzeże-
Skocz do: