Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Główny hol

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Aliolia

Aliolia


Posts : 208
Age : 20

Główny hol Empty
PisanieTemat: Główny hol   Główny hol Icon_minitimeNie Paź 18, 2015 1:45 am

Piękny, szeroki i bardzo akustyczny hol. Ma 10 kolumn, sufit jest ozdobiony muszlami i kawałkami surowego złota na środku w czymś w typie doniczki rośnie palma kokosowa. W dachu jest dziura specjalnie tak ułożona by w czasie deszczu padało tylko na palmę, pomieszczenie jest ciepłe i miło się w nim czuje
Powrót do góry Go down
Aliolia

Aliolia


Posts : 208
Age : 20

Główny hol Empty
PisanieTemat: Re: Główny hol   Główny hol Icon_minitimePią Paź 23, 2015 9:57 pm

Aliolia przybyła zmartwiona gdy uciekała z lochów zobaczyła coś strasznego na ziemi pod wzgórzem leżał koń taki ochydny Wszyscy wiemy co to oznacza Powąchała i poczuła odurzający zapach zaczęła gnać do pałacu i na szczęście zdążyła teraz stała pod murem ukryta. O nie to jest straszna zaraza uświadomiłam sobie co może się stać więc położyłam się i zaczęłam płakać i mówić przez łzy To moja wina wcześniej szlachta później śmierć Astry i jeszcze ta zaraza
Powrót do góry Go down
Tormenta

Tormenta


Posts : 292
Age : 22

Główny hol Empty
PisanieTemat: Re: Główny hol   Główny hol Icon_minitimeSob Paź 24, 2015 6:38 pm

Przyszła tu wdychając słony, morski zapach. Z pewnych powodów lubiła plażę, za to wody jako żywiołu, nie. Wolała ogień, ten wspaniały żywioł, który pozwolił jej uciec z ludzkiej niewoli. Szła szerokim, pięknym holem, a jej kopyta cicho stukały o podłogę. Szla powolnym krokiem, przyglądając się rzeźbionym, ozdobionym złotem i muszlami ścianom oraz kolumnom. Mimo, że z pewnością te tereny nie należały do jej stada, nie czuła teraz strachu. Choć może powinna?...
Usłyszała płacz, który dochodził z drugiego końca korytarza. Ostrożnie więc szła w tamtą stronę, a dźwięk się nasilał. Zobaczyła płaczącą, śnieżnobiałą shire. Zatrzymała się kilka metrów od niej. Czemu płaczesz? spytała trochę od niechcenia, a jej głos odbił się echem. Może i niezbyt ją to obchodziło, ale przecież nie była zupełnie nieczuła. Nie było wątpliwości, że biała klacz nie należy do jej stada.
Rana na szyi znów zaczęła jej dokuczać, znów piekło w miejscu, gdzie lwica wbiła swoje pazury. Tormenta skrzywiła się lekko z bólu. Była do niego przyzwyczajona, ale jak wiadomo, nie był on przyjemnym uczuciem.
Powrót do góry Go down
Aliolia

Aliolia


Posts : 208
Age : 20

Główny hol Empty
PisanieTemat: Re: Główny hol   Główny hol Icon_minitimeSob Paź 24, 2015 7:25 pm

Aliolia na dźwięk kroków podniosła głowę i zobaczyła klacz która zapytała się o powód płaczu Straciłam przyjaciółkę, i jeszcze ledwie przybyłam na Saffrin wybuchła zaraza[\b] Znowu zniosła się płaczem i żeby zmienić temat powiedziałam [b]Widziałaś już zarażonego konia? I jeszcze jedno wiem że jesteś z innego stada i chciałbym widzieć dlaczego przychodzisz na nasze tereny Niechciała cały czas leżeć więc wstała
Powrót do góry Go down
Tormenta

Tormenta


Posts : 292
Age : 22

Główny hol Empty
PisanieTemat: Re: Główny hol   Główny hol Icon_minitimeSob Paź 24, 2015 7:42 pm

Słysząc odpowiedź białej klaczy shire, nic nie odpowiedziała. Patrzyła na nią tylko swoimi czarnymi jak bezgwiezdna noc, oczami. Czyżby było w nich trochę... współczucia? Kara klacz w myślach zganiła się za to uczucie. Jesteś wojownikiem, Krwawym wojownikiem! upomniała się w myślach. Ta klacz nie należała do jej stada, a mimo to, Tormenta okazała jej współczucie. Co by powiedziała Władczyni, widząc moje zachowanie?! pomyślała w myślach, z wyrzutem do samej siebie. Ominęła jednak pytanie o zarazę.
Spostrzegawcza jesteś. powiedziała, przewracając teatralnie oczami. A czy wyrządzam wam w ten sposób jakąś krzywdę? zapytała po chwili. Już nie można sobie nawet pozwiedzać? pomyślała.
Powrót do góry Go down
Aliolia

Aliolia


Posts : 208
Age : 20

Główny hol Empty
PisanieTemat: Re: Główny hol   Główny hol Icon_minitimeSob Paź 24, 2015 7:57 pm

Po jej słowach twarz ozdobił szeroki uśmiech Nie wyrządzasz ale byłam ciekawa dlaczego nas odwiedziłaś. Zdała sobie sprawę że klacz boji się reakcji swojej władczyni więc rzekła Jestem ciekawa czy znasz swoją władczynie. Ja ją dobrze znam uśmiechneła się tajemniczo i zdecydowała że spyta o imie jej władczyni później
Powrót do góry Go down
Tormenta

Tormenta


Posts : 292
Age : 22

Główny hol Empty
PisanieTemat: Re: Główny hol   Główny hol Icon_minitimeSob Paź 24, 2015 8:25 pm

Słysząc słowa białej klaczy, Tormenta zaśmiała się. Raczej ten śmiech nie należał do najmilszych. Sądzisz, że nie znam władczyni swojego własnego stada? powiedziała bardziej z rozbawieniem niż złością. Dobrze ją znasz? Niech zgadnę... przerwała, udając że się namyśla i teatralnie westchnęła. Lochy. dokończyła, stwierdzając swoje podejrzenia. Tak, to zdecydowanie najbardziej prawdopodobne. pomyślała, a na jej pysku malował się lekko złośliwy uśmieszek.
I znów ból na szyi. Skrzywiła się ponownie lekko. Głupie kocisko. powiedziała cicho do siebie.
Powrót do góry Go down
Aliolia

Aliolia


Posts : 208
Age : 20

Główny hol Empty
PisanieTemat: Re: Główny hol   Główny hol Icon_minitimeSob Paź 24, 2015 8:37 pm

Po słowach klaczy poczuła się lekko obrażona Zgadłaś znamy się już z Risrum kiedy to dobrobusznie mnie uwolniła. A znasz jej imię bo zawsze w rozmowie nam przerwano Ciekawe jakie ma imię pomysł wpadł jej do głowy i zaraz go ziściła A twoje imię jak brzmi? znudziła się trochę więcej zaczęła obserwować całą salę
Powrót do góry Go down
Tormenta

Tormenta


Posts : 292
Age : 22

Główny hol Empty
PisanieTemat: Re: Główny hol   Główny hol Icon_minitimeSob Paź 24, 2015 10:08 pm

Po wysłuchaniu odpowiedzi klaczy, pierwszym pytaniem, jakie jej przyszło do głowy było Czym jest "Risum"? Pierwszy raz słyszała to słowo, więc nagle stała się bardzo zainteresowana. Jeśli tylko władczyni wspaniałej Czarnej Krwi będzie chciała, sama ci z pewnością zdradzi swe miano. powiedziała, kładąc nacisk na nazwę swego ukochanego stada. Jej głos znów zmienił się, można by powiedzieć, bardziej ponury. Słysząc kolejne pytanie, odpowiedziała dumnie. Tormenta. Liczę, że ty również się przedstawisz. powiedziała. Jak się nazywa twoje stado? zapytała w końcu. Znała już zapach, jednego z jego członków, ale nazwy... tego właśnie brakowało.
Powrót do góry Go down
Aliolia

Aliolia


Posts : 208
Age : 20

Główny hol Empty
PisanieTemat: Re: Główny hol   Główny hol Icon_minitimeSob Paź 24, 2015 10:49 pm

Gdy klacz zainteresowała się Risrum na twarzy Alioli pojawił się uśmiech To wyspa na morzu piękna były na niej ttzy stada Stado Anielskich Podszeptów do tego stada ja należałam, Stado Krwawy Zmiechrz najgorsze stado z potworem na czele i Stado Pustynnej Pieśni do niego należała twoja władczyni. Kiedy zostałam porwana na Risrum napadła szlachta staliśmy się jej niewolnikami i zostaliśmy zabrani z Risrum a dalej to już inna historia po poznaniu imienia klaczy Alioli to skomentowała Mnie zwą Aliolia gdy usłyszała pytanie o stado rzekła Stado Morskich Nimf w którym na szczęście można używać przemocy Ali zamyśliła się Ciekawe jak zareaguje
Powrót do góry Go down
Tormenta

Tormenta


Posts : 292
Age : 22

Główny hol Empty
PisanieTemat: Re: Główny hol   Główny hol Icon_minitimeSob Paź 24, 2015 11:11 pm

Słuchała z uwagą, gdy shire opowiadała o niezwykłej wyspie zwanej "Risum". To musiało być piękne miejsce... Sama chciałaby się tam znaleźć, a fragment o Szlachcie wydał jej się dość ciekawy. Uznała to wydarzenie za idealny moment do wykazania się i poprawienia swoich umiejętności. Przemoc często się przydaje. Szczególnie w obronie. Znów rana po spotkaniu z lwimi pazurami zaczęła piec. Raczej wredny kociaczek nie da o sobie zapomnieć. pomyślała nieco wkurzona. Jak widać według niej, śmierć nie była wystarczającą karą dla lwicy.
Powrót do góry Go down
Aliolia

Aliolia


Posts : 208
Age : 20

Główny hol Empty
PisanieTemat: Re: Główny hol   Główny hol Icon_minitimeSob Paź 24, 2015 11:29 pm

//Jutro wrócę późno

Usłyszawszy słowa Tormenty ożywiła się Masz rację przemoc jest słuszna ja przez to że moje stare stado ns Risrum nie używało przemocy i przez to straciłam najlepszą przyjaciółkę Twarz Ali znów przybrała smutną maskę i wtedy przypatrzyła się klaczy miała ranę Ciekawe od czego postanowiła spytać Widzę że masz ranę czy mogę wiedzieć co się stało ? Popatrzyła na klacz troskliwie Wiesz póki rana ci się nie zagoi nie radzę z tond wychodzić łatwiej się zarazisz zarazą która jest bardzo niebezpieczna Ali miała rację na dworze można było wręcz wyczuć zaraze
Powrót do góry Go down
Tormenta

Tormenta


Posts : 292
Age : 22

Główny hol Empty
PisanieTemat: Re: Główny hol   Główny hol Icon_minitimeNie Paź 25, 2015 7:04 am

Tormenta nieco dziwnie się czuła, gdy patrzyła jak biała shire, imieniem Aliolia znów posmutniała. Klacz o węglowej sierści nie miała zamiaru pocieszać kogoś, kto nie wybrał Czarnej Krwi. To zwyczajnie nie było jej zadanie.  Po za tym... Jak można być pacyfistami?! Burza zwyczajnie tego nie rozumiała. Sama miała zamiar zostać wojownikiem, nie bała się walczyć.
Gdy Aliolia zapytała o przyczynę powstania rany, Tormenta zacisnęła zęby na chwilę, aby stłumić ból. To przezwredną, złośliwą, chytrą, głupią... dużo jeszcze trzeba by wymieniać... lwicę. powiedziała najspokojniej jak umiała. Jeśli chodzi o zarazę, to się o mnie nie martw. powiedziała pewnym głosem.
Po chwili znów się odezwała. Już muszę iść, ale obawiam się, że innym będzie potrzebna twoja pomoc. powiedziała i ruszyła galopem z powrotem przez hol.

z/t
Powrót do góry Go down
Aliolia

Aliolia


Posts : 208
Age : 20

Główny hol Empty
PisanieTemat: Re: Główny hol   Główny hol Icon_minitimeNie Paź 25, 2015 9:31 pm

Ali musiała jusz iść więc powiedziała tylko Sama ją pokonałaś szczęściara Muszę iść szybko po prostu musiała więc rzuciła tylko Żegnaj mam nadzieje że się jeszcze spotkamy uśmiech posłała przy tych słowach do rozmówczyni i wyprostowsła się potem już pognała z komnaty jak metro


z/t
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Główny hol Empty
PisanieTemat: Re: Główny hol   Główny hol Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Główny hol
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Główny plac

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Morskie Nimfy :: kk :: Pałac nad klifem-
Skocz do: