Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Otwórz książkę...

Go down 
+13
Ingrid
Aedion
Ramsess
Światło Poranka
Solveig
Fiin
Nyks
Kishan
Mianka
Vitalia
Polemos
Erenszkigal
Pożeracz Światów
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Pożeracz Światów

Pożeracz Światów


Posts : 71

Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 7:24 pm

"Chcą nam ciebie wydrzeć swaty;
Niech cię bronią białe kwiaty
Twego wianka..."

Strona 99
Powrót do góry Go down
Kishan




Posts : 273

Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 7:41 pm

"- Żebyś wiedział! - odpowiedział chłopak. - Nie wyobrażasz sobie nawet, jaka czeka mnie przyszłość! I zostało mi jeszcze na oficerki, patrz! "

strona 69
Powrót do góry Go down
Nyks

Nyks


Posts : 182

Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 7:54 pm

'Nasz trzeci mecz ligowy przeciwko Manchesterowi United był przełomowy'.

Str. 58
Powrót do góry Go down
Polemos

Polemos


Posts : 322

Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 8:12 pm

"- Nigdy nie zbiłem twojej siostry - oznajmił Ogar. - Ale ciebie stłukę, jeśli mnie do tego zmusisz."

Strona 145
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 8:41 pm

"Gdy rankiem wychodzę nareszcie na mokrą od rosy asfaltówkę, widzę w końcu daleko przed sobą bloki Czarnobyla." - S.T.A.K.E.R Drugi Brzeg

str.110
Powrót do góry Go down
Pożeracz Światów

Pożeracz Światów


Posts : 71

Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 8:45 pm

"Sacharydy są istotnym źródłem energii dla wszystkich organizmów." >:'D

Strona 121
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimeSro Sty 13, 2016 8:51 pm

"Chłodna analiza danych dowodzi, że w historii konfrontacji ludzi z żywymi trupami nic nie uratowało życia tak wielu ludziom, jak proste, przylegające do figury ubranie i krótko obcięte włosy."

str.79
Powrót do góry Go down
Polemos

Polemos


Posts : 322

Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 14, 2016 10:31 pm

"Roslin miała wąską szczelinę między przednimi zębami i dlatego nie przesadzała z uśmiechami, choć ta niewielka skaza dodawała jej tylko uroku."

Strona 54
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 14, 2016 10:46 pm

Pierwiastkiem sześciennych z liczby rzeczywistej a nazywamy taką liczbę rzeczywistą b, która podniesiona do trzeciej potęgi równa jest liczbie a

str 69
Powrót do góry Go down
Erenszkigal

Erenszkigal


Posts : 1087

Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimePią Sty 15, 2016 10:22 am

" - Myślisz, że się obudzi? Minęły już trzy dni.
- Trzeba dać jej czas. Trucizna demona to mocna rzecz, a ona jest Przyziemną. Nie ma runów, które dodałyby jej sił tak jak nam.
- Przyziemni strasznie łatwo umierają, nie sądzisz?
- Isabelle, wiesz, że mówienie o śmierci w pokoju chorego przynosi pecha."

Mundane, czyli coś przyziemnego. W tej książce jako nazwa tych, którzy byli normalnymi ludźmi. Zwyczajni, nieciekawi, przyziemni.

Strona: 27
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimePią Sty 15, 2016 1:27 pm

"Znałem jednak przypadki, kiedy ciało uszkodzono wskutek nieumiejętnego albo zbyt entuzjastycznego wykopywania, a rozbicie czaszki kilofem czy łopatą z pewnością nie ułatwiłoby mi pracy."
Powrót do góry Go down
Fiin

Fiin


Posts : 101

Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimePią Sty 15, 2016 10:39 pm

Nie było strony, więc ta od Eren
Est-ce qu'elle est inteligente?

123
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimePią Sty 15, 2016 10:46 pm

/Sorki nie zauważyłam/

Poprawiam ciążący na ramieniu pomarańczowy plecak...Gdy zamknę oczy, to widzę tylko leżącego w kałuży rozlewającej się krwi Profesora, patrzącego niewidzącymi oczami w szare niebo Zony.

165
Powrót do góry Go down
Solveig

Solveig


Posts : 149

Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimeSob Sty 16, 2016 12:36 am

"Nic z tego."

Strona 147
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimeSro Sty 20, 2016 10:18 pm

Pszczoły afrykańskie atakują całym rojem liczącym kilkaset tysięcy osobników.

33
Powrót do góry Go down
Światło Poranka

Światło Poranka


Posts : 166

Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 21, 2016 10:03 pm

"Mam wrażenie, że serce zaraz wyskoczy mi z piersi."

Strona 87
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 21, 2016 10:12 pm

Gdybyś tylko produkował broń tak samo umiejętni, jak produkujesz wymówki.

157
Powrót do góry Go down
Światło Poranka

Światło Poranka


Posts : 166

Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 21, 2016 10:15 pm

"Jest ich zbyt wielu, żeby wszyscy byli spokrewnieni z nowicjuszami, którzy urodzili się jako Nieustraszeni, ale w ich twarzach widzę jakieś podobieństwo."

Strona 277
Powrót do góry Go down
Ingrid




Posts : 466

Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimeNie Sty 24, 2016 7:42 pm

"Tyrion zmarszczył czoło,
-A zatem wyruszacie niebawem?
-Niestety, nie tak szybko, jak byśmy chcieli-powiedziała Cersei i zaraz zmarszczyła czoło." ~ Gra oTron

Strona 160
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimeNie Sty 24, 2016 9:05 pm

Podnoszę ostatkiem energii pistolet nad głowę, strzelam-raz,drugi,trzeci...Na więcej nie starcza mi sił, upadam na bok. Nade mną rozgwieżdżone, obce niebo.

122

Powrót do góry Go down
Światło Poranka

Światło Poranka


Posts : 166

Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimeNie Sty 24, 2016 9:42 pm

"Noże przestają latać, rozmowy się urywają."

Strona 217
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 26, 2016 11:35 pm

"Pogodziliśmy się z tym, że umrzemy, i to raczej prędzej niż później."

Pierwsze zdanie rozpoczynające opowiadanie.
/Różnie w książkach strony są/
Powrót do góry Go down
Polemos

Polemos


Posts : 322

Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimeSro Sty 27, 2016 10:56 pm

"Krew."

To nie jest zdanie, więc jedziemy dalej.

"Krew jest wszędzie: na jego i na jej dłoniach, na jego koszuli, na twarzy."

To jak jest zdanie rozpoczynające opowiadanie, to ja chcę zdanie kończące opowiadanie/książkę.
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 28, 2016 12:04 am

"Człowiek jest sumą sprzeczności. Czasem jest samotny, czasem nie. Czasem jest dla kogoś ważny, a czasem nie." - ,,Złamane Skrzydła''

Strona 89
Powrót do góry Go down
Światło Poranka

Światło Poranka


Posts : 166

Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 28, 2016 4:50 pm

"- Aha, to znaczy, że on ją pieprzył - odrzekła Michi i położyła palec na ustach."

Strona 183
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Otwórz książkę... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Otwórz książkę...
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Off Topic :: Gry i zabawy-
Skocz do: