Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Otwórz książkę...

Go down 
+13
Ingrid
Aedion
Ramsess
Światło Poranka
Solveig
Fiin
Nyks
Kishan
Mianka
Vitalia
Polemos
Erenszkigal
Pożeracz Światów
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Flover

Flover


Posts : 274

Otwórz książkę... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 4 Icon_minitimePią Lut 05, 2016 8:56 pm

"Alex kiwa głową, lecz widzę na jego twarzy pewność, że się nie myli. Pewność, że moja mama jest tu, w t y m m i e j s c u, pogrzebana żywcem w grobowcu na powierzchni ziemi, że była tu cały czas."

Strona 3
Powrót do góry Go down
http://envelope.forumpolish.com
Światło Poranka

Światło Poranka


Posts : 166

Otwórz książkę... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 4 Icon_minitimeNie Lut 07, 2016 9:53 am

Zbuntowana

Veronica Roth

Przekład
Marta Czub
Ewa Ratajczyk


Strona 81
Powrót do góry Go down
Flover

Flover


Posts : 274

Otwórz książkę... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 4 Icon_minitimeNie Lut 07, 2016 1:17 pm

,, ... - Miałam dość ciężka noc - zdołałam powiedzieć.
- Och, nie, przykro mi, Lee. Słuchaj, oddzwonię do Ciebie za chwilę, dobrze? Wyświetlił mi się twój numer. Wesołych świąt!
Żadnego ,,kocham cię" albo ,,święta bez ciebie są do niczego"."

Strona 45
Powrót do góry Go down
http://envelope.forumpolish.com
Biały Wilk

Biały Wilk


Posts : 147
Age : 25

Otwórz książkę... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 4 Icon_minitimeNie Lut 07, 2016 4:18 pm

"Na stacji sufity były niewysokie, na miarę ludzi."


Strona 88
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Otwórz książkę... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 4 Icon_minitimeNie Lut 07, 2016 4:21 pm

Równy oddech, spokojny krok, uwaga na anomalie; rzut, obserwacja, kilka kroków, rzut kontrolny, podejść, podnieść, rozejrzeć się, rzut.

Strona 112
Powrót do góry Go down
Światło Poranka

Światło Poranka


Posts : 166

Otwórz książkę... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 4 Icon_minitimePon Lut 08, 2016 5:10 pm

"-Nie. - Wciskam oczy w nadgarstki, żeby powstrzymać łzy. Nie chcę płakać przy ludziach."

Strona 111
Powrót do góry Go down
Biały Wilk

Biały Wilk


Posts : 147
Age : 25

Otwórz książkę... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 4 Icon_minitimePon Lut 08, 2016 5:27 pm

"Po kwadransie zamigotały w oddali odblaski ogniska na posterunku, dowódca zwolnił kroku i dał latarką umówiony sygnał."

Strona 122
Powrót do góry Go down
Światło Poranka

Światło Poranka


Posts : 166

Otwórz książkę... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 4 Icon_minitimePon Lut 08, 2016 6:01 pm

"- Bękartach z Nieustraszoności i Erudycji!"

Strona 222
Powrót do góry Go down
Rossuwa

Rossuwa


Posts : 529

Otwórz książkę... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 4 Icon_minitimeWto Lut 23, 2016 5:49 pm

Fiut z wiatrówki!

ahh.. Zemsta!
Powrót do góry Go down
https://saffrin.forumpolish.com
Polemos

Polemos


Posts : 322

Otwórz książkę... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 4 Icon_minitimeSro Lut 24, 2016 12:41 pm

Nie mam strony, więc daję na chybił trafił...

"Warunkiem elastycznego anglezowania jest prawidłowe ustawienie stopy jeźdźca, która musi się znajdować pod środkiem ciężkości."

Ostatnio poradniki czytam. Cytat z Akademii Jeździeckiej części I Wacława Pruchniewicza, czyli "Biblia jeździecka"

Strona 333
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Otwórz książkę... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 4 Icon_minitimeSob Lut 27, 2016 12:29 am

Serce wciąż mi waliło, próbowałem pozbierać myśli.

Strona 114
Powrót do góry Go down
Polemos

Polemos


Posts : 322

Otwórz książkę... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 4 Icon_minitimeSob Lut 27, 2016 8:48 am

"Podczas szkolenia początkowego jeźdźca używa się wodzy pomocniczych, by zniwelować nieprawidłowości jego oddziaływania na konia i ułatwić zrozumienie stosowania pomocy."

Strona 135
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Otwórz książkę... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 4 Icon_minitimeNie Mar 06, 2016 10:39 am

"Swobodne rozsiadanie się na krześle to zawłaszczanie terytorium."

Strona 59
Powrót do góry Go down
Vitalia

Vitalia


Posts : 1288
Age : 33

Otwórz książkę... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 4 Icon_minitimeNie Mar 06, 2016 4:39 pm

"Przycisnęła policzek do jego aksamitnego pyska."

strona 216
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Otwórz książkę... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 4 Icon_minitimeSro Mar 16, 2016 11:46 pm

"Złe emocje: niezadowolenie, niesmak, antypatia, lęk, złość."

Strona 77
Powrót do góry Go down
Rossuwa

Rossuwa


Posts : 529

Otwórz książkę... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 4 Icon_minitimeNie Cze 05, 2016 10:40 am

"-Pozwoliłbyś, żeby zabili Ci żonę? -Przycisnęła ręce do obu stron twarzy syna i oskarżycielskim gestem pokazała Thene'owi zakrwawione dłonie. -Pozwoliłbyś im nas spalić, ziemiobijco?"

"Najstarszy" Christopher'a Paolini'ego-str 98
Powrót do góry Go down
https://saffrin.forumpolish.com
Orlan

Orlan


Posts : 66

Otwórz książkę... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 4 Icon_minitimeSro Cze 15, 2016 6:47 pm

,, Jestem dziadku"Lassie wróć!
strona 26
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Otwórz książkę... - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Otwórz książkę...   Otwórz książkę... - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Otwórz książkę...
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Off Topic :: Gry i zabawy-
Skocz do: