Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 karczma wśród palm

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Guest
Gość




karczma wśród palm - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: karczma wśród palm   karczma wśród palm - Page 2 Icon_minitimePią Sty 01, 2016 5:30 pm

Spojrzałem na Flover, i westchnąłem. A kiedy usłyszałem jej kolejne słowa, uśmiechnąłem się. Tak, bardzo chętnie zapomnę o tamtej sytuacji.-przytaknąłem. Można powiedzieć, że tak strasznie nie chciałem pamiętać o tamtym spotkaniu, że wszytko samo wyparowało mi z głowy.
Kiedy się jej tak bliżej przyglądając, nie dostrzegałem w niej żadnej nienawiści, widziałem pięknego czarnego anioła, piękną klacz. A jej dusza wypełniona jest szczęściem i miłością. Jednak jestem tylko zwykłym koniem, więc co ja tam mogę wiedzieć, a tym bardziej mówić.
Bardzo ją polubiłem, jednak nie mogłem mieć z nią żadnych bliższych relacji..
Powrót do góry Go down
Flover

Flover


Posts : 274

karczma wśród palm - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: karczma wśród palm   karczma wśród palm - Page 2 Icon_minitimePią Sty 01, 2016 5:53 pm

Uśmiechnęła się do niego, patrząc w jego oczy. Czas leciał, ale jej to nie przeszkadzało. W sumie, nie mieli o czym mówić, czy rozmawiać. - To do zobaczenia - powiedziała i kłusem odeszła. Z gracją stawiając kolejne kroki, myślał co teraz ze sobą zrobić.

[z/t]
Powrót do góry Go down
http://envelope.forumpolish.com
Guest
Gość




karczma wśród palm - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: karczma wśród palm   karczma wśród palm - Page 2 Icon_minitimePią Sty 01, 2016 6:02 pm

Do zobaczenia.-pożegnałem ją. Bardzo fajnie mi się z nią rozmawiało, więc szkoda było, że ta prędko poszła. No cóż, nie każdy ma tyle czasu, żeby rozmawiać z jedną osobą.
Jeszcze chwilę tu postałem. Jednak szybko odbiegłem kłusem, szukając może nowej osoby, z którą mógłbym spędzić czas.

z.t
Powrót do góry Go down
Sponsored content





karczma wśród palm - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: karczma wśród palm   karczma wśród palm - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
karczma wśród palm
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tajemnicza grota wśród tataraku (MG)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Morskie Nimfy :: kk :: Płaskowyż-
Skocz do: