Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pamiętnik Seby-Papierowa głowa ogiera.

Go down 
AutorWiadomość
Sebastianek

Sebastianek


Posts : 150
Age : 23

Pamiętnik Seby-Papierowa głowa ogiera. Empty
PisanieTemat: Pamiętnik Seby-Papierowa głowa ogiera.   Pamiętnik Seby-Papierowa głowa ogiera. Icon_minitimeCzw Paź 29, 2015 8:01 pm

Seba: Pamiętnik.
Powrót do góry Go down
Sebastianek

Sebastianek


Posts : 150
Age : 23

Pamiętnik Seby-Papierowa głowa ogiera. Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Seby-Papierowa głowa ogiera.   Pamiętnik Seby-Papierowa głowa ogiera. Icon_minitimeCzw Paź 29, 2015 8:04 pm

Jestem na saffrin tak krótko,a już przeżyłem coś fajnego. Spotkałem Ingrid,w której chyba się zakochałem. Zdążyłem też poznać pewną Astrę ze Stada Morskich Nimf. Przyłapała mnie na terenach nimf. Ja sie jej bałem,a ona okazała się dosyć miła. Spodziewałem się czegoś innego. Wracając do Ingrid:Mam nadzieję,że ciś z tego wyjdzie. Nie chcę znów cierpić. To straszne uczucie.
Powrót do góry Go down
Sebastianek

Sebastianek


Posts : 150
Age : 23

Pamiętnik Seby-Papierowa głowa ogiera. Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Seby-Papierowa głowa ogiera.   Pamiętnik Seby-Papierowa głowa ogiera. Icon_minitimeSro Lis 04, 2015 5:19 pm

Już jakiś czas jestem na saffrin. Załapałem się na zebranie. Poznałem władczynię mojego stada...Arcanę. Stoczyłem z nią malutką walkę. Zacząłem też przyjacielski trening z Astrą. Stoczyłem krwawą walkę z fryzem. Nienawidzę tego drania. On nie potrafi walczyć. Ale jest coś ważniejszego. Będę mieć źrebię z ingrid. Jestem przeszczęśliwy. Jeszcze na chwilkę wrócę do walki z fryzjczykiem. Już nigdy nie wejdę na stado czarnej krwi. Zastanawia mnie,czy wszyscy są takimi draniami jak on.
Powrót do góry Go down
Sebastianek

Sebastianek


Posts : 150
Age : 23

Pamiętnik Seby-Papierowa głowa ogiera. Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Seby-Papierowa głowa ogiera.   Pamiętnik Seby-Papierowa głowa ogiera. Icon_minitimeSob Lis 07, 2015 8:21 am

Wspominałem o pewnym draniu. Takim fryzie. No i ten drań zaciągnął mnie o lochów. Jak byłem już w celi to mój "męczennik" poszedł czesać grzywę myślałem,że wybuchnę ze śmiechu. Prawdziwy laluś z niego. To jakiś absurd. On ma być MOIM przeciwnikiem? On nie jest mnie godny i zamierzam mu to udowodnić.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pamiętnik Seby-Papierowa głowa ogiera. Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Seby-Papierowa głowa ogiera.   Pamiętnik Seby-Papierowa głowa ogiera. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pamiętnik Seby-Papierowa głowa ogiera.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pamiętnik Amber Soul
» Czarny Notatnik Ogiera Aloisa
» Pamiętnik Ali
» Pamiętnik Vitalii
» Pamiętnik Dalli

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Wszystko o Saffrin :: Karty Postaci :: Pamiętniki-
Skocz do: