Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pamiętnik Ali

Go down 
AutorWiadomość
Aliolia

Aliolia


Posts : 208
Age : 20

Pamiętnik Ali Empty
PisanieTemat: Pamiętnik Ali   Pamiętnik Ali Icon_minitimePon Paź 26, 2015 4:00 pm

Pamiętnik


Ostatnio zmieniony przez Aliolia dnia Sob Paź 31, 2015 12:11 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Aliolia

Aliolia


Posts : 208
Age : 20

Pamiętnik Ali Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Ali   Pamiętnik Ali Icon_minitimePon Paź 26, 2015 4:02 pm

Po moim przybyciu na wyspę poznałam Astre i niedługo potem wybuchła zaraza mam nadzieje że znajdziemy na to lekarstwo zanim wszyscy się zarażą


Ostatnio zmieniony przez Aliolia dnia Czw Paź 29, 2015 3:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Aliolia

Aliolia


Posts : 208
Age : 20

Pamiętnik Ali Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Ali   Pamiętnik Ali Icon_minitimeCzw Paź 29, 2015 3:32 pm

Znam coraz więcej koni na wyspie ostatnio poznałam Herę, doszły mnie także słuchy że Astra została naszą nową władczynią będę chciała ją znaleźć i dowiedzieć się czy to jest prawda, a i jestem już rekrutem więc do zostania medykiem coraz bliżej
Powrót do góry Go down
Aliolia

Aliolia


Posts : 208
Age : 20

Pamiętnik Ali Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Ali   Pamiętnik Ali Icon_minitimeSob Paź 31, 2015 12:24 am

Metryczka

Rasa: Shire
Wzrost: 180
Wiek: 3 lata
Oczy: niebieskie
Grzywa, ogon i szczotki prencinowe: Białe
Kolor sierści: Biała
Cechy szczególne:Czarne serce na czole

Rodzina:"Biała Lilia" i Ferdinando.
Znajomi:Hera, Astra, Biały Wilk i wiele innych
Wrogowie: Vitalia

Marzy: Zostać kimś cennym.
Żałuję: Stracenia Astry
Nie powtarzam: Wizyty w lochach
Powtarzam: Zabawę w wodzie
Powrót do góry Go down
Aliolia

Aliolia


Posts : 208
Age : 20

Pamiętnik Ali Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Ali   Pamiętnik Ali Icon_minitimeSro Lis 04, 2015 7:26 pm

Dzisiaj poznałam ogiera imieniem Jaskier miło nam się rozmawiało. Postanowiłam zwiedzić całą wyspę kto wie może kiedyś się to przyda? Nadal nie widzę Hery ciekawe gdzie zniknęła?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pamiętnik Ali Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Ali   Pamiętnik Ali Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pamiętnik Ali
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pamiętnik Vitalii
» Pamiętnik Dalli
» Pamiętnik Amber Soul
» Pamiętnik Seby-Papierowa głowa ogiera.
» Pamiętnik Nifry, Władczyni Orlej Pieśni

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Wszystko o Saffrin :: Karty Postaci :: Pamiętniki-
Skocz do: