Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pamiętnik Nifry, Władczyni Orlej Pieśni

Go down 
AutorWiadomość
Nifra

Nifra


Posts : 27

Pamiętnik Nifry, Władczyni Orlej Pieśni Empty
PisanieTemat: Pamiętnik Nifry, Władczyni Orlej Pieśni   Pamiętnik Nifry, Władczyni Orlej Pieśni Icon_minitimeCzw Cze 02, 2016 8:55 pm

Pamiętnik Nifry
Powrót do góry Go down
Nifra

Nifra


Posts : 27

Pamiętnik Nifry, Władczyni Orlej Pieśni Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Nifry, Władczyni Orlej Pieśni   Pamiętnik Nifry, Władczyni Orlej Pieśni Icon_minitimePią Cze 03, 2016 10:35 pm

No... No to jest mój pamiętnik. To mój pierwszy tydzień na Saffrin, moim nowym domu. Dołączyłam do Stada Orlej Pieśni, i zostałam tam Władczynią! Super, ale mam nadzieję, że tego nie zepsuję, to wielka szansa! No więc, jestem na Saffrin tylko niecałe trzy dni. Będę tutaj robić spis osób poznanych na tej wyspie:
Na pierwszy ogień idzie Rose ~ miła, mądra i dobra klacz arabska. Jest kasztanowata z jasną grzywą i ogonem, i też ma trzy lata. Niestety, skrywa jakąś tajemnicę, a ja Nwm jaką...
Potem jest Boreasz ~ wredny koń z Czarnej Krwi, też jest Władcą. Porwał mnie, i nie za bardzo wiem jak to się skończy.
Jak dalej potoczą się moje losy? Nie wiem, napiszę później!
Powrót do góry Go down
 
Pamiętnik Nifry, Władczyni Orlej Pieśni
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pamiętnik Vitalii
» Pamiętnik Amber Soul
» Pamiętnik Seby-Papierowa głowa ogiera.
» Pamiętnik Ali
» Pamiętnik Dalli

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Wszystko o Saffrin :: Karty Postaci :: Pamiętniki-
Skocz do: