Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mgliste Lochy - cele więzienne

Go down 
+8
Risuerto Vrangr de Puerto
Mianka
Azazel
Burseg
Tormenta
Ondunurmann
Dalla
Arcana
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorWiadomość
Leastre Veire

Leastre Veire


Posts : 43

Mgliste Lochy - cele więzienne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Mgliste Lochy - cele więzienne   Mgliste Lochy - cele więzienne - Page 12 Icon_minitimeSob Kwi 16, 2016 11:20 pm

Leastre Veire zaśmiał się wesoło. Teraz mu się przynajmniej nie nudziło. Po chwili arab wrócił z linami i próbował je na mnie zarzucić. Na początku udawało mu się uciekanie, jednak nagle jedna lina wpadła mu na szyję. Wtedy szybko wyciągnął głowę dołem, nim by ogier go przyciągnął i odbiegł od niego. Zaczął galopować w koło ogiera i niespodziewanie strzelił do niego z zadu. Jeśli trafił, odbiegł na drugi koniec celi, jeśli nie trafił, ugryzł go mocno i pobiegł dalej. Zatrzymał się na chwilę by odpocząć, cały czas obserwując siwego, na wypadek gdyby chciał mnie znów złapać.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Burseg

Burseg


Posts : 562

Mgliste Lochy - cele więzienne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Mgliste Lochy - cele więzienne   Mgliste Lochy - cele więzienne - Page 12 Icon_minitimeSob Kwi 16, 2016 11:27 pm

Po chwili wreszcie złapałem go w linę... ale nim przyciągnąłem go, drań jakoś wyciągnął linę. Rzuciłem się w dalszą pogoń, unikając jego kopniaka... ale już nie ugryzienia. Kwiknąłem z bólu, odskakując od niego i zerkając na niego z wyrzutem.
- Ej, to bolało! Co to miało być?! - wydarłem się na niego, zastanawiając się, co teraz zrobić. Jakoś nie chciałem kolejnych ugryzień, kopniaków. Zresztą... przecież to ja byłem katem! To ja powinienem go kopać i gryźć! Zacząłem się więc dla odmiany zbliżać do niego powoli, tak go zachodząc, by zagonić go do rogu... nagle zarzuciłem mu sznur na szyję, ale teraz od razu go zaciągnąłem, by lina tak łatwo się nie zsunęła z szyi. Gwałtownie pociągnąłem, starając się go poddusić. I w końcu miałem drania?
Powrót do góry Go down
Leastre Veire

Leastre Veire


Posts : 43

Mgliste Lochy - cele więzienne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Mgliste Lochy - cele więzienne   Mgliste Lochy - cele więzienne - Page 12 Icon_minitimeSob Kwi 16, 2016 11:33 pm

Bo miało boleć. - dodał z poirytowaniem Leastre. Kiedy tamten zaczął się skradać, Leastre chciał uciec, lecz z jednej strony liny, z drugiej strony liny.. Trudno jakoś się przeżyje. Stał spokojnie w miejscu i dał sobie założyć linę na szyję. Kiedy/Jeśli arab go przyciągał, ten sam do niego podszedł i spokojnie go kopnął w brzuch, odsuwając się na tyle ile pozwalały liny. Wtedy jednak zaczął ciągać ogiera po całym lochu, zmuszając go do pójścia za nim lub puszczenia lin.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Burseg

Burseg


Posts : 562

Mgliste Lochy - cele więzienne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Mgliste Lochy - cele więzienne   Mgliste Lochy - cele więzienne - Page 12 Icon_minitimeSob Kwi 16, 2016 11:41 pm

Położyłem kolejny raz uszy po sobie. Jego... jego odpowiedź była po prostu złośliwa, wredna, kompletnie nieakceptowalna! Ale na szczęście w końcu zarzuciłem mu liny na szyję.
- Mam Cię! Mam Cię! - ucieszyłem się... ale nie na długo, po chwili zarobiłem kopniaka, na co kwiknąłem z bólu. Gdy łobuz zaczął ciągnąć za liny, próbując się mu wyrwać, ja się mocno zaparłem nogami i silnie ścisnąłem pyskiem sznury, nie dając sobie ich wyrwać. Przeklęty więzień był znacznie większy ode mnie, więc pewnie zaczął mnie przez jakiś czas ciągnąć za sobą.
- Dość tego! Stój! Pójdziemy w inne miejsce! - warknąłem na niego, po czym spróbowałem go pociągnąć w przeciwną stronę, aby wyprowadzić go z lochu. Ale czy mi się udało siłą wyciągnąć olbrzyma z lochów?

/być może z/t?
Powrót do góry Go down
Leastre Veire

Leastre Veire


Posts : 43

Mgliste Lochy - cele więzienne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Mgliste Lochy - cele więzienne   Mgliste Lochy - cele więzienne - Page 12 Icon_minitimeSob Kwi 16, 2016 11:48 pm

Leastre Veire zatrzymał się i uśmiechnął się. Gdyby był człowiekiem, wzruszyłby ramionami, człowiekiem jednak nie był i ramion takowych nie posiadał. Spokojnie poszedł za siwym arabem z celi, w końcu był ciekawy gdzie ten go prowadzi. Może mnie oprowadzi po swoich terenach? - śmaił się w myślach, jednak wyraz pyska miał obojętny i pusty. Machnął ogonem, jak to miał w swoim zwyczaju odkąd przybył na Saffrin. I jak to wcześniej napisałam: ruszył spokojnie za ogierem.

z/t dla obu
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3802515
Sponsored content





Mgliste Lochy - cele więzienne - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Mgliste Lochy - cele więzienne   Mgliste Lochy - cele więzienne - Page 12 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mgliste Lochy - cele więzienne
Powrót do góry 
Strona 12 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Mgliste Lochy - Izolatka
» Mgliste Lochy - Pokój Przesłuchań
» Mroźne Cele

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Stado Halnego Wiatru :: Terytoria :: Podziemia :: Mgliste Lochy-
Skocz do: