Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mgliste Lochy - Izolatka

Go down 
+4
Risuerto Vrangr de Puerto
Erenszkigal
Burseg
Arcana
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorWiadomość
Burseg

Burseg


Posts : 562

Mgliste Lochy - Izolatka - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Mgliste Lochy - Izolatka   Mgliste Lochy - Izolatka - Page 12 Icon_minitimeCzw Cze 30, 2016 7:03 pm

To że mnie gładził chrapami po szyi i grzbiecie jak najbardziej mi się podobało... czego niestety nie mogłem powiedzieć i okolicy zadu i ogona. Czując, jak ten mnie tam dotyka, odwróciłem się natychmiast do niego przodem i ostrzegawczo uszczypnąłem go zębami w łopatkę.
- Mojego zadu to lepiej nie ruszaj. - powiedziałem surowym tonem.
- Jesteś moim niewolnikiem, wykonujesz moje rozkazy. Mam nadzieję, że to jasne. - zapowiedziałem mu, zachodząc go od tyłu i wycierając się pyskiem o jego zad. Następnie obszedłem go dookoła, co jakiś czas go podgryzając. Miałem nadzieję, że zrozumie przekaż. Nie jesteśmy sobie równi. On jest moim sługą a ja, jak będę chciał, mogę go poranić a nawet zabić.
Powrót do góry Go down
 
Mgliste Lochy - Izolatka
Powrót do góry 
Strona 12 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Mgliste Lochy - cele więzienne
» Mgliste Lochy - Pokój Przesłuchań
» tropikalna izolatka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Stado Halnego Wiatru :: Terytoria :: Podziemia :: Mgliste Lochy-
Skocz do: