Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Krzaczasta polana

Go down 
+8
Sqeel
Tormenta
Lijtan
Fasila
Dalla
Ondunurmann
Ingrid
Aliolia
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Guest
Gość




Krzaczasta polana - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Krzaczasta polana   Krzaczasta polana - Page 3 Icon_minitimeWto Sty 19, 2016 10:46 pm

Patrzyłem na nich próbując ukryć zdziwienie i ogromną radość ale nie mogłem. Mój uśmiech stawał się coraz szerszy a oczy coraz bardziej błyszczały. Zaśmiałem się cicho dumny z pierwszych znajomości. Rysowałem dalej. Kwiaty, konie, drzewa. Spojrzałem na ich rysunki i z podziwem powiedziałem. Łał! Wasze obrazki są cudowne! Z mojej perspektywy nie widziałem dokładnie niektórych kształtów. Co rysujecie? Zapytałem całkowicie rozluźniony.
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Krzaczasta polana - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Krzaczasta polana   Krzaczasta polana - Page 3 Icon_minitimeCzw Sty 21, 2016 9:45 am

Rozejrzałem się po zebranych i się uśmiechnąłem szeroko.
- Tworzę to, co widzę. - Machnąłem tym patykiem wskazując mu rozległe krainy. Zarżałem cicho a zaraz po tym się zaśmiałem.
- Sqeel! Narysujmy mu nasza wyprawę! - Krzyknąłem zachęcająco i zacząłem rysować ogromny grobowiec.
Powrót do góry Go down
Sqeel

Sqeel


Posts : 83

Krzaczasta polana - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Krzaczasta polana   Krzaczasta polana - Page 3 Icon_minitimeCzw Sty 21, 2016 10:42 am

 -Jasne!
Spojrzałam na niego z lekkim dzióbem i patykiem w psycholu. Strząsnęłam swoje frędzle z pyska kiwając głową ochoczo i podeszłam do jego "grobowca" dorysowując taką komiksowo-starodawną kreska dalsza część historii, a zdrobniałej mówiąc, korytarz do którego weszliśmy w pierwszej kolejności. Uśmiechnęłam się do siebie uważając to za super wyzwanie, no i retrospekcje.
-Te potworki naprawdę były straszne ale... pomogły.
Powrót do góry Go down
Scylla

Scylla


Posts : 10

Krzaczasta polana - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Krzaczasta polana   Krzaczasta polana - Page 3 Icon_minitimeCzw Sty 21, 2016 11:13 am

/Przepraszam bardzo, ale nie tylko bez naszej wiedzy od tak sobie wtrąciliście się do sesji, ale również nie postanowiliście łaskawie poczekać na to, aż ja wam odpiszę. I chociaż postaralibyście się o to, by BYŁO na co odpisać... I co ja mam teraz robić? Świecić oczami, kiedy sesję prowadzicie sobie sami?

Uwielbiała towarzystwo, ale tym razem bez uśmiechu przyglądała się całej reszcie. Skinęła łbem na Azazela. I tak nie zwracał na nią uwagi zbyt długo, a Sqeel najwidoczniej powoli zaczynała o niej zapominać. Poczuła się nieswojo, jak intruz.
Nie miała nawet pojęcia, o jakiej wyprawie oni mówią, potworkach i czymkolwiek tam jeszcze. Westchnęła i przysiadła na zimnym podłożu, przyglądając im się bez wesołości.


Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Krzaczasta polana - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Krzaczasta polana   Krzaczasta polana - Page 3 Icon_minitimeCzw Sty 21, 2016 7:41 pm

/Wybacz nam/

To co widzę. Rozejrzałem się po okolicy. Wyprawę o której rozmawiali? Z zainteresowaniem przyglądałem się kreskom na ziemi. Gdy siwka powiedziała coś o potworkach. Spojrzałem na nią i natychmiast doskoczyłem do niej. Patrzyłem w dół. Jakie potworki? Byłem ciekawy, chciałem wiedzieć wszystko o wszystkim. Druga klacz nie wyglądała na zainteresowaną zabawą. W sumie jej nie znałem i nie wiedziałem czy wypada do niej podejść. Nie chciałem popełnić jakiegoś głupiego błędu już przed poznaniem i oberwać za to od Azazela. Nie czekając na odpowiedź uznałem iż warto zwiedzić jeszcze trochę krainę skinąłem więc od niechcenia głową do wszystkich i uciekłem stamtąd sprężystym kłusem.

z/t


Ostatnio zmieniony przez Swan dnia Pon Lut 15, 2016 7:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Posts : 262
Age : 29

Krzaczasta polana - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Krzaczasta polana   Krzaczasta polana - Page 3 Icon_minitimeCzw Lut 04, 2016 10:11 am

/przepraszam, za nieobecność, sesja :/ 
Przyglądałem się im wszystkim uważnie a potem uniosłem brwi, żeby się jedynie uśmiechnąć. Spojrzałem na klacz z daleka i położyłem uszy, nic więcej nie mówiąc. Słońce zachodziło a ja musiałem już wracać. Kiwnąłem jedynie głową do wszystkich.
- Wybaczcie, ale muszę już iść. Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy. - Stwierdziłem spokojnie i wygalopowałem z tego miejsca.
/z.t
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Krzaczasta polana - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Krzaczasta polana   Krzaczasta polana - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Krzaczasta polana
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Polana w dżungli
» Górska polana
» Mała polana
» Rdzawa polana

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Morskie Nimfy :: kk :: Płaskowyż-
Skocz do: