Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Witamy na Saffrin! Właśnie znajdujesz się na PBF o tematyce końskiej. Nie zniechęcaj się, każdy chętnie Ci pomoże! Jesteś u nas mile widziany! Zapraszam do przeczytania naszej Encyklopedii, by zapoznać się z zasadami, a potem do założenia Karty Postaci Smile Dołącz do nas! Wciel się w konia i przeżywaj przygody!
Saffrin
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sala balowa

Go down 
+13
G'iro
Vitalia
Ondunurmann
Astra
Arcana
Lijtan
Dalla
Ingrid
Biały Wilk
R'evivo
Aliolia
Mianka
Rossuwa
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Ingrid




Posts : 466

Sala balowa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 6 Icon_minitimeSob Lis 21, 2015 6:21 pm

Ingrid bawiła się wspaniale. Jednak była, już dosyć pijana, i zaczęło kręcić się jej w głowie. Podeszła chwiejącym krokiem do jednego ze stolików i nalała sobie soku do szklanki..Miała serdecznie dość wódki jak i piwa. Dochodził koniec, końców. Powoli robiło się jasno a koni ubywało. Inn była, już dość zmęczona, a głowa zaczynała, ją powoli boleć. Ja się zwijam, impra była świetna. Do zobaczenia.-wydarła się, z nadzieją, że ją usłyszeli. Po czym wyszła stępem(niestety na nic szybszego nie było ją stać).

z/t
Powrót do góry Go down
Guest
Gość




Sala balowa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 6 Icon_minitimeSob Lis 21, 2015 6:27 pm

Ahh.. bawiłam się świetnie. W około było pełno przystojniaków, z którymi mogłam szaleć w najlepsze. No właśnie jak wam coś nie pasuje, to nie musiałyście tu wbijać.-powiedziałam do tych, dwóch dziwacznych klaczy. No przecież jak można nie lubić imprez? No jak? Dalla, też, już zwinęła dupę, więc na mnie też była już pora.. zrobiłam sobie drinasa na drogę, oczywiście mojego uluionego. Podeszłam do Alioli pocałowałam ją w ''poliko'' tak jak to robią gimbusy. Zabrałam szklankę i kierowałam się ku wyjściu. Kochani, gwiazda parkietu wychodzi!-wydarłam się i wyszłam.

z/t
Powrót do góry Go down
Aliolia

Aliolia


Posts : 208
Age : 20

Sala balowa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 6 Icon_minitimeSob Lis 28, 2015 1:23 pm

Gdy mianka odeszła Ali kiwneła jej na pożegnanie. Widziałam jak po kolei inne konie opuszczają salę balową. Wiedziałam że już na mnie czas, nie mogłam się powstrzymać i wzięłam kilka ciastek, mufinek i innych słodkości. Gfy powoli wychodziłam powiedziałam z przyzwyczajenia Pa. Do zobaczenia. po tych słowach pogalopowałam i zniknęłam wszystkim z oczu

z/t
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala balowa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Sala balowa   Sala balowa - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sala balowa
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Izba Balowa
» Sala Treningowa
» Korytarz przed salą
» Sala Zebrań
» Sala Obradnicza

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saffrin :: Off Topic :: Archiwum :: BAL-
Skocz do: